Veljača 28, 2020, 21:54:56Najnoviji Član: Mahcholinatz

Autor Tema: Žalbe  (Posjeta: 31164 )

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
Re: Žalbe
« Odgovori #120 : Rujan 22, 2011, 19:38:29 »
Znači počeo bi vrijeđati, psovati i pozivivao bi se na obračun? Da si 10 godina ovdje pravila ponašanja se znaju, ne možeš podnijeti da te netko kritizira, a nemoj pisati onda.
Vrijeđati - vjerojatno da
psovati - možda
obračun - ne to mi se ipak ne bi dalo

Ali mogu ga razumijeti zašto je ljut, jer nemožeš samo tako banuti na site i početi pametovati svima po redu i odmah misliš da si ti najbolji.
I samo da znaš, što se tiče gramatike svakom se dogodi greška u pisanju, to je normalno, a što se tiče njegovog lipo on ima pravo tako govoriti, jer to je njegovo narječje na kojem on govori, isto kako ja ponekad napišem neke stvari na svojem narječju, ali uglavnom pišem  književnim iz razloga da me ljudi lakše razumiju, osim ako pričam sa nekim tko govori slično kao i ja, znači on ima pravo pisati na svojem narječju, makar i on koliko sam vidio piše književnim jezikom osim ako razgovara sa nekim tko je iz sličnog govornog područja kao i on.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
« Odgovori #121 : Rujan 22, 2011, 19:48:19 »
Samo si za žalit Ilija...;)

A pobrat ces ban...To ti je zagarantirano...Nemoj mislit da ja nemam materijala sa chata da pokazem WD-u...:)

Samo se necu razbacivat srceenshotovima kao ti...:)

Offline Iilija64

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
« Odgovori #122 : Rujan 22, 2011, 19:56:54 »
Slobodno ga pokaži kira da ga svi vidimo ;). Tome se veoma veselim, bilo bi zbilja lijepo da ovaj server može pamtiti toliko dugo sve podatke sa time da ne mogu dočekati SSove u kojima budeš pokazivao koliko sam superiorniji.

DAD mislim da mogu. Ovo je tvoje mjesto i tvoje vlasništvo pa određuješ tko smije što pisati? Lik piše očajne blogove, a može komentirati tuđe, ne podnosti kritike i misli da je najpametniji? Najpametniji nisam, ali naspram infernala ne trebaš biti raketni inžinjer da pokažeš zavidnu razinu inteligencije. Lik napada način na koji je Nikola dao svoj intervju (rođeni beograđanin i Srbin), a sam ne zna pisati hrvatski. Po meni je to obični licemjer, a kira je ustaša(sam se tako naziva) koji lakira nokte i šminka se. Baš me zanima što bi na to moj pokojni pradjed kojega smo streljali 47e rekao na to.

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #123 : Rujan 22, 2011, 20:18:31 »
Slobodno ga pokaži kira da ga svi vidimo ;). Tome se veoma veselim, bilo bi zbilja lijepo da ovaj server može pamtiti toliko dugo sve podatke sa time da ne mogu dočekati SSove u kojima budeš pokazivao koliko sam superiorniji.

DAD mislim da mogu. Ovo je tvoje mjesto i tvoje vlasništvo pa određuješ tko smije što pisati? Lik piše očajne blogove, a može komentirati tuđe, ne podnosti kritike i misli da je najpametniji? Najpametniji nisam, ali naspram infernala ne trebaš biti raketni inžinjer da pokažeš zavidnu razinu inteligencije. Lik napada način na koji je Nikola dao svoj intervju (rođeni beograđanin i Srbin), a sam ne zna pisati hrvatski. Po meni je to obični licemjer, a kira je ustaša(sam se tako naziva) koji lakira nokte i šminka se. Baš me zanima što bi na to moj pokojni pradjed kojega smo streljali 47e rekao na to.

:)...

Volio bi ti pomoc jer stvarno trebas pomoc,ali mislim da to tvoj Ego nebi dopustio...;)

"Dont get it twisted this is not my real life, this is not how my real life is suppose to be..."

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #124 : Rujan 22, 2011, 20:19:54 »
:)...

Volio bi ti pomoc jer stvarno trebas pomoc,ali mislim da to tvoj Ego nebi dopustio...;)

"Dont get it twisted this is not my real life, this is not how my real life is suppose to be..."
Moj ego je primjeren mome intelektu, a posebno kada treba ukoriti dječake koji vrijeđaju jer ne mogu podnijeti kritiku.

