Prosinac 06, 2019, 10:20:16Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: <---------------NC 2010 Deck by: Nocturnus--------------->  (Posjeta: 5123 )

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
LOCK!

Topic sluzi samo spammanju i net-deckanju.

« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2010, 12:58:03 Nocturnus »
Farewell!

Offline klempoklempic

• Trade Count: (8)
  • Legend
  • Inače se izgovara klampoklampic ;)
Re: BW deck sa slikama by: Nocturnus
« Odgovori #1 : Svibanj 03, 2010, 21:30:45 »
Odličan deck, mislim da fixevi nisu potrebni ;)

Offline NoOB

• Trade Count: (28)
  • Primus
« Odgovori #2 : Svibanj 03, 2010, 21:37:23 »
supp deck ali ovako bi ja

-tragoedia
+ gorz  - zato sto nemas bas puno karata u handu za tragoediu a gorz je 2700 + token ? i tesko ga se rijesit...
-icarus attack - moze nekad biti dead draw
+ smashing
Moja H/W lista

http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=10308.0

Member of Mi Mrzimo Darkmana15 Club™  :D

Offline bruno545

• Trade Count: (13)
  • Monarch
  • **
  • "Member of Vrba 7 Ripping School"
    • H/W list
« Odgovori #3 : Svibanj 03, 2010, 21:38:43 »
+dark grepher

summonaš grephera,paciš sirroca iz handa i vayu-a iz deck-a i onda ih removaš i dobiješ armed winga  ;)
deck je dobar ali ja nebi 3 raioha:/ meni je bolji EH-Wildhear

Offline gimlithestrong

• Trade Count: (0)
  • Beast
  • *
« Odgovori #4 : Svibanj 03, 2010, 21:46:51 »
supp deck ali ovako bi ja

-tragoedia
+ gorz  - zato sto nemas bas puno karata u handu za tragoediu a gorz je 2700 + token ? i tesko ga se rijesit...
-icarus attack - moze nekad biti dead draw
+ smashing

Neznam baš kako bi išao gorz sa whirlwindom. Rađe neka tragoediu ostavi. Što se tiče grephera, mislim da bi njega valjalo ubacit.  Sve ostalo je super u decku, nema apsolutne nikakve potrebe za fix-om.

Offline Wu-Lord

• Trade Count: (4)
  • Master
  • IT'S OVER 9000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovori #5 : Svibanj 03, 2010, 21:48:32 »
Ovdje nema potrebe nikakve za fixom vec sve ovisi o ukusu igraca
Recimo ja bih ovdje izbacio Opresiju a ubacio bih Smashing jer ces imati problema protiv Armor Mastera ili ostalih gamadi kojih se neces moci rijesiti battleom

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #6 : Svibanj 03, 2010, 22:31:41 »
Kad cujem rijec Dark Grepher odmah mi tlak skoci na 300 jer me je on zaje*ao na LOMCU i imao sam los score. Mrzim ga i nikad ga necu stavit u deck.

Sto se tice Gorza i Tragoedie uvijek su tu bile nekakve dileme cas sam igrao Gorza cas Tragoediu ali nakon puno testanja Tragoedia se nasla korisnija engo Gorz ejr mi je Gorz vecinom bio dead draw ili bi ga RFG-ao za Allure.

Opresija je dosta dobra u ovom decku cak sam donedavno runnao dvije ali isto su malkice orevise jre me nekada zeznu i dodju kao dead draw takodjer. Jedna u mainu a jedan u side decku Opressija.

Za Icarus se cak mislim da igram samo 2 jer mi je previse nekada 3 i isto dodje kao dead draw i nemam ga kako opalit. Mozda bi radje umjesto SD-a BOM ubacio ili nesto drugo? Imate neki prijedlog. :)

P.S. Mozete naci nekakvu dostojnu zamjenu na Mind Control jer isto dolazi kao prokleti dead draw nekada ali evo opet sam je stavio. Sto kazete isplati li se igrati Mind u decku ili ne?
« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2010, 22:32:39 Nocturnus »
Farewell!

Offline Gear Crush

• Trade Count: (67)
  • Master
« Odgovori #7 : Svibanj 03, 2010, 22:35:02 »
Mind se jako isplati igrat u decku jer znam iz osobnog iskustva,uglavnom mind je jako superićka karta.

Pogotovo kad ti deck ide na speed.

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #8 : Svibanj 03, 2010, 22:36:09 »
Mind se jako isplati igrat u decku jer znam iz osobnog iskustva,uglavnom mind je jako superićka karta.

Pogotovo kad ti deck ide na speed.

Tnx nekakav post kao ovaj je trebao da me barem malo uvjeri da Mind Control valja jer su uvijek dileme oce li ici van ili unutra.

BTW sto mislite o Burial From D.D.? Igrati ili ne?
Farewell!

Offline NoOB

• Trade Count: (28)
  • Primus
« Odgovori #9 : Svibanj 03, 2010, 22:44:46 »
igraj burial of d.d. jer ima dosta remova a dobra je karta...
i probaj igrat smashing
Moja H/W lista

http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=10308.0

Member of Mi Mrzimo Darkmana15 Club™  :D

Offline vrba_7

• Moderator
  • Trade Count: (295)
  • Legend
  • RC -1 Certified Player
« Odgovori #10 : Svibanj 03, 2010, 22:56:48 »
Kad cujem rijec Dark Grepher odmah mi tlak skoci na 300 jer me je on zaje*ao na LOMCU i imao sam los score. Mrzim ga i nikad ga necu stavit u deck.

