Veljača 28, 2020, 21:30:06Najnoviji Član: Mahcholinatz

Autor Tema: Žalbe  (Posjeta: 31163 )

Offline Varazdinec

• Trade Count: (0)
  • Primus
  • Ponosan fan Frane Vujovica zvanog NANO
Re: Žalbe
« Odgovori #150 : Studeni 08, 2011, 22:55:29 »
Znajući tebe na onoj da se dad banuje, pa vrati, pa dramatizira, ode, pa opet vrati, tvoj emo stil ;)
Ilija stalno spominješ djecace, klinac 15 godina itd, a ti se svadis s njim na gotovo istom nivou. Chill malo i pusti nek ljudi pisu kaj oce pisat, uspjeli ste se posvaditi  oko odlicnog bloga. :-\ Nemoras komentirati sve na situ.
Relax obadva. :)
7. Nabijem tebe i tvoje pametno razmišljanje.

Lista
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13601.0

e sad još jedan problem,reko sam tati koliko koštaju deckovi i reko je da su yugioh karte sasvim bezveze i da mi to netreba,pa sam mu ja reko da ima turnira u carta magica u zagrebu(koliko sam čuo).

Offline Iilija64

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
« Odgovori #151 : Studeni 08, 2011, 23:04:25 »
Ilija stalno spominješ djecace, klinac 15 godina itd, a ti se svadis s njim na gotovo istom nivou. Chill malo i pusti nek ljudi pisu kaj oce pisat, uspjeli ste se posvaditi  oko odlicnog bloga. :-\ Nemoras komentirati sve na situ.
Relax obadva. :)
Gdje ti vidiš da sam se ja svađao? Ja sam iznio mišljenje, došao je dječak i počeo psovati.

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #152 : Studeni 09, 2011, 07:43:39 »
moj najdraži forumaš se vratio  :-*

zaključili samo da si ti najzgodniji, najpametniji, najplemenitiji...
sad kad si dobio potvrdu svoje premoći, od***i  :-*

(dosadan si i glup, kolko ti se to puta mora reći?
za radost svima nama, objesi se)
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #153 : Studeni 09, 2011, 10:38:29 »
moj najdraži forumaš se vratio  :-*

sad kad si dobio potvrdu svoje premoći, od***i  :-*

O dječače, to te uhvatio pubertet? Ili si samo vidio kako ti se baka objesila 95e zbog tatice. Što se desilo, misliš kako ne znam za to?

Offline JunK DestroyeR

• Moderator
  • Trade Count: (37)
  • Master
« Odgovori #154 : Studeni 09, 2011, 14:18:44 »
moj najdraži forumaš se vratio  :-*

sad kad si dobio potvrdu svoje premoći, od***i  :-*

Za ovo imaš doživotnu karmu od mene.

A ti ćeš ilija dobit za ovo gore kaznu.

EDIT: Chaos , uopće neznam kako ti se da svađat sa jednim takvim egoistom  :-\ Šta god mu kažeš izmislit će nešto da te ponovno isprovocira , pusti ga najljepši je , najpametniji , zna sve itd...
« Zadnja izmjena: Studeni 09, 2011, 14:24:06 JunK DestroyeR »
WANT:

2x Evolzar Dolkka/Laggia
1x Rescue Rabbit
1x Emergency Teleport (Ultra rare)
1x Mind Control (Super rare/Gold rare)

JunK DestroyeR Have/Want Lista
PRODAJEM:

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=15592.msg276495#new

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #155 : Studeni 09, 2011, 15:17:15 »

EDIT: Chaos , uopće neznam kako ti se da svađat sa jednim takvim egoistom  :-\ Šta god mu kažeš izmislit će nešto da te ponovno isprovocira , pusti ga najljepši je , najpametniji , zna sve itd...
Bašdobijem kaznu za istinu. I gdje su više moderatori da se pobrinu za dječurliju(oni koji za razliku od tebe nešto i rade ;) ) ?

