Lipanj 21, 2021, 09:15:52Najnoviji Član: Iriszaro

Autor Tema: Pritužbe na postojeća Yu-Gi-Oh događanja u Hrvatskoj  (Posjeta: 17310 )

Offline ALAC

• Trade Count: (4)
  • Beast
  • *
Odg: Pritužbe na postojeća Yu-Gi-Oh događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #45 : Ožujak 11, 2012, 08:44:32 »
Prituzba: Token dize previse turnira. Ajmo ga malo na "hladenje" stavit ;)

I agree with that

Offline The Boogyman

• Trade Count: (40)
  • Master
  • Proud member of the 1st division
« Odgovori #46 : Ožujak 11, 2012, 09:04:32 »
Prituzba: Token dize previse turnira. Ajmo ga malo na "hladenje" stavit ;)

rofl.
Ocekivao sam takav post prije ili kasnije.  ;D
The keikaku never ends.

Igrac yugioh-a vec 13 godina.
Nakon skoro 2 godine slovenske opresije ponovno nastojim naci vlasititi proizam i smisao u zivotu.

Offline saddened

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
« Odgovori #47 : Prosinac 29, 2013, 19:12:07 »
ako još nitko nije napisao
pritužujem se, jer nema nagrada

Offline meja448

• Trade Count: (25)
  • Novi igrač
  • UP THE IRONS !!!
    • HAVE/WANT- uživajte ;)
« Odgovori #48 : Siječanj 01, 2014, 23:01:13 »
Grad: Šibenik
Tip dogadjanja: normalan turnir
Ime voditelja: Leon Omerović
Opis prituzbe:
Dakle kao sto znate turniri s nagradama su se u mom gradu poceli odrzavati tek nedavno, medjutim odmah je doslo do prituzbi nekih igraca meni kao voditelju turnira casual oblika koji se igrao sve do prije mesec dana u Šibeniku. Dakle kako je meni bilo receno, na prvom odrzanom turniru, nagrade se ne placaju. Medjutim doticni voditelj je inzistirao da mu se plati. Usto boosteri iz kojih smo birali karte vec su bili otvoreni sto je zasmetalo vecini igraca.Molim odgovor u pm da znam treba li nam voditelj vratiti novac ili smo mozda mi u krivu te molim da mi recete je li voditelju dozvoljeno otvarati boostere prije turnira i bez icijeg znanja. Srdacan pozdrav i hvala unaprijed!

Offline Xyster

• Moderator
  • Trade Count: (411)
  • Legend
  • Nihil curo de ista tua stulta superstitione
« Odgovori #49 : Siječanj 02, 2014, 06:42:23 »
Grad: Šibenik
Tip dogadjanja: normalan turnir
Ime voditelja: Leon Omerović
Opis prituzbe:
Dakle kao sto znate turniri s nagradama su se u mom gradu poceli odrzavati tek nedavno, medjutim odmah je doslo do prituzbi nekih igraca meni kao voditelju turnira casual oblika koji se igrao sve do prije mesec dana u Šibeniku. Dakle kako je meni bilo receno, na prvom odrzanom turniru, nagrade se ne placaju. Medjutim doticni voditelj je inzistirao da mu se plati. Usto boosteri iz kojih smo birali karte vec su bili otvoreni sto je zasmetalo vecini igraca.Molim odgovor u pm da znam treba li nam voditelj vratiti novac ili smo mozda mi u krivu te molim da mi recete je li voditelju dozvoljeno otvarati boostere prije turnira i bez icijeg znanja. Srdacan pozdrav i hvala unaprijed!

Znači, dosad su se održavali casual turniri koji su bili neslužbeni, no prošli mjesec mi se javila osoba koja je bila zainteresirana da se počnu održavati službeni turnire, te je ista osoba rekla da ima još igrača zainteresiranih za isto u Šibeniku.
Ti ovdje spominješ Leona Omerovića, dok osoba koja bi u Šibeniku trebala održavati službene turnire je Toni Stipaničev.

Što se tiče nagrada, boosteri naravno da se ne smiju otvarati prije turnire, nego se trebaju otvarati na turniru pred igračima kada je vrijeme podjele nagrada.
Na svim službenim turnirima se upad na turnire plaća, te se od tih novaca s kojima igrači plaćaju turnire se financiraju nagrade.

Porazgovarati ću s voditeljem oko nekih od ovih stvari, poglavito oko toga da se boosteri ne otvaraju unaprijed, te da turnire vodi Toni Stipaničev koje je zadužen kao voditelj turnira.
Ako se ovo dvoje ne promijeni od slijedećeg turnira, slobodno se opet javi.
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2014, 06:48:31 Xyster »