Rujan 20, 2021, 13:18:12Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Pritužbe na postojeća Yu-Gi-Oh događanja u Hrvatskoj  (Posjeta: 17554 )

Offline Xyster

• Moderator
  • Trade Count: (411)
  • Legend
  • Nihil curo de ista tua stulta superstitione
Ova tema ja namijenjena da na njoj pišete pritužbe na postojeća događanja u Hrvatskoj.

Što znači, samo pritužbe na događanja koja se već događaju.
Što opet znači da na poruke oblika "Zašto nema događanja u XY mjestu" ili "Postoje li kakva događanja u XY mjestu" ili "Kada su događanja u XY mjestu", neću odgovarati, te ću te poruke biti brisane.

Kada pišete svoju pritužbu ovdje, obavezno navedite grad na koji se pritužba odnosi, na koji tip događanja imate pritužbu (turnir ili liga ili nešto treće), ako znate ime voditelja događanja napišite i njega, nadalje napišite da li se vaša pritužba odnosti na točno određeno događanje (u tom slučaju navediti događanje, datum događanja, vrijeme događanja, grad događanja i voditelja događanja ako ga znate) ili se odnosi na neki tip događanja općenito (u tom slučaju navedite samo tip događanja, grad, te ime voditelja ako ga znate), te na kraju napišite svoju pritužbu koliko opširno želite.

Primjer pritužbe:

Grad: Zagreb
Tip događanja: turnir za mlađe
Ime voditelja: Zvonko Ivić
Tip pritužbe: Određena pritužba na turnir 20.9.2009 (nedjelja) u 11.30h  (ako je općenita pritužba, napišite samo "Općenita pritužba")
Opis pritužbe: Smeta mi što je bla bla bla ...

Nadalje, bilo kakav spam na ovoj temi će se oštro kažnjavati.
Na ovoj temi pravo pisanja imaju samo onaj tko je pritužbu napisao (i samo u svezi te pritužbe), voditelj na kojega se pritužba odnosi (molio bih voditelje da budu aktivni po ovom pitanju), te ja.
Ako je jedan korisnik već naveo pritužbu na neko događanje, drugi korisnici nemaju pravo tu optužbu potvrđivati, slagati se s njome ili neslagati se s njome, tj. na bilo koji način iznijeti svoje mišljenje o toj pritužbi, kao niti objaviti novu pritužbu istog sadržaja za isto događanje.
Sve poruke korisnika koji se ne drže ovih pravila, će biti smatrane spamom, biti obrisane, a osobe koje su napisale te poruke će biti oštro kažnjavane.

Offline Križa

• Trade Count: (138)
  • Legend
Re: Pritužbe na postojeća Yu-Gi-Oh događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #1 : Rujan 25, 2009, 20:04:38 »
Grad: Petrinja
Tip događanja:normalni turnir
Ime voditelja: Ivan Tomičić
Tip pritužbe: Općenita optužba
Opis pritužbe: 1.Na jednom turniru prije oko 2 mjeseca dobili smo čini m se  3  boostera supporta od tebe,tak nam je bar voditelj rekao.Taj turnir je osvojio moj bratić,ja sam bio drugi i ne sjećam se točno tko,treći.Tad smo još igrali po pravilima da pobjednik dobiva najviše boostera,drugi malo manje,a treći najmanje,nismo ih otvarali pa birali kartu jer nam je voditelj rekao da se ovako igra.Kada se znao konačni poredak,dobili smo boostere i odmah ih otvorili.Primijetili smo da su bili ljepljeni silikonom što znači da ih je netko drugi već otvorio.No to nije najčudnije što se dogodilo,u boosterima(TDGS) svi smo dobili rarice,a moj bratić je u jednom boosteru dobio dvije rare karte,je li to moguće???10.ak min prije turnira,voditelj nam se hvalio da je dobio u boosteru kojeg je "danas kupio" goyu.Mislim da sada svatko može zbrojiti 2 i 2.

