Siječanj 27, 2022, 08:41:57Najnoviji Član: Humble

Autor Tema: Žalbe  (Posjeta: 37463 )

Offline OutlandSucks.

• Trade Count: (59)
  • Primus
  • Wizzzzzz.
Re: Žalbe
« Odgovori #135 : Rujan 30, 2011, 04:01:11 »
Ja nemam komentara na sve ovo. Ljudi ako WD ništa ne poduzima(znači da nije u mogućnosti) İgnorirajte ga i sve će bit ok. Nemojte se živcirat zbog takvog usera ipak ste zreliji od njega na sve moguće načine.
WD - ispričavam se za offtopic.
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2011, 16:28:19 OutlandSucks. »
SIGNATURE!

Offline Iilija64

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
« Odgovori #136 : Rujan 30, 2011, 20:59:16 »
Ja nemam komentara na sve ovo. Ljudi ako WD ništa ne poduzima(znači da nije u mogućnosti) İgnorirajte ga i sve će bit ok. Nemojte se živcirat zbog takvog userac ipak ste zreliji od njega na sve moguće načine.
WD - ispričavam se za offtopic.
A zašto mi onda spamaš inbox kada ne znaš pročitati ss u kojeme se sve lijepo vidi tko kome što piše ;). A userac ne znam tko je, prije bi rekao da je userac malac koji spama nadajući se da ga se primjeti, tj ti ;)
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2011, 23:07:06 Iilija64 »

Offline OutlandSucks.

• Trade Count: (59)
  • Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #137 : Listopad 02, 2011, 16:29:01 »
A zašto mi onda spamaš inbox kada ne znaš pročitati ss u kojeme se sve lijepo vidi tko kome što piše ;). A userac ne znam tko je, prije bi rekao da je userac malac koji spama nadajući se da ga se primjeti, tj ti ;)
Usera*
Ja samo radim svoj posao kao moderator, uopče me ne dira kaj god mi kazes - vjerojatno si neki iskompleksirani klinac tak da nema beda.
SIGNATURE!

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #138 : Listopad 05, 2011, 15:05:05 »
Usera*
Ja samo radim svoj posao kao moderator, uopče me ne dira kaj god mi kazes - vjerojatno si neki iskompleksirani klinac tak da nema beda.
Ne bude beda jer ovime te prijavljujem radi vrijeđanja i po pravilima foruma tražim, radi usera da te se ukloni sa pozicije moderatora radi kršenja pravila. To što si isfrustriran i klinac, a što ću ti ja ;)

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #139 : Listopad 27, 2011, 11:42:36 »
Imam žalbu na dobavljanje nagrada dobitnicima Blogova . Naime, svoju nagradu (4 bustera) ćekam još od 8. mijeseca . Prije 2 tijedna sam pitao white dragona što je sa tim nagradama , on je rekao da se šalju taj tijedan . Prošla su i ta 2 tijedna a bustere još nisam vidio .

Kada ih šaljete ?
They who know shall remember the Legend .

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
« Odgovori #140 : Listopad 27, 2011, 12:40:25 »
Imam žalbu na dobavljanje nagrada dobitnicima Blogova . Naime, svoju nagradu (4 bustera) ćekam još od 8. mijeseca . Prije 2 tijedna sam pitao white dragona što je sa tim nagradama , on je rekao da se šalju taj tijedan . Prošla su i ta 2 tijedna a bustere još nisam vidio .

Kada ih šaljete ?

I mene zanima...Pošto WD-ova malenkost ne odgovara na PM o nagradama...

Sto se mene tice jako je neodgovorno to sto radite,ili jednostavno ne nagrađujte autore i kraj price ili neka nagrade stignu u normalno vrijeme...
Vjerujem da je vama i Menart-u u interesu da bi stiglo za dva dana...

Ja sam jednom cekao 2 mjeseca par Boostera iz Hrvatske od YGO Planeta,dok iz Amerike stigne posta za tjedan dana,nekada dva tjedna...

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #141 : Listopad 27, 2011, 13:50:07 »
Javite se kada vam boosteri stignu.
hvala.
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #142 : Listopad 27, 2011, 14:15:33 »
?...

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #143 : Studeni 07, 2011, 14:37:41 »
Javite se kada vam boosteri stignu.
hvala.

Stiglo ... insert Kaiba line here ...
They who know shall remember the Legend .

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #144 : Studeni 08, 2011, 22:25:02 »
Moram se oept žaliti radi nekulturne djece koja prijete, a administracija kao i inače je nesposobna da išta učini. Je li to samo radi mene, a tko će ga znati?

http://img713.imageshack.us/img713/8104/malijadnicak.jpg

Jasno se vidi tko je i što napisao, gdje su admini? Gdje je takozvana kultura i pridržavanja pravila ponašanja? I tko je odgojio tu nekulturnu, neuku djecu?

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #145 : Studeni 08, 2011, 22:28:27 »
Evo ja se želim prijaviti za to što sam iliji rekao svoje mišljenje, za to što sam stao u obranu sebe i nekih drugih ljudi, te bi molio “nesposobu administraciju“ (da citiram voljenog iliju) da me sankcionira, hvala :)
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #146 : Studeni 08, 2011, 22:35:17 »
Evo ja se želim prijaviti za to što sam iliji rekao svoje mišljenje, za to što sam stao u obranu sebe i nekih drugih ljudi, te bi molio “nesposobu administraciju“ (da citiram voljenog iliju) da me sankcionira, hvala :)
I ako se administracija drži pravila i bude, zato što ja nikoga nisam napao psovkama, već sam rekao ono kako jest. Slobodno pobij bilo što rečeno ako možeš. Ono je najbolji blog do sada, infernalovi su šprdnja, kao i teme koje u njima obrađuje. A administracija da nije nesposoba, bi li se dešavalo da napaljeni dječak od 15 godina staje u obranu ljudi koji nisu napadnuti te psuje?

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #147 : Studeni 08, 2011, 22:38:39 »
;)

Znas na cijoj sam strani...;)

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #148 : Studeni 08, 2011, 22:39:26 »
;)

Znas na cijoj sam strani...;)
Znajući tebe na onoj da se dad banuje, pa vrati, pa dramatizira, ode, pa opet vrati, tvoj emo stil ;)

Offline Varazdinec

• Trade Count: (0)
  • Primus
  • Ponosan fan Frane Vujovica zvanog NANO
« Odgovori #149 : Studeni 08, 2011, 22:55:29 »
Znajući tebe na onoj da se dad banuje, pa vrati, pa dramatizira, ode, pa opet vrati, tvoj emo stil ;)
Ilija stalno spominješ djecace, klinac 15 godina itd, a ti se svadis s njim na gotovo istom nivou. Chill malo i pusti nek ljudi pisu kaj oce pisat, uspjeli ste se posvaditi  oko odlicnog bloga. :-\ Nemoras komentirati sve na situ.
Relax obadva. :)
7. Nabijem tebe i tvoje pametno razmišljanje.

Lista
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13601.0

e sad još jedan problem,reko sam tati koliko koštaju deckovi i reko je da su yugioh karte sasvim bezveze i da mi to netreba,pa sam mu ja reko da ima turnira u carta magica u zagrebu(koliko sam čuo).