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #156 : Studeni 09, 2011, 15:28:26 »

Ma znam da nema smisla, ali kad ne mogu gledat kako vrijeđa tuđi rad, uključujući i moj i još mi kaže da ne znam podnijet kritiku, a ja sam sam reko da su dobrodošli svi pametni komentari, i ja sam prihvatio svaku kritiku koju sam dobio od ljudi i to popravio i sad ću još poslušat savjet i pisat ću o nekim novijim kartama.
Znači ja znam podnijet kritiku (za razliku od njega samog) ali to njegovo nije nikakva konstruktivna kritika nego čisto vrijeđanje iz ljubomore.
Probat ću se smirit i više ne  komentirati njegove gluposti, ali što mogu kad lako puknem.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #157 : Studeni 09, 2011, 15:32:42 »
Ma znam da nema smisla, ali kad ne mogu gledat kako vrijeđa tuđi rad, uključujući i moj i još mi kaže da ne znam podnijet kritiku, a ja sam sam reko da su dobrodošli svi pametni komentari, i ja sam prihvatio svaku kritiku koju sam dobio od ljudi i to popravio i sad ću još poslušat savjet i pisat ću o nekim novijim kartama.
Znači ja znam podnijet kritiku (za razliku od njega samog) ali to njegovo nije nikakva konstruktivna kritika nego čisto vrijeđanje iz ljubomore.
Probat ću se smirit i više ne  komentirati njegove gluposti, ali što mogu kad lako puknem.

Momak, gdje si ti vidio kritiku na svoj račun? Jesi li ti samo poremećen, glup ili slijep? Ja sam napisao da infernal se ne može mjeriti sa onim momkom na njegovu članku, ti si mene počeo vrijeđati. Momak ti je obrisao, opet si došao i počeo pisati.  Koji je tvoj problem, dečko si mu ili što? Pišeš o kartama o kojima svatko zna sve, prepisuješ članke sa neta( 40% članka ti je prepisano, 40 su rulinzi sa wiki i to nazivaš dobrim, a da ne spominjem da pišeš o kartama i kojima ama baš svatko zna sve). Ljubomora bi bila da dobro pišeš kao CCV, a što možeš kada lako pukneš? Odrasti, ne ponašati se kao nezreli balavac koji vrijeđa. Možda to?

Offline 1122darklord

• Trade Count: (42)
  • Monarch
  • **
  • MOGU DA ME POVREDE ALI NE I DA ME POVREDE
« Odgovori #158 : Studeni 09, 2011, 16:04:34 »
opet poceli sa spamovima ban onome ko je vrjeđo i provociro ( znaci obojci)
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13497.0
NOVA UPDATEANA LISTA SVE i SVASTA :)
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=15797.0
ovo tu je ono sto je spacial i sto kupujem pa me pm-ajte :D

Offline Johnny

• Legend
« Odgovori #159 : Studeni 09, 2011, 16:10:31 »
opet poceli sa spamovima ban onome ko je vrjeđo i provociro ( znaci obojci)
ja hoću warning :)

ot:
1. Isprika svim userima OSIM ILIJE koji su morali čitati ono gore. Zna on što je i bez mene, ali eto, popeo mi se na vrh glave više, to sam trebao izbaciti.

2. Isprika WDu za remećenje pravila, ali ako je pojedinac devijantan i njegova okolina se ravna prema njemu.

3. @Ilija
Još jednom mi familiju spomeni i požalit ćeš dan kad si se rodio.
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
k/p:

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #160 : Studeni 09, 2011, 16:13:26 »
ja hoću warning :)

ot:
1. Isprika svim userima OSIM ILIJE koji su morali čitati ono gore. Zna on što je i bez mene, ali eto, popeo mi se na vrh glave više, to sam trebao izbaciti.

2. Isprika WDu za remećenje pravila, ali ako je pojedinac devijantan i njegova okolina se ravna prema njemu.

3. @Ilija
Još jednom mi familiju spomeni i požalit ćeš dan kad si se rodio.
1. Postoje načini da izbaciš, kao javiš mi se, a ne spamaš i provociraš javno, a ništa administracija radi u vezi toga.
2. Naravno da je okolina devijantna, pojedinac dotični nikome nije psovao, vrijeđao, već su 4 pojedinca došla i počela srati, zar ne?
3. Jeli mi to prijetiš još dječače, ne znam tko ima problema sa konopcem i tko ga je prvi spomenuo u ovim postovima, izrazito zanimljivo kada se zna kako ti baka otišla sa ovoga svijeta, na koji način.

