Studeni 12, 2019, 15:12:44Najnoviji Član: Sarawurt

Autor Tema: Žalbe  (Posjeta: 30260 )

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
Re: Žalbe
« Odgovori #105 : Rujan 13, 2011, 21:05:20 »
Evo ja sam se prijavio na mail zvog boostera od blogove, cekam vec tjedan dana, nitko mi nje ni posla mail da su boosteri poslani ni nista ???
ma ne brini... stići će.
strpljen spašen.
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline lukakostrena

• Trade Count: (3)
  • Beast
  • *
« Odgovori #106 : Rujan 14, 2011, 15:22:11 »
žalba na moderatora: vrba_7

1. i osnovno: ovdje ima jako puno ljudi iz Zagreba i većina ih se nalazi UŽIVO iako dogovore trejd na forumu i razmijene si reffove, NEDODORLJIVI SU očito i nisam vidio da su nekome oduzeti reffovi

2. dogovorim trejd sa userom svereRI koji je iz Rijeke, ja sam 10 minuta od njega i sad šta bi ja trebao poštom njemu slat da on čeka dodatnih 3 dana poštu ili bi trebao odnest mu to kako god znam jer on tako želi ? to ja vas pitam jer ovo drugo sam ja napravio po njegovoj želji

3. kakvo je to glupo pravilo da ako se uživo nađeš s nekim jer je tako jednostavnije (a osobu ne znaš), ne smiješ mu dat reff ?! pa šta smo mi tu neka ozbiljno dioničko društvo ili samo jedna obična zajednica ?!

4. molim administratore da smire malo istoimenog usera vrbu koji je previše arogantan, bahat, bezobrazan i slično te ne vidi dalje od nosa jer je previše zaluđen nekim stvarima da bi razumio neke druge životne činjenice

5. zar je krivotvoren reff takav ako se nađemo uživo? po meni je krivotvorina nešto što nije stvarno, npr. ja napravim 2 profila i dajem si reffove sa tog profila to bi bilo krivotvoreno, a ne ovo

6. sad mi briši reffove vrba, banaj me, radi mi šta god oćeš mene nije briga uopće, boli me cvijet za tebe i ovaj forum, ima drugih načina kako se uspješno prodaju karte

toliko od mene, možda sam nešto zaboravio pa ću dodat
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2011, 15:25:28 lukakostrena »

Offline 1122darklord

• Trade Count: (42)
  • Monarch
  • **
  • MOGU DA ME POVREDE ALI NE I DA ME POVREDE
« Odgovori #107 : Rujan 14, 2011, 15:34:27 »

1. i osnovno: ovdje ima jako puno ljudi iz Zagreba i većina ih se nalazi UŽIVO iako dogovore trejd na forumu i razmijene si reffove, NEDODORLJIVI SU očito i nisam vidio da su nekome oduzeti reffovi

2. dogovorim trejd sa userom svereRI koji je iz Rijeke, ja sam 10 minuta od njega i sad šta bi ja trebao poštom njemu slat da on čeka dodatnih 3 dana poštu ili bi trebao odnest mu to kako god znam jer on tako želi ? to ja vas pitam jer ovo drugo sam ja napravio po njegovoj želji

3. kakvo je to glupo pravilo da ako se uživo nađeš s nekim jer je tako jednostavnije (a osobu ne znaš), ne smiješ mu dat reff ?! pa šta smo mi tu neka ozbiljno dioničko društvo ili samo jedna obična zajednica ?!

4. molim administratore da smire malo istoimenog usera vrbu koji je previše arogantan, bahat, bezobrazan i slično te ne vidi dalje od nosa jer je previše zaluđen nekim stvarima da bi razumio neke druge životne činjenice

5. zar je krivotvoren reff takav ako se nađemo uživo? po meni je krivotvorina nešto što nije stvarno, npr. ja napravim 2 profila i dajem si reffove sa tog profila to bi bilo krivotvoreno, a ne ovo

6. sad mi briši reffove vrba, banaj me, radi mi šta god oćeš mene nije briga uopće, boli me cvijet za tebe i ovaj forum, ima drugih načina kako se uspješno prodaju karte

jednostavno je tako bi se jos vise krivotvorio feedback vrba je po meni dobar i nemas se prevo zalit na njegove odluke...
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13497.0
NOVA UPDATEANA LISTA SVE i SVASTA :)
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=15797.0
ovo tu je ono sto je spacial i sto kupujem pa me pm-ajte :D

Offline lukakostrena

• Beast
  • *
« Odgovori #108 : Rujan 14, 2011, 15:36:33 »
jednostavno je tako bi se jos vise krivotvorio feedback vrba je po meni dobar i nemas se prevo zalit na njegove odluke...

osim ako nisi njegov odvjetnik nemaš se ti pravo miješat u ovo a ja imam pravo žalit se, pročitaj ustav RH

Offline vrba_7

• Moderator
  • Trade Count: (294)
  • Legend
  • RC -1 Certified Player
« Odgovori #109 : Rujan 14, 2011, 15:51:16 »

1. Po 10ti puta, NE STIGNEM vidjet svaki ref od svakog ussera na ovom forumu svaki dan i provjerit ga bio on od ussera iz Varazdina,Rijeke,Splita,Zagreba ili boguizanogu jer imam tonu posla na ovom forumu u trade arei, rijesavam probleme oko tradova forumasa preko foruma, facea  pma te citam svaki post u trade arei a uz to imam privatan zivot obveze posao itd.. To sto ti imas nesto protiv zgagrepcanca nije moj problem.

