Lipanj 24, 2021, 23:44:00Najnoviji Član: Iriszaro

Autor Tema: Forgotten Cards  (Posjeta: 1668 )

Offline Monarch controller

• Trade Count: (43)
  • Master
Forgotten Cards
« : Kolovoz 05, 2009, 14:30:24 »
                                                    Forgotten Cards

Dobar Dan. U ovim člancima ću vam predstavljati stare karte koje u u odgovarajućem decku mogu biti od iznimne pomoći.Ta karta me toliko zaokupila ovih dana da jednostavno moram pisati o njoj. Danas ću pisati o jednoj zaboravljenoj karti koja u nekim Dragon deckovima može biti vrlo korisna, naravno ako se odigra u pravo vrijeme.

A ta karta je:

Tribute 1 Dragon-Type monster on your side of the field. Destroy all face-up monsters on the field whose DEF is equal to or less than the ATK of the Tributed monster.

Ova karta je prilično stara i po meni zaboravljena ali može biti vrlo korisna u nekim Dragon deckvima poput:

1.   Blue Eyes Dragon Deck
2.   Hopeles Dragon Deck
3.   LADD Deck
Zamislite ovu situaciju:

Igrate Hopeles Dragon Deck.

Na Fieldu imate Van' Dalgyona i setani Burst Breath. Oponnent igra Lightsworne i ima naswarman field. Ima 2x Wulfa, JD-a i Lylu. Igrate Burst Breath na Van' Dalgyona i uništite sve na svojoj i protivnikovoj strani fielda. 

Ili recimo ovako nešto:

Igrate Blue-Eyes Deck. Vi imate Blue – Eyesa i 2 s/t karte od kojih je jedna Burst Breath. Oponnent igra Blackwinge i na Fieldu ima Blackwing-Armor Mastera, 2x Bore i Sirroca.
Vaš turn. Burst Breath na Blue-Eyes White Dragona, destroyate sve monsstere na fieldu, odigrate Monster Reborn na Blue-Eyesa i i imate Monstera od 3000 ATK-a na Fieldu a vaš Oponnent je više-manje nemoćan.

U današanjoj meti ima nekoliko karata koje mogu (nažalost) bez problema spriječiti Burst Breath, a to su:

1.   Solemn Judgment
2.   Dark Bribe
3.   Te još neke..

To je sve o ovoj karti, do sljedećeg puta vas pozdravlja
MC
žene. prokleto zlo. period
So true.

Offline monarch2

• Trade Count: (16)
  • Primus
Re: Forgotten Cards
« Odgovori #1 : Kolovoz 05, 2009, 16:01:20 »
piše forgotten cards, a ti si predstavio samo jednu, uso je i malo prekratko, zato 6/10
Eminem rocks...

Offline Delete

• Trade Count: (4)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #2 : Kolovoz 05, 2009, 18:47:00 »
-karta je dobra, nema šta, ali problem je kada igraš takve karte, one zauzimaju dragocjena mjesta u deck-u i usporavaju ga...
-report je prekratak 4/10
Quote SixSixSixSamurai: Question:
Koliko mislis da bi ljudi platili da vide kako retardirani tuljan siluje Stajcera?
Quote Razyel: Answer:
Neprocjenjivo! A za sve ostalo tu je MasterCard!

... i nemojte me dodavat na MSN ako vas osobno ne poznajem...

H/W: http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=7015.msg119418#new

Offline smrt

• Trade Count: (80)
  • Primus
« Odgovori #3 : Kolovoz 05, 2009, 22:34:55 »
Forgotten cards se zove jer ću svaki tjedan predstavljati po jednu zaboravljenu kartu pa onda.. nisam imao puno toga za opisati o njoj..

anyway hvala na komentarima sutra dolazi novi report

Ok, za naslov se slažem, ali NEMOJ pisati o karti ako se nema puno toga za napisati(bar 300-400 riječi uključujući efekt). Neke karte koje nisu bile opisane u Card of the Weeku nisu opisane zbog premalo materijala za pisanje.

I probaj izbaciti stvari tipa neke situacije koje se mogu dogoditi, navodi općenito, gdje je korisno, ne toliko striktno tipa ako protivnik igra LS-ove i ima to, to i to. Ili ona situacija sa Blackwingovima gdje se spominje Rebornanje Blue-Eyesa iz čega bi se dalo iščitati da ako se nema Monster Reborn Burst Breath se tu nebi trebao odigrati.

Toliko od mene.
tnx smrt, da nije bilo tebe, tj da mi nisi narucio breeza i  cfbf najverojatnije nebi igrao.

Pa ti naručuj nekom

Offline GambleLover

• Trade Count: (32)
  • Master
« Odgovori #4 : Kolovoz 05, 2009, 22:42:28 »
Report je cool,i sam koristim karte za koje mi kažu da su stare i niš ne vrijede.
Ovim reportom ih vraćaš u život 10/10
Trebam 3 Dark Grephera i ROTU, javite se pls!
Lista

Offline smrt

• Trade Count: (80)
  • Primus
« Odgovori #5 : Kolovoz 05, 2009, 22:44:08 »
Ok, puno hvala, idući tjedan ću pokušati napisati što opširniji report, doslovno ću izvući sve iz karte, a ovo je tek prvi od niza tih article-a pa se pripremite na novi report svaki tjedan.

Izvuci sve, ali opet nemoj pretjerivati, probaj naći neku granicu(recimo ne neki combo od 4-5 karata/nešto sa gotovo nemogućim uvjetima) te probaj samo napisati ono što bi moglo biti zanimljivo čitateljima.
tnx smrt, da nije bilo tebe, tj da mi nisi narucio breeza i  cfbf najverojatnije nebi igrao.

Pa ti naručuj nekom

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • Trade Count: (106)
  • SPAMER!
« Odgovori #6 : Kolovoz 06, 2009, 13:16:17 »
prekratak report 4/10

kao što je smrt reko uvijek se da ne izvući,recimo daš neke two-three card comboe s ovom kartom+deckove koji se baziraju oko nje,samo prijedlog za idući report,uzimi recimo 3-4 forgotten karte i napravi deck s njima kao theme kartama,hope da će idući biti bolji
Citat:
Razlika između Honesta i Kaluta je ista kao razlika između njuba i PROa.

Quote by Horus

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=18706.0

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • SPAMER!
« Odgovori #7 : Kolovoz 06, 2009, 18:50:18 »
I'l do my best next time.

Znam da to nebi trebo govoriti jer je izbor iduće karte na tebi,ali zanimalo bi me kako bi obradio Ordeal o the Traveler maybe
Citat:

Quote by Horus

Offline GambleLover

• Trade Count: (32)
  • Master
« Odgovori #8 : Kolovoz 06, 2009, 19:04:25 »
Znam da to nebi trebo govoriti jer je izbor iduće karte na tebi,ali zanimalo bi me kako bi obradio Ordeal o the Traveler maybe

Nas dvoje imamo dogovor,on reporta,a ja mu tražim karte:D
Trebam 3 Dark Grephera i ROTU, javite se pls!
Lista

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • SPAMER!
« Odgovori #9 : Kolovoz 06, 2009, 23:20:04 »
Pa svaka ideja je dobrodošla a ova mi se pogotovo sviđa jer je ta karta izuzetno korisna, barem ja tako mislim.

Ako želite da vam reportam neku kartu slobodno mi pošaljite pm, ionako trebam materijala.

P.S. Ordeal of the Traveler će se pojaviti u idućem reportu skupa sa još nekim kartama.

probaj reportati Spin deck,ak neznaš kaj je pogledaj wdov report,bazira se na bouncanju protivničkih karata sa Jujitsu Masterom,Raizom,PWWB,Back to Square One,Ordeal,probaj  ;)
Citat:

Quote by Horus

Offline Horus

• PRINGLES
  • Trade Count: (73)
  • Legend
    • iteracija.com
« Odgovori #10 : Kolovoz 06, 2009, 23:47:11 »
Kratko i c/p-ana ideja. 5/10

Offline Križa

• Trade Count: (138)