Rujan 24, 2021, 23:14:29Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Report?  (Posjeta: 8081 )

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
Report?
« : Ožujak 24, 2011, 11:53:52 »
Pozdrav svim forumašima evo nakon dugog vremena sam se odlucio na report,na sto li ce to ispasti?
Budim se rano u jutro sav sretan što danas nema škole , potom odlazim do poštarskog sanducica pogledati dali ima što za mene.Kad ono ništa :(.
Sjedam za komp te se odlucim napraviti report o jednom dosta zanimljivom decku kojeg sam igrao na Kcvds-u.

Deck bi se zvao Synchro Otk jer se sastoji od tunera,te dovoljno jakih monstera da vas uz Future Fusion ubiju u jednom turnu.

Dark Grepher  

http://www.duelists-paradise.com/catalog/Dark%20Grepher.png

You can discard 1 Level 5 or higher DARK monster to Special Summon this card from your hand. Once per turn, you can discard 1 DARK monster to send 1 DARK monster from your Deck to your Graveyard.

Svi se sijecamo da je ova karta bila sastavni dio nekih tier deckova poput tele DaD-a,Infernitya.Discartate kartu te ga ss iz ruke što je prilicno broken ali za ovaj deck je potrebniji njegov drugi effect a to je da ,s discartanjem karte iz ruke šaljete jednog dark monstera iz decka u groblje. No i u ovom decku igra jednu važnij ulogu a to ce te otkriti u daljnjem dijelu reporta..

Machina Fortress

http://www.pojo.com/yu-gi-oh/News/2010/8692-Machina_fortress.jpg

You can discard Machine-Type monster(s) whose total Levels equal 8 or more to Special Summon this card from your hand or Graveyard. When this card is destroyed by battle and sent to the Graveyard, select and destroy 1 card your opponent controls. When this face-up card you control is targeted by an opponent's Effect Monster's effect, look at your opponent's hand and discard 1 card from their hand.

Effect je i više nego dobar za cijenu mrtvih machina u handu dobije te ovog momka ,no kad idete na  otk preko Future Fusiona lakše ce te ga dobiti u grave , te ga lakše ss-ati za bolji otk.

Armaggedon Knight

http://images.wikia.com/yugioh/es/images/c/c8/ArmageddonKnightPTDN-EN-SR-1E.png

karta je moglo bi se reci manji brat grephera jer mu je effect jednokratan,ali dovoljan da napravi preokret u igri.Ostalo isto vrijedi kao i za grephera pa mislim da nije potrebno daljnje objašnjenje.

Jinzo

http://images.wikia.com/yugioh/images/2/2a/JinzoPSV-EN-ScR.jpg

Trap Cards cannot be activated. The effects of all face-up Trap Cards are negated.

karta koja je dobivala mnoge gameove u igri jos je i danas jako igriva zasto?pogledajte mu effect dcree+monster od 2400, koji kad dođe na field protivnik ga se teško može riješiti. Te je jedna od kljucnih karti ovog decka.

Jinzo Returner

http://www.pojo.com/yu-gi-oh/cotd/2008/May/jinzret.jpg  

This card can attack your opponent directly. When this card is sent to the Graveyard, you can Special Summon 1 "Jinzo" from your Graveyard. Destroy it during your End Phase.

Prvi dio  effecta nije baš nešto jer sta može napravit monster od 600 atk i ako direktno napada.Drugi dio effecta je presudan za otk s future fusionom ,jer kad pošaljete tri Jinzo Returnera sa Future Fusionom i tri Jinzoa u tren oka ima te field s tri monstera od skoro 8000 koji su u vecini slucajeva nezaustavljivi.

Commbo je opaliti Fusion sendati koliko god jizoa i returnera imamo u decku ,te cyber dragone ako nam commbo neuspije da u slijedecim turnovima mozemo prizvat chimeratech fortressa.

2. Commbo je odigravanje fusiona sendanje jizzoa,returnera te machina fortressa zajedno s cydrama u groblje za sigurniji otk jer fortressa možete specialno summonirati za mrtve machine u handu kao što sam vec rekao.

Standardi commbo je Grepher+Mrtvi jinzo iz ruke+returner u groblje=SS jinzo iz groblja,ili ako vec imate jinzoa u groblju te jednog u ruci discarta te ga te ss-ate grephera te potom mu odigrate drugi effect ,ako imate jos returnera u ruci sto je cest slucaj bacate returnera te drugog iz decka te na fieldu imate dva jinzoa i grephera uz to da još možete normalno summonirati.

Deck Lista

3 Jinzo
3 Armaggedon Knight
3 Machina Fortress
3 Dark Grepher
3 Jinzo Returner
3 Ryko
2 Chaos Sorcerer
3 Cyber Dragon
1 Plaguespreader Zombie
1 Glow Up-Bulb
1 Trooper

1 Foolish Burial
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book Of Moon
2 Forbidden Lance
1 Giant Trunade
2 Gold Sarcophagus
1 Reinforcement Of The Army
1 Future Fusion

3 Royal Decree

Nadam se da vam se repott svidio  :)

znam da imam dosta grešaka zato sto mi kad pisem sve ide gore dole , no budite blagi.

« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 11:57:59 darkman15 »

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
Re: Report?
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2011, 12:34:48 »
 Report je ok, ali stavi slike jer ovako ružno izgleda.

Overload Fusion umjesto Lanceova? Da ima i šemu Chimeratech OTK?

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #2 : Ožujak 24, 2011, 12:50:36 »
Nisi ništa objasnio, pa ću opet reći. Svatko može opisati na prvi pogled, ali treba neki dublji opis...
Za svaku kartu si rekao 2-3 rečenice, koje su svima očite kada vide kartu...

U Combu si samo objasnio svrhu Future Fusion i kako Abuse-at Jinzo ( ali na površan način objašnjen )...

Ne znam, loše ti je ovo... =/
Neka drugi ocijene. Ja sam suzdržan ( bilo bi ti oko 4-5, zavisi o tome kakav mi je bio dan... xD )...
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 12:51:48 Mono 11 »

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #3 : Ožujak 24, 2011, 13:07:18 »
Slažem se sa Monom. Ovo može svako napravit.

Kao prvo sredi slike i ako misliš dobit više od 8 napravi bolje od GB KInga.
Farewell!

Offline Seka

• Trade Count: (68)
  • Monarch
  • **
  • LSS Player :D
« Odgovori #4 : Ožujak 24, 2011, 14:05:52 »
Po meni nis posebno

Offline Ivek7

• Trade Count: (47)
  • Legend
« Odgovori #5 : Ožujak 24, 2011, 14:46:36 »
Slažem se sa Sekom, ništa posebno, moglo je i bolje. :-\

Offline Traceur

• Moderator
  • Trade Count: (125)
  • Primus
  • Pruzam uslugu narucivanja karata preko neta.
« Odgovori #6 : Ožujak 24, 2011, 15:13:15 »
ideja decka mi je ok..
ali mogao si malo bolje opisat comboe i sve ostalo..
i da ne kužim poantu naziva Synchro OTK i on argument za to "ima tunera"
kad sam vidio naziv očekivao sam ono tipa junk synchron, quickdraw ili tako nešto
ili da deck ima puno tunera a ono samo 2..
tak da nađi neki naziv koji više paše decku..;)

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
« Odgovori #7 : Ožujak 24, 2011, 15:45:54 »
jinzo otk?

Offline OutlandSucks.

• Trade Count: (59)
  • Primus
  • Wizzzzzz.