2. Tko ti je rekao da si morao slati preko poste?Trejdaj se ti do mile volje sa kim zelis i gdje zelis uzivo al si ne smijes davat refove  za trade uzivo.

3. Zali se na pravila trade sustava!

4. Ako je to potrebno admin ce to sigurno ucinit ;) .Bdw, taj isti arogantan bahat vrba koji ti je progledao kroz prste prvi puta kada si krivotvorio ref za trejdanje uzivo te ti se potrudio  objasnit da se ne smije davat refovi za trade uzivo umjesto da ti je odmah dao kaznu bez upozorenaj i pardona!?

5.To sto ti pod krivotvorenjem smatras nesto drugo nije moj problem i problem ovog foruma. Jos jednom, evo ti link gdje ti jasno pisu pravila:

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=9387.0

Ponavljam, ja ti ne mogu zabranit da pokusas nesto kao napravit drugi profil i davat si refove, ja te mogu samo kaznit za propuste u areama u kojima sam mod i upozorit wd-a na nesto tipa dvostruki accaunt.

6. Ako ti je zelja otic sa ovog foruma, ja te sigurno necu zadrzat.
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2011, 15:53:32 vrba_7 »
Vrba_7 popis karata

Proud President Of The "JU NUB™!" Club

registrirajte se na e-republic! Link tu dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/M+vrba

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #110 : Rujan 14, 2011, 16:19:42 »
Fascinira me tvoja neartikuliranost, no pokušat ću odgovoriti po točkama koje si naveo

Nitko nije nedodirljiv, tkogod se uhvatio u krivotvorenjeu feedbacka se prikladno kazni.

Da, moraš poslati poštom ako želiš dobiti feedback. Iako to nema smisla puno, stoga mu daš u živo i ne dobiješ feedback.

Feedback pokazuje koliko je neka osoba pouzdana za razmjenu/prodaju karata preko pošte, kolika je vjerojatnost da će svoj dio dogovora ispuniti kako spada. Kad se ti nađeš sa svojim frendom i izmjenite karte, taj feedback koji ti on da uopće ne govori koliko si ti pouzdan za trejd preko pošte. Mi smo ovdje ozbiljni.

Vrba_7 je jedan od moderatora sa najzahtjevnijim poslom te ga obavlja kako spada.

Zato što taj feedback ne govori koliko si ti pouzdan trejder.

Je, dobiti ćeš ban jer si krivotvorio feedbacke dvaput, iako te prvi puta vrba upozorio i progledao ti kropz prste. Ja bih te kaznio već prvi put.

7. Odlični ste mi vi novaci koji misle da mogu mjenjati praksu staru nekoliko godina.
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2011, 16:35:26 white dragon »

Offline lukakostrena

• Beast
  • *
« Odgovori #111 : Rujan 14, 2011, 16:30:55 »
brzo pišem pa svašta napišem i ne znam sročit tekst nisam ja novinar ni neki wannabe nešto

vidimo se stari pa mi u facu reci ovo pod brojem 7

pozdrav i uživaj, a ovo tvoje čudo od vendora ću svim silama probat uništit sada kad si me isprovocirao. samo što ću ja to mirnim i legalnim putem, bez vrijeđanja i slično

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #112 : Rujan 14, 2011, 16:33:34 »
brzo pišem pa svašta napišem i ne znam sročit tekst nisam ja novinar ni neki wannabe nešto

vidimo se stari pa mi u facu reci ovo pod brojem 7

pozdrav i uživaj, a ovo tvoje čudo od vendora ću svim silama probat uništit sada kad si me isprovocirao. samo što ću ja to mirnim i legalnim putem, bez vrijeđanja i slično
drago mi je da si pročitao sve. Vendor je samo privremen, ali mi smo za razliku od tebe stalni. Jest, nitko te ne može pravno kačiti na preprodaju. right.

Aj bok na neko vrijeme.

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #113 : Rujan 14, 2011, 16:47:29 »
a ovo tvoje čudo od vendora ću svim silama probat uništit sada kad si me isprovocirao

Ti znaš da imaš 18 godina?
Za ovakve stvari ti možeš dobiti prijavu za koju bi samo ti bio odgovoran ( jer si punoljetan ). Trebaš se nekih stvari suzdržati...

