Rujan 15, 2019, 16:09:22Najnoviji Član: Olivesda

Autor Tema: Žalbe  (Posjeta: 29943 )

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
Žalbe
« : Svibanj 16, 2010, 20:33:29 »
Imate neugodna iskustva s administratorom ili moderatorom? Htijeli biste se javno požaliti na njihov rad?
Ovo je mjesto za vas.
Go! :)
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline klempoklempic

• Trade Count: (8)
  • Legend
  • Inače se izgovara klampoklampic ;)
Re: Žalbe
« Odgovori #1 : Svibanj 16, 2010, 20:49:25 »
Ovako, ja, darkman15 i Black Knight sudjelovali smo u jednoj temi u forumu "Pitanja" ;)
Onda se pojavio Noctornus (kako god se zvao) i rekao je da smo nas troje spammali, da će mene i darkman15 banati, a Black Knight-u je dao samo warning ;)
I sada se ja pitam, kako je to moguće da jednom daš ban, a drugome daš samo warning jer ti je ovaj više simpatičniji od ovoga ???

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #2 : Svibanj 16, 2010, 20:52:24 »
Ovako, ja, darkman15 i Black Knight sudjelovali smo u jednoj temi u forumu "Pitanja" ;)
Onda se pojavio Noctornus (kako god se zvao) i rekao je da smo nas troje spammali, da će mene i darkman15 banati, a Black Knight-u je dao samo warning ;)
I sada se ja pitam, kako je to moguće da jednom daš ban, a drugome daš samo warning jer ti je ovaj više simpatičniji od ovoga ???

Razlog nije to...
Black Kight je inaće što se tiče Post-anja kulturan i ne zadirkuje druge. S druge strane, Darkman je potpuno suprotno jer on ili je centar neke svađe, ili započne svađu sa tipa "Ti si teški n00b", "svi ste vi budale i idiot", "LOL baš si debil", itd...
Iz tog razloga, ja bi također jednako postupio.
PS : darkman se inaće nateže sa Nocturnus i inaće ga špota... =P

Offline klempoklempic

• Legend
« Odgovori #3 : Svibanj 16, 2010, 20:59:38 »
Razlog nije to...
Black Kight je inaće što se tiče Post-anja kulturan i ne zadirkuje druge. S druge strane, Darkman je potpuno suprotno jer on ili je centar neke svađe, ili započne svađu sa tipa "Ti si teški n00b", "svi ste vi budale i idiot", "LOL baš si debil", itd...
Iz tog razloga, ja bi također jednako postupio.
PS : darkman se inaće nateže sa Nocturnus i inaće ga špota... =P
Onda je trebao i meni dati samo warning, prestao sam spammati i govoriti gluposti i vrijeđati :P

Offline smrt

• Trade Count: (80)
  • Primus
« Odgovori #4 : Svibanj 16, 2010, 21:06:10 »
Onda je trebao i meni dati samo warning, prestao sam spammati i govoriti gluposti i vrijeđati :P

Ponavljanja iste radnje povlači za sobom istu kaznu, te nakon nekoliko warninga i ban. Tako da si već prije dobio nekoliko warninga, i ti i darkman, te zato kazna banom. Black Knight neće dobiti ban jer mu je to prvi prekršaj(ili jedan od vrlo rijetkih).
tnx smrt, da nije bilo tebe, tj da mi nisi narucio breeza i  cfbf najverojatnije nebi igrao.

Pa ti naručuj nekom

Offline klempoklempic

• Legend
« Odgovori #5 : Svibanj 16, 2010, 21:08:44 »
Ponavljanja iste radnje povlači za sobom istu kaznu, te nakon nekoliko warninga i ban. Tako da si već prije dobio nekoliko warninga, i ti i darkman, te zato kazna banom. Black Knight neće dobiti ban jer mu je to prvi prekršaj(ili jedan od vrlo rijetkih).
Ja nisam imao ni jedan warning do tada >:(

Offline klempoklempic

• Legend
« Odgovori #6 : Svibanj 16, 2010, 21:53:28 »
Sign na sve ovo samo sto ste izostavili ime toga topica koji uopce neide u pitanja a zvao se "jebeni mediji".
I kakve veze imam ja s otvranjem tog topica da mi daš ban ??? >:(

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #7 : Svibanj 16, 2010, 21:58:10 »
I kakve veze imam ja s otvranjem tog topica da mi daš ban ??? >:(