2.Na turniru koji se odvijao prije oko mjesec dana također je došlo do problema.Naime,do toga trenutka smo uvijek plaćali upad 20 kn te tim novcima kupovali boostere jer supporta nismo imali(voditelj kaže da dolazi jednom mjesečno,a meni je cody im rekao da si mu ti rekao da šalješ support na svaki turnir),ali tad su došla 3 boostera supporta i voditelj je rekao da svi novci idu njemu,a kad smo ga pitali zašto ne bi kupili boostere da pobjednik više osvoji,rekao je,citiram:"Pa zašto bi vi pokupili dobre karte?

Mislim da su ova 2 razloga dovoljna da IVAN TOMIČIĆ,voditelj turnira u Petrinji,prestane vršiti svoju dužnost i taj odgovorni zadatak prepusti nekom iskusnijem,pametnijem i naravno,poštenijem.Ne kažem da sam to samo ja u Petrinji,ali mislim da se i Petrinjce treba pitati koga bi htjeli.Nas 6-7 koji dolazimo na turnire je protiv sadašnjeg voditelja,mislim da to dovoljno govori o njemu.

PS:što se treba napraviti da se postane voditelj??

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #2 : Rujan 25, 2009, 22:10:36 »
Ja imam pitanje... Da li je normalno da se za turnir plaća 20 kn ili je to tako svugdje?

Offline Xyster

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #3 : Rujan 25, 2009, 22:25:49 »
Grad: Petrinja
Tip događanja:normalni turnir
Ime voditelja: Ivan Tomičić
Tip pritužbe: Općenita optužba
Opis pritužbe: 1.Na jednom turniru prije oko 2 mjeseca dobili smo čini m se  3  boostera supporta od tebe,tak nam je bar voditelj rekao.Taj turnir je osvojio moj bratić,ja sam bio drugi i ne sjećam se točno tko,treći.Tad smo još igrali po pravilima da pobjednik dobiva najviše boostera,drugi malo manje,a treći najmanje,nismo ih otvarali pa birali kartu jer nam je voditelj rekao da se ovako igra.Kada se znao konačni poredak,dobili smo boostere i odmah ih otvorili.Primijetili smo da su bili ljepljeni silikonom što znači da ih je netko drugi već otvorio.No to nije najčudnije što se dogodilo,u boosterima(TDGS) svi smo dobili rarice,a moj bratić je u jednom boosteru dobio dvije rare karte,je li to moguće???10.ak min prije turnira,voditelj nam se hvalio da je dobio u boosteru kojeg je "danas kupio" goyu.Mislim da sada svatko može zbrojiti 2 i 2.

2.Na turniru koji se odvijao prije oko mjesec dana također je došlo do problema.Naime,do toga trenutka smo uvijek plaćali upad 20 kn te tim novcima kupovali boostere jer supporta nismo imali(voditelj kaže da dolazi jednom mjesečno,a meni je cody im rekao da si mu ti rekao da šalješ support na svaki turnir),ali tad su došla 3 boostera supporta i voditelj je rekao da svi novci idu njemu,a kad smo ga pitali zašto ne bi kupili boostere da pobjednik više osvoji,rekao je,citiram:"Pa zašto bi vi pokupili dobre karte?

Mislim da su ova 2 razloga dovoljna da IVAN TOMIČIĆ,voditelj turnira u Petrinji,prestane vršiti svoju dužnost i taj odgovorni zadatak prepusti nekom iskusnijem,pametnijem i naravno,poštenijem.Ne kažem da sam to samo ja u Petrinji,ali mislim da se i Petrinjce treba pitati koga bi htjeli.Nas 6-7 koji dolazimo na turnire je protiv sadašnjeg voditelja,mislim da to dovoljno govori o njemu.

PS:što se treba napraviti da se postane voditelj??