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #125 : Rujan 22, 2011, 20:23:15 »
Moj ego je primjeren mome intelektu, a posebno kada treba ukoriti dječake koji vrijeđaju jer ne mogu podnijeti kritiku.

Ok...:)

Offline Infernal

• Trade Count: (30)
  • Primus
  • You know what capitalism is? Getting fucked!
« Odgovori #126 : Rujan 22, 2011, 21:39:20 »
E jesi se ponada, jeli.

Čekaj tvoja je obitelj ubila svoga čovjeka, i meni si se naša nešto govorit. Hmm ja pišem očajno da, zato mi je svaki do sada na frontu kao i Kiri koji je jednako loš kao i ja, znaš takve su prije bacali lavovima. E sinko da ti je znati šta pričaš, Nadalje objasni mi zašto hrvatski kao jedno od dijalekata srpskog jezika ima i svoj riječnik, gramatiku, književnost i književnike koji se nazivaju hrvatskim književnicima i pišu na hrvatskom jeziku, malo ti logika šteka.

E da, znaš da ti je ovo unaprijed izgubljena bitka, pa makar me banalo :-*
My Creations
Infernal H/W 2012

Nothing is true, everything is permitted.

„Remember, remember the Fifth of November
Gunpowder, treason and plot;
I know of no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot.“

Ako vidim jos nekoga da je pije pice iz trafike unutar kafica tu bocu cu mu nabit u supak i letit ce vanka

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #127 : Rujan 22, 2011, 22:00:59 »
E jesi se ponada, jeli.

Čekaj tvoja je obitelj ubila svoga čovjeka, i meni si se naša nešto govorit. Hmm ja pišem očajno da, zato mi je svaki do sada na frontu kao i Kiri koji je jednako loš kao i ja, znaš takve su prije bacali lavovima. E sinko da ti je znati šta pričaš, Nadalje objasni mi zašto hrvatski kao jedno od dijalekata srpskog jezika ima i svoj riječnik, gramatiku, književnost i književnike koji se nazivaju hrvatskim književnicima i pišu na hrvatskom jeziku, malo ti logika šteka.

E da, znaš da ti je ovo unaprijed izgubljena bitka, pa makar me banalo :-*
Jesi li ti retardiran ili ne znaš čitati? Hrvatski i srpski su dijalekti srpskohrvatskoga i to svaki lingvist na planeti, pa i 40% hrvatskih i srpskih kažu. Nesposobnjakoviću ;). Informiraj se prije nego provališ gluposti ;)

Offline Infernal

• Trade Count: (30)
  • Primus
  • You know what capitalism is? Getting fucked!
« Odgovori #128 : Rujan 22, 2011, 22:05:04 »
Jesi li ti retardiran ili ne znaš čitati? Hrvatski i srpski su dijalekti srpskohrvatskoga i to svaki lingvist na planeti, pa i 40% hrvatskih i srpskih kažu. Nesposobnjakoviću ;). Informiraj se prije nego provališ gluposti ;)

Khm...u diplomatskim krugovima, a i u engleskom, ali je i to kontroverzno tako da znam šta govorim
My Creations
Infernal H/W 2012

Nothing is true, everything is permitted.

„Remember, remember the Fifth of November
Gunpowder, treason and plot;
I know of no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot.“

Ako vidim jos nekoga da je pije pice iz trafike unutar kafica tu bocu cu mu nabit u supak i letit ce vanka

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #129 : Rujan 22, 2011, 22:23:13 »
@ svi ostali iznad mene ~ nevažni ste . Period .

@ forum ~ kada bi otprilike trebale doći nagrade za blogere ?

~ zapravo me i nezanima to , ali ovo što pišu po forumu ( trenutno ovaj topik ) postaje zamorno . Mislim fora mi je to čitati kako se klinci ( izuzev Kire ) prepiru , ali za to sve postoje privatne poruke . Molim da me nitko ne quota , hvala na razumijevanju .
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 22:24:43 raviel »
They who know shall remember the Legend .