Nisam ti rekao da cu ti dati ban evo jos i lazes. Lijepo sam napisao u tpicu (koji je sada deletan) da cu PREDLOZIT dakrmana15 i tebe wd-u da vas bana a POGOTOVO njega. BK je dobio samo warning jer se samo nekada zna ovako zaletit a ti glumis neko nevinasce a uvijek spammas i pises glupposti. Tebi se moze covijek i smilovati ali jedino ako ima extra dobru dusu i zao mu je i mrava (sto aj nemam jer bi vas ja sve pregazio ovdje i da sam wd sve bi vas bannao ali nazalost nisam) ali darkman15 prelazi svaku mjeru koja ce se ogranicit na natsima.
Farewell!

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #8 : Svibanj 16, 2010, 22:00:40 »
ok. dosta sada.
dokazali ste svoje.
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline klempoklempic

• Legend
« Odgovori #9 : Svibanj 17, 2010, 17:23:45 »
Ovaj mene zanima tko uređuje forum Kraljevstvo sjena jer Half Man sigurno ne jer je njegova zadnja aktivnost bila prije više od mjesec dana ;)

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
« Odgovori #10 : Svibanj 18, 2010, 21:28:26 »
klempo za ostalo obavijesti wd-a  preko PM-a.Ja stvarno nerazumijem wd-a zašto li je on dao nocturnusu posao moderatora kad zna da on nije dostojan svoje pozicije.Također mi je dosta njegovog uzastopnog vrijeđanja i spammanja po drugim topicima,iako smo mi sve izgladili no wd ja mislim da trebaš raspisat novi natječaj,zato što ovi novi moderatori nisu dostojni svojih pozicija.

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #11 : Svibanj 18, 2010, 21:30:47 »
klempo za ostalo obavijesti wd-a  preko PM-a.Ja stvarno nerazumijem wd-a zašto li je on dao nocturnusu posao moderatora kad zna da on nije dostojan svoje pozicije.Također mi je dosta njegovog uzastopnog vrijeđanja i spammanja po drugim topicima,iako smo mi sve izgladili no wd ja mislim da trebaš raspisat novi natječaj,zato što ovi novi moderatori nisu dostojni svojih pozicija.

Nemam komentara za ovake izjave neka neki ljudi pogledaju sebe pa neka se jave. Ja vise necu uopce ulazii u sukobe ovakve niti ista. Pozz darkman15 do natsa sa ovakvim prepirkama (osim ako budemo imali nekaka vtrade,deck fix) jer mi te vise pun kako neki kazu cvijet.
Farewell!

Offline klempoklempic

• Legend
« Odgovori #12 : Svibanj 18, 2010, 21:32:10 »
klempo za ostalo obavijesti wd-a  preko PM-a.Ja stvarno nerazumijem wd-a zašto li je on dao nocturnusu posao moderatora kad zna da on nije dostojan svoje pozicije.Također mi je dosta njegovog uzastopnog vrijeđanja i spammanja po drugim topicima,iako smo mi sve izgladili no wd ja mislim da trebaš raspisat novi natječaj,zato što ovi novi moderatori nisu dostojni svojih pozicija.
Nisi u pravu, ovi novi moderatori rade dobro svoj posao, jedino bi im zamjerio (nekim) bahačenje, ali sada ne bi o tome ;)

Offline vrba_7

• Moderator
  • Trade Count: (294)
  • Legend
  • RC -1 Certified Player
« Odgovori #13 : Svibanj 18, 2010, 21:35:45 »
wd ja mislim da trebaš raspisat novi natječaj,zato što ovi novi moderatori nisu dostojni svojih pozicija.

Ako ti ne odgovara nacin na koji moderatori rade svoj posao  , napisi konkretnu zalbu u ovaj topic na koga se zalis te razlog ali nemoj pisati u trecem  licu.
Hvala
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2010, 21:37:20 vrba_7 »
Vrba_7 popis karata

Proud President Of The "JU NUB™!" Club

registrirajte se na e-republic! Link tu dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/M+vrba

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #14 : Svibanj 18, 2010, 22:08:46 »

Ja svoju sekciju uredno održavam. Sve Spam-ove izbrišem, svađe isto tako. Sve što nema veze s DG ja premjestim, a Topic-e koje nemaju veze s vezom izbrišem, tako da ne govori također u moje ime... =/
PS : Jeli se meni čini ili se želiš prijaviti za Moda?