1.
Da li će se otvarati boosteri ili dijeliti boosteri ovisi o voditelju.
Broj boostera koji se dijele kao support ovisi o broju igrača, a s obzirom da vas u Petrinji uvijek ima manje od 10, na svakom turniru se besplatno kao support dobiva 1 booster.
Support se šalje jednom mjesečno, i to onoliko boostera koliko je predviđeno da će trebat.
Dvije rare karte je moguće dobiti u jednom boosteru, jer i Konami zna pogriješit.
Booster ne vjerujem da je otvaran, jer da bi se ponovno zatvorio kako treba, potreban je poseban stroj za toplinsko ljepljene.

2.
Ovaj drugo pitanje ne kužim.
Od novaca od upada se kupuju boosteri koji se onda dijele na turniru.
Support kao što sam rekao, za turnire ispod 10 ljudi, iznosi svega 1 booster po turniru.

Ako voditelj turnira želi nešto nadodati ili objasniti, slobodno.

Ja imam pitanje... Da li je normalno da se za turnir plaća 20 kn ili je to tako svugdje?

Svugdje gdje Land of Magic daje support je upad 20 kn.

Offline Prototype

• Trade Count: (30)
  • Primus
« Odgovori #4 : Listopad 02, 2009, 19:18:11 »
Nama ovdje u Splitu se treba jos jedan LOM ili povecati prostor igraone jer nas ima ko Rusa i Kineza. Mislim da nije fer da u Zagrebu ima koliko 3-4 LOMA a ovdje samo 1. Bilo bi najbolje da u jedan idu djeca ispod 13 a u drugi svi povise jer se drugacije nemoze organizirati. Ono trebali bi staviti natpis na LOM. Ne primamo djecu ispod 13 godina u igraonu jer sto je previse previse je. Nadam se da ce se taj problem uskoro rijesiti jer pogotovo lijeti mi smo u stanju od vrućine i zagušljivosti jednostavno se međusobno "poubijati". Hvala na razumijevanju.   

Offline Xyster

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #5 : Listopad 02, 2009, 19:47:07 »
Nama ovdje u Splitu se treba jos jedan LOM ili povecati prostor igraone jer nas ima ko Rusa i Kineza. Mislim da nije fer da u Zagrebu ima koliko 3-4 LOMA a ovdje samo 1. Bilo bi najbolje da u jedan idu djeca ispod 13 a u drugi svi povise jer se drugacije nemoze organizirati. Ono trebali bi staviti natpis na LOM. Ne primamo djecu ispod 13 godina u igraonu jer sto je previse previse je. Nadam se da ce se taj problem uskoro rijesiti jer pogotovo lijeti mi smo u stanju od vrućine i zagušljivosti jednostavno se međusobno "poubijati". Hvala na razumijevanju.   

Novi Land se neće otvarati prilično sigurno, jer igraona preko tjedna zjapi prazna, dok je samo subotom gužva.
Ono što se kod nas u Zagrebu prakticira (ili barem pokušava prakticirati), je da u tijeku odvijanja turnira, tko nije na turniru nema pravo biti u prostoru igraonice.

Offline Prototype

• Trade Count: (30)
  • Primus
« Odgovori #6 : Listopad 02, 2009, 21:17:10 »
Novi Land se neće otvarati prilično sigurno, jer igraona preko tjedna zjapi prazna, dok je samo subotom gužva.
Ono što se kod nas u Zagrebu prakticira (ili barem pokušava prakticirati), je da u tijeku odvijanja turnira, tko nije na turniru nema pravo biti u prostoru igraonice.

U nas ista stvar ali roditelji dodju i onda seru 8oprosti na izrazu) sto moje dijete ne smije igrati i jos me najvise nerviraju djeca sto dodju sa kopijama i onda opet roditelji interveniraju i kazu a kako to ili dodju voditelju u sred turnira da ga ubaci i onda nekad izbije svađa.  :-\ Hvala ti svj. sto si odgovorio.