BTW : Nisam htio nikoga povrijediti niti provocirati niti ulaziti u tuđe poslove, ali daj brate smiri se.
Drugi put kada budeš pisao, barem budi kulturan koliko god ljut bio, jer ipak ne može se tako... =/

Opet izvinjavam se ako sam nekog uvrijedio ili ako sam nepotrebno post-ao, ulazio u tuđe probleme...
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2011, 16:48:28 Mono 11 »

Offline Iilija64

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
« Odgovori #114 : Rujan 22, 2011, 18:52:29 »
Prijava infernala, em što lik ne može podnijeti kritiku, em što koristi prostački riječnik u komentarima na blogu, pa da se malo smiri. Ako me može podnijeti kritike koje su konstruktivne neka ne piše.

Offline Infernal

• Trade Count: (30)
  • Primus
  • You know what capitalism is? Getting fucked!
« Odgovori #115 : Rujan 22, 2011, 19:11:14 »
Prijava infernala, em što lik ne može podnijeti kritiku, em što koristi prostački riječnik u komentarima na blogu, pa da se malo smiri. Ako me može podnijeti kritike koje su konstruktivne neka ne piše.

Ajde bolji sam od tebe, stojim iza svake objavljene riječi na siteu i šta mi sada možeš
My Creations
Infernal H/W 2012

Nothing is true, everything is permitted.

„Remember, remember the Fifth of November
Gunpowder, treason and plot;
I know of no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot.“

Ako vidim jos nekoga da je pije pice iz trafike unutar kafica tu bocu cu mu nabit u supak i letit ce vanka

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #116 : Rujan 22, 2011, 19:16:15 »
http://img189.imageshack.us/img189/5411/jadnicakmali.jpg

Samo SS vrijeđanja preko chata skupa sa onim sa sitea. Znam da te je uhvatio pubertet, ali odrasti.

Edit, još jedan SS  u pozivu na obračun

http://img94.imageshack.us/img94/3227/jadniak2.jpg
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 19:26:22 Iilija64 »

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #117 : Rujan 22, 2011, 19:25:03 »
Ajde bolji sam od tebe, stojim iza svake objavljene riječi na siteu i šta mi sada možeš
Samo da znaš moju podršku uvijek imaš, kao i Kira  :D
A ti Ilija, ja ne znam što ti sebi umišljaš, ti si na siteu kao što si i sam rekao nekih 15 dana, i sad si se tek registriral na forum i sad si se ti našao pametovati ljudima koji su ovdje puno duže od tebe, daj se malo ohladi, a uostalom i ja bi ovako reagirao da mi se neko nađe pametovati ko je tek došao i misli da je popio svu pamet svijeta.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #118 : Rujan 22, 2011, 19:27:40 »
Samo da znaš moju podršku uvijek imaš, kao i Kira  :D
A ti Ilija, ja ne znam što ti sebi umišljaš, ti si na siteu kao što si i sam rekao nekih 15 dana, i sad si se tek registriral na forum i sad si se ti našao pametovati ljudima koji su ovdje puno duže od tebe, daj se malo ohladi, a uostalom i ja bi ovako reagirao da mi se neko nađe pametovati ko je tek došao i misli da je popio svu pamet svijeta.
Znači počeo bi vrijeđati, psovati i pozivivao bi se na obračun? Da si 10 godina ovdje pravila ponašanja se znaju, ne možeš podnijeti da te netko kritizira, a nemoj pisati onda.

Offline Infernal

• Trade Count: (30)
  • Primus
  • You know what capitalism is? Getting fucked!
« Odgovori #119 : Rujan 22, 2011, 19:35:10 »
Znači počeo bi vrijeđati, psovati i pozivivao bi se na obračun? Da si 10 godina ovdje pravila ponašanja se znaju, ne možeš podnijeti da te netko kritizira, a nemoj pisati onda.

Ja sam ti rekao da mi dođeš u Split i ponoviš u facu, ostavio sam ti adresu i dao kat na kojem živim, pa mi se javi kad budeš u Splitu rado ću sve to ponovno saslušat. Ovo nije pozivanje na nikakve obračune, nego ti ljepo govorim da mi sve to liko rekneš u četiri oka da nebi stekao dojam da si samo preko interneta faca.

Uostalom ban mi ne smeta, nikada prije nisam bio u banu, a bio sam u mnogo sukoba, prvi je bio darkman koji je prije bio nepodnošljiv a sad se smirio i normalono se ponaša, mogao bi se ugledat na njega. Uostalom baš bih volio iskusiti ban, nije mi planet cijeli život. I onda ću još uvijek znati da sam bolji od tebe dok me potpuno ne razuvjeriš.
My Creations
Infernal H/W 2012

Nothing is true, everything is permitted.

„Remember, remember the Fifth of November
Gunpowder, treason and plot;
I know of no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot.“

Ako vidim jos nekoga da je pije pice iz trafike unutar kafica tu bocu cu mu nabit u supak i letit ce vanka