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #130 : Rujan 22, 2011, 22:25:00 »
(WD, molim warning, ili bolje, ban za Iliju, nije da ga nije zavrijedio)

Ilija@
3 words for you:
Get-a-life
Znaš, to je ono što mi normalni ljudi imamo. Probaj nabaviti jedan ;)
A ako ne ide, ybg, šuti, plači, postani vegan, ubij se, meni je svejedno, al ovdje nemoj soliti pamet jer nemaš baze za to:
a) O lingvistici nemaš niti najblažeg pojma (imam sve moguće gramatike koje se koriste na fakultetima i 5 iz HRV), ako tvrdiš drugačije izazivam te da to i dokažeš.
b) O kvaliteti članaka nemaš pojma. Infernal i Kira su super. Nisu ni oni Bogom dani, ali su definitivno najbolje što ovaj site nudi i neće to sad neki amater dovoditi u pitanje jer je on sebi zamislio da je popio svu pamet svijeta. Opet te izazivam da dokažeš da sam u krivu, napiši nešto bolje pa soli pamet koliko hoćeš.
c) Preko interneta je posebno nepristojno vrijeđati jer to radiš bez pokrića. Da pred tebe stane Kira, Infernal ili u krajnjoj liniji ja, mislim da bi napunio gaće i pobjegao glavom bez obzira. Opet, ako želiš dokazati suprotno, dam ti mjesto i vrijeme kad da se vidimo pa da mi se u lice opravdaš za sve što si ovdje izblebetao.

Ja sam svoje rekao.

WD@
Ispričavam se što se miješam, ali ovo nije uredu, ako mali ima komplekse, neka ih rješava sam, a nek ovaj forum pusti da normalno funkcionira. Darkman se primirio, ne treba nam novi.

Kira&Infernal@
Samo ga ignorirajte, WD će ovo lockati čim vidi.
Keep up the good work :)
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #131 : Rujan 22, 2011, 22:31:17 »

Ilija@
3 words for you:
Get-a-life
Vidim ti profilku i znam na čemu sam ;)

Znaš, to je ono što mi normalni ljudi imamo. Probaj nabaviti jedan ;)
A ako ne ide, ybg, šuti, plači, postani vegan, ubij se, meni je svejedno, al ovdje nemoj soliti pamet jer nemaš baze za to:
a) O lingvistici nemaš niti najblažeg pojma (imam sve moguće gramatike koje se koriste na fakultetima i 5 iz HRV), ako tvrdiš drugačije izazivam te da to i dokažeš.
Dokazao sam, dovoljno je samo pročitati bilo kojega lingvista koji nije balkanac i pročitati što kaže. Gem, set meč za mene ;).

b) O kvaliteti članaka nemaš pojma. Infernal i Kira su super. Nisu ni oni Bogom dani, ali su definitivno najbolje što ovaj site nudi i neće to sad neki amater dovoditi u pitanje jer je on sebi zamislio da je popio svu pamet svijeta. Opet te izazivam da dokažeš da sam u krivu, napiši nešto bolje pa soli pamet koliko hoćeš.
Ako su oni super, a ne bi imali one ocjene, i to ocjene mnogo prije nego sam se ja pojavio.

c) Preko interneta je posebno nepristojno vrijeđati jer to radiš bez pokrića. Da pred tebe stane Kira, Infernal ili u krajnjoj liniji ja, mislim da bi napunio gaće i pobjegao glavom bez obzira. Opet, ako želiš dokazati suprotno, dam ti mjesto i vrijeme kad da se vidimo pa da mi se u lice opravdaš za sve što si ovdje izblebetao.

Gdje ti vidiš da išta vrijeđam? A pozivaš li me to da se vidimo uživo, ja sam ti uviejk za ;).

Ja sam svoje rekao.

WD@
Ispričavam se što se miješam, ali ovo nije uredu, ako mali ima komplekse, neka ih rješava sam, a nek ovaj forum pusti da normalno funkcionira. Darkman se primirio, ne treba nam novi.

A gledaj, kompleksaši su oni ustaljeni nesposobnjakovići za koje sam kažeš da su nesposobni i da ovo mjesto propada. Pa ja sam nova krv, koja je već dokazala da piše bolje od svega ovdje bez imalo lažne skromnosti.
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 22:48:32 Iilija64 »

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #132 : Rujan 22, 2011, 22:47:58 »
Isus.
Dosta.
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline 1122darklord

• Trade Count: (42)
  • Monarch
  • **
  • MOGU DA ME POVREDE ALI NE I DA ME POVREDE
« Odgovori #133 : Rujan 22, 2011, 22:50:48 »
sta nisu pravila jednostavna ko je vrjedo dobi ban na jedno vrijeme i amen
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13497.0
NOVA UPDATEANA LISTA SVE i SVASTA :)
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=15797.0
ovo tu je ono sto je spacial i sto kupujem pa me pm-ajte :D

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #134 : Rujan 22, 2011, 22:56:18 »
WD@ ajde ga molim te miči odavde prije nego zaradim ban do kraja života..
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!