Offline Johnny

• Legend
« Odgovori #161 : Studeni 09, 2011, 16:17:37 »
1. Postoje načini da izbaciš, kao javiš mi se, a ne spamaš i provociraš javno, a ništa administracija radi u vezi toga.
2. Naravno da je okolina devijantna, pojedinac dotični nikome nije psovao, vrijeđao, već su 4 pojedinca došla i počela srati, zar ne?
3. Jeli mi to prijetiš još dječače, ne znam tko ima problema sa konopcem i tko ga je prvi spomenuo u ovim postovima, izrazito zanimljivo kada se zna kako ti baka otišla sa ovoga svijeta, na koji način.
1. Ne isplati se s tobom osobno shvaćat.
2. Pojedinac je devijantan i zanemarivan od strane obitelji
3. Baka mi je živa, ali ovim tempom ti nećeš još dugo.
h/w:
k/p:

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #162 : Studeni 09, 2011, 16:23:50 »
1. Ne isplati se s tobom osobno shvaćat.
2. Pojedinac je devijantan i zanemarivan od strane obitelji
3. Baka mi je živa, ali ovim tempom ti nećeš još dugo.
1. Valjda svađat nepismeni. Ja se nikada ne svađam, sa đ.
2. Znam da jesi.
3. Da, baka, ne bake ;). A zbilja se bojim da dječak koji još nije ušao u pubertet dođe u Tomislavgrad i bude glumio nekoga. Dapače, to bi volio, ali realno gledajući ti hrabrosti za nešto takvo nemaš, zar ne?

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #163 : Studeni 09, 2011, 16:24:37 »
Momak, gdje si ti vidio kritiku na svoj račun? Jesi li ti samo poremećen, glup ili slijep? Ja sam napisao da infernal se ne može mjeriti sa onim momkom na njegovu članku, ti si mene počeo vrijeđati. Momak ti je obrisao, opet si došao i počeo pisati.  Koji je tvoj problem, dečko si mu ili što? Pišeš o kartama o kojima svatko zna sve, prepisuješ članke sa neta( 40% članka ti je prepisano, 40 su rulinzi sa wiki i to nazivaš dobrim, a da ne spominjem da pišeš o kartama i kojima ama baš svatko zna sve). Ljubomora bi bila da dobro pišeš kao CCV, a što možeš kada lako pukneš? Odrasti, ne ponašati se kao nezreli balavac koji vrijeđa. Možda to?
Ajd prestani i moj članak nije prepisan sa neta nego sam sve sam napisao, ali normalno da sam pogledao na wikiu za rulinge jer ja sve volim provjeriti da ne bi krivo napisao zato ušuti više.
Iskreno nemam snage više se svađati s tobom pa ću od sad prestat komentirat bilo kakve tvoje izjave jer to nema smisla.

@Johnny - znam kako ti je, jer iz istog razloga sam i ja opet ovo započeo jer moram to izbacit iz sebe

Ja se isto želim ispričati zajednici (ne odnosi se na iliju) i WD-u na spamu, ali nisam mogo više trpit, pa ako treba može mi WD i dati ban na nekoliko dana jer sam ga i zaslužio, ali isto tako želim i neku kaznu za iliju zbog neprestanog provociranja, hvala.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #164 : Studeni 09, 2011, 16:28:47 »
Ajd prestani i moj članak nije prepisan sa neta nego sam sve sam napisao, ali normalno da sam pogledao na wikiu za rulinge jer ja sve volim provjeriti da ne bi krivo napisao zato ušuti više.
Iskreno nemam snage više se svađati s tobom pa ću od sad prestat komentirat bilo kakve tvoje izjave jer to nema smisla.

@Johnny - znam kako ti je, jer iz istog razloga sam i ja opet ovo započeo jer moram to izbacit iz sebe

Ja se isto želim ispričati zajednici (ne odnosi se na iliju) i WD-u na spamu, ali nisam mogo više trpit, pa ako treba može mi WD i dati ban na nekoliko dana jer sam ga i zaslužio, ali isto tako želim i neku kaznu za iliju zbog neprestanog provociranja, hvala.
Ovo ti je 10 put da prestaješ komunikaciju pa onda pokušavaš poklopiti ;) I slobodno pokaži provociranje, citiraj ga ;)