Mono: Tako je nazalost svugdje ali ipak i bolje jer se vise nagrada dobiva.  :)
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2009, 21:18:22 YGO CARD TRADER »

Offline ulqiorra

• Trade Count: (14)
  • Master
« Odgovori #7 : Listopad 26, 2009, 22:21:48 »
pritužba za Osijek:
Gdje je top3 booster support za Osijek?Na kraju krajeva,mi ipak dajemo 20kn za upad,a support ne vidim...
''I'm finnaly starting to find you guys a little interesting''

Offline Bowman

• Trade Count: (113)
  • Primus
« Odgovori #8 : Listopad 26, 2009, 22:35:53 »
pritužba za Osijek:
Gdje je top3 booster support za Osijek?Na kraju krajeva,mi ipak dajemo 20kn za upad,a support ne vidim...

ima suporta, nemoj srat dok ne provjeriš drugačije

taj suppoet otvaramo i mješamo s kupljenim boosterima

Offline Xyster

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #9 : Listopad 27, 2009, 07:42:03 »
pritužba za Osijek:

Neznam otkuda ti ideja da TOP3 dobiva neki dodatni support.

Support se spaja s regularnim boosterima kupljenim od novaca od upada, te dijeli na isti način kao i oni.

Offline ulqiorra

• Trade Count: (14)
  • Master
« Odgovori #10 : Studeni 01, 2009, 00:31:24 »
Neznam otkuda ti ideja da TOP3 dobiva neki dodatni support.

Support se spaja s regularnim boosterima kupljenim od novaca od upada, te dijeli na isti način kao i oni.
oprosti prijatelju,krivo sam se izrazio :-\
Mislio sam na one boostere što su dobivali top 3 prije...sve ok i razjašnjeno,thx  :)
''I'm finnaly starting to find you guys a little interesting''

Offline DeadAngel224

• Novi igrač
« Odgovori #11 : Travanj 26, 2010, 21:31:56 »
grad:zagreb
imam pritužbu na igrače koji ili nemaju digitron ili komad papira i olovku ili su malo fiju pa ne nose ovaj alat na turnire mislim da bi to trebalo biti must za turnire jer se zna desit da jednostavno zaboraviš life pointse i ovaj te drugi slaže i pobijedi!!!!!!!!!!!
Hvala!!

Offline Black Knight

• Moderator
  • Trade Count: (140)
  • Legend
  • Man I'm pretty
« Odgovori #12 : Travanj 26, 2010, 21:39:00 »
grad:zagreb
imam pritužbu na igrače koji ili nemaju digitron ili komad papira i olovku ili su malo fiju pa ne nose ovaj alat na turnire mislim da bi to trebalo biti must za turnire jer se zna desit da jednostavno zaboraviš life pointse i ovaj te drugi slaže i pobijedi!!!!!!!!!!!
Hvala!!
slažem se s ovim
i mislim da bi trebalo biti obavezno da na svim tunririma oba igrača moraju pratit lp-ove na jasan način; na papiru ili mobitelu ili kalkulatoru itd.
to se i u Rijeci često događa
RC-1 certified

H/W

Srbija do Tokija preko Milwaukeeja ... U Japanu je legalan i u Americi je legalan. Zasto ne bi bio i u Srbiji ? :)

Offline DeadAngel224

• Novi igrač
« Odgovori #13 : Travanj 26, 2010, 21:40:45 »
slažem se s ovim
i mislim da bi trebalo biti obavezno da na svim tunririma oba igrača moraju pratit lp-ove na jasan način; na papiru ili mobitelu ili kalkulatoru itd.
to se i u Rijeci često događa
pa to nije nikakav problem da se radi ali nekima je i to teško!!!!!!!

Offline LordBreaker

• Trade Count: (32)
  • Primus
  • Oj, krevete čudna spravo ko te izmisli bravo bravo
« Odgovori #14 : Travanj 26, 2010, 21:42:54 »
Ti fino računaj sebi i tipu s kojim igra i rješena stvar
dns dođe moj prijatelj Marko meni:

- Znaš da smo ja, Tino i Antonio jučer si pokazali k****.

ja ono: :o :o :o