Srpanj 26, 2021, 03:57:59Najnoviji Član: Lofigirls

Autor Tema: Turniri utorkom - Zagreb  (Posjeta: 16847 )

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Trade Count: (0)
  • Novi igrač
Odg: Turniri utorkom - Zagreb
« Odgovori #75 : Listopad 20, 2014, 16:45:14 »
Sutra (21.10.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn, biti će dopušteno 5 proksija, a ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster Duelist Alliance ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #76 : Listopad 27, 2014, 17:33:43 »
Sutra (28.10.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn, biti će dopušteno 5 proksija, a ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster Duelist Alliance ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #77 : Studeni 10, 2014, 21:14:04 »
Sutra (11.11.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. Postoji mogučnost da ako je u prodaju (u carta magici) došao novi booster THE NEW CHALLENGERS moći ćemo ga uzeti kao suport za turnir. Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS (samo ako je došao u prodaju) ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #78 : Studeni 17, 2014, 23:38:21 »
Sutra (18.11.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. Postoji mogučnost da ako je u prodaju (u carta magici) došao novi booster THE NEW CHALLENGERS moći ćemo ga uzeti kao suport za turnir. Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS (samo ako je došao u prodaju) ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #79 : Studeni 24, 2014, 17:06:17 »
Sutra (25.11.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. U prodaju u carta magici došao je novi booster THE NEW CHALLENGERS i moći ćemo ga uzeti kao suport za turnir. Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #80 : Prosinac 01, 2014, 19:11:33 »
Sutra (02.12.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. U prodaju u carta magici došao je novi booster THE NEW CHALLENGERS i moći ćemo ga uzeti kao suport za turnir. Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako neće biti dovoljno igrača za turnir moći će se igrati cube draft za koji bi upad bio 5kn ili 35kn ovisno o dogovoru. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #81 : Prosinac 08, 2014, 21:44:23 »
Sutra (09.12.2014) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. U prodaju u carta magici došao je novi booster THE NEW CHALLENGERS i moći ćemo ga uzeti kao suport za turnir. Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #82 : Siječanj 12, 2015, 22:02:21 »
Sutra (13.01.2015) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. Za svaka 4 igrača na turniru otvarat će se 1 astral pack (jedan novi, pa jedan stari, pa opet jedan novi i tako dalje). Ako neko želi može umjesto 30kn platiti 55kn te time još i dobije booster THE NEW CHALLENGERS ili neki drugi stariji booster koji se inače može kupiti po 35kn. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Novi igrač
« Odgovori #83 : Ožujak 30, 2015, 16:53:10 »
Sutra (31.03.2015) održat će se regularan yugioh turnir sa početkom u 16.00. Upad je uobičajenih 30kn i biti će dopušteno 5 proksija. Igrat će se po NOVOJ ban listi, a ne po staroj kako bi inače trebalo zbog testiranja novijih verzija deckova. Ako će neko htjet sudjelovat, a kasnit će neka mi se javi. Vidimo se, bok!
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi