Listopad 19, 2021, 17:26:40Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Master of Pendulum Structure Deck  (Posjeta: 903 )

Offline MisterA

• Trade Count: (34)
  • Monarch
  • **
Master of Pendulum Structure Deck
« : Prosinac 15, 2015, 11:48:08 »
Zanima me dali vrijedi kupovati ovaj deck, a ako ne, sa kojim drugim struktur deckovima bih mogao složiti "decent" deck. Hvala! :D
Any man who must say, "I am the king" is no true king.

Offline spoonman039

• Trade Count: (6)
  • Novi igrač
    • HAVE/WANT LISTA
Odg: Master of Pendulum Structure Deck
« Odgovori #1 : Prosinac 15, 2015, 21:55:21 »
sama pendululum mehanika prizivanja je zanimljiva.
o tebi ovisi hoćeš li kupit 1 structure deck ili 3, hoćeš li nabavit dodatne karte itd.
deck je trenutno jedan od najjačih u meti, ali ga određeni deckovi mogu poprilično lako zaustavit (iako je tako zapravo sa svakim deckom, pa i ovim)

evo ti 2 linka koja će ti bit korisna  ;)
http://yugioh-planet.net/blog/master-of-pendulum-budget-opcija-ovog-formata/
http://yugioh-planet.net/deck-arhiva/pendulum-magicians-sky-arc/

a od ostalih structure deckova je dobar i synchron extreme, a donekle i hero's strike.. možda si zainteresiran za emperor of darkness structure deck koji izlazi krajem 1. mjeseca. za sve ove deckove vrijedi isto pravilo - oni su tu samo da ti dadu "većinu materijala", a o tebi ovisi kako ćeš sastavit finalni deck.
uglavnom, uzmi onaj koji ti se najviše sviđa po stilu igre.
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2015, 22:00:32 spoonman039 »

Offline MisterA

• Trade Count: (34)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #2 : Prosinac 16, 2015, 07:32:33 »
Hvala puno na odogovoru, razmisljam da uzmem 3 structure decka, i da nabavim jos neke potrebne karte za main deck, samo je problem sto se ja vraćam u igru nakon nekoliko godina i nema extra deck, pa me zanima koliko bih cifru morao dati za neke "normalni" extra deck. Off topic pitanje: sta se dogodilo s forumom?
Any man who must say, "I am the king" is no true king.

Offline spoonman039

• Trade Count: (6)
  • Novi igrač
    • HAVE/WANT LISTA
« Odgovori #3 : Prosinac 16, 2015, 14:28:25 »
Hvala puno na odogovoru, razmisljam da uzmem 3 structure decka, i da nabavim jos neke potrebne karte za main deck, samo je problem sto se ja vraćam u igru nakon nekoliko godina i nema extra deck, pa me zanima koliko bih cifru morao dati za neke "normalni" extra deck.
cijene imaš na cardmarketu i ostalim stranicama. od skupljih karata su tu 1-2 vortex dragona (naravno i 1 odd-eyes fusion), ignister (+ luster pendulum u main decku ako ga misliš igrat), odd-eyes rebellion, red-eyes flare metal, number 11: big eye, dracossack. ne moraš sve ovo igrat, sam testaj i odluči šta ti treba.

Off topic pitanje: sta se dogodilo s forumom?
zadnjih pola godine je poprilično mrtvo. nije naglo prestalo, ljudi polako odlaze. ja sam tu zadnjih godinu dana, vratio se igri, a ima nas još.. dosta ekipe se prebacilo na facebook, sigurno ima grupa posvećena ygo igračima u tvom gradu.