Sto se tice Gorza i Tragoedie uvijek su tu bile nekakve dileme cas sam igrao Gorza cas Tragoediu ali nakon puno testanja Tragoedia se nasla korisnija engo Gorz ejr mi je Gorz vecinom bio dead draw ili bi ga RFG-ao za Allure.

Opresija je dosta dobra u ovom decku cak sam donedavno runnao dvije ali isto su malkice orevise jre me nekada zeznu i dodju kao dead draw takodjer. Jedna u mainu a jedan u side decku Opressija.

Za Icarus se cak mislim da igram samo 2 jer mi je previse nekada 3 i isto dodje kao dead draw i nemam ga kako opalit. Mozda bi radje umjesto SD-a BOM ubacio ili nesto drugo? Imate neki prijedlog. :)

P.S. Mozete naci nekakvu dostojnu zamjenu na Mind Control jer isto dolazi kao prokleti dead draw nekada ali evo opet sam je stavio. Sto kazete isplati li se igrati Mind u decku ili ne?

Za grepehra si u pravu.Vrlo cesto pojede hand i zna doci u vrlo los trenutak.Ja sam ga  zamijenio sa sanganom al pošto je i on bio nekako spor zamjenio sam ga na kraju za treceg blizarda. Pokusaj ako ce ti se svidjet.

Opresija ti vise nije u bw-ima ono sto je nekada bila. Igraci su je drzali u mainu zbog zombie decka u proslom formatu koji je imao i do 10 special summona po turnu a opresija  je bil najefektivniji lijek protiv toga. Isprobao sam opresiju i ja u svom decku al mi je jedino dobro dosla ako sam ju povukao u late gameu ili kad je protivnik imao znatno manje LP-a od mene te kada sam bio u prednosti sa poljem. Drzi ih u sajdu i ubaci ih po potrebi.

Icarus nemoj dirati. Da ih se 4 smije kartati, ja bi ih i 4 drzao. Icarus je glavna karta u tom decku, zbog nje je Bw tier1 deck. U 99% slucaja imas cost za njega al taj 1% ne smeta. Svaka karta je poencijalni rizik od death drawa tu se nemoze nista osim iskoristiti tu kartu u pravo vrijeme i na najbolji moguci nacin.

Ja bi ti preporucio gorza umjesto tragoedije. Kao sto sam rekao i Splicu, u pocetku sam mislio da je trago bolja jer se lakse summona al nije tako.
U bwu imas rijetko vise od 3 karte u ruci a steal eff rijetko kad upotrijebis, dok je gorz monster od 2700 + token od ???. Teze ga se rijesit a whirlwind uvjek rado imas na polju.Kada ti rijese whirlwind, dovedes im drugi problem. Pogledaj im onda facu ;)

Umjesto mind control ubaci treci book of moon. Karta je odlicna i imas puno comboa sa njom.

Solema bi ti preporucio da stavis u side deck i da mainas dust tornado pa da  vidis sto ti bolje odgovara.

Vrba_7 popis karata

Proud President Of The "JU NUB™!" Club

registrirajte se na e-republic! Link tu dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/M+vrba

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #11 : Svibanj 04, 2010, 08:34:08 »
Za grepehra si u pravu.Vrlo cesto pojede hand i zna doci u vrlo los trenutak.Ja sam ga  zamijenio sa sanganom al pošto je i on bio nekako spor zamjenio sam ga na kraju za treceg blizarda. Pokusaj ako ce ti se svidjet.

Opresija ti vise nije u bw-ima ono sto je nekada bila. Igraci su je drzali u mainu zbog zombie decka u proslom formatu koji je imao i do 10 special summona po turnu a opresija  je bil najefektivniji lijek protiv toga. Isprobao sam opresiju i ja u svom decku al mi je jedino dobro dosla ako sam ju povukao u late gameu ili kad je protivnik imao znatno manje LP-a od mene te kada sam bio u prednosti sa poljem. Drzi ih u sajdu i ubaci ih po potrebi.

Icarus nemoj dirati. Da ih se 4 smije kartati, ja bi ih i 4 drzao. Icarus je glavna karta u tom decku, zbog nje je Bw tier1 deck. U 99% slucaja imas cost za njega al taj 1% ne smeta. Svaka karta je poencijalni rizik od death drawa tu se nemoze nista osim iskoristiti tu kartu u pravo vrijeme i na najbolji moguci nacin.

Ja bi ti preporucio gorza umjesto tragoedije. Kao sto sam rekao i Splicu, u pocetku sam mislio da je trago bolja jer se lakse summona al nije tako.
U bwu imas rijetko vise od 3 karte u ruci a steal eff rijetko kad upotrijebis, dok je gorz monster od 2700 + token od ???. Teze ga se rijesit a whirlwind uvjek rado imas na polju.Kada ti rijese whirlwind, dovedes im drugi problem. Pogledaj im onda facu ;)

Umjesto mind control ubaci treci book of moon. Karta je odlicna i imas puno comboa sa njom.

Solema bi ti preporucio da stavis u side deck i da mainas dust tornado pa da  vidis sto ti bolje odgovara.

Ajde onda poslusat cu te u vezi Mind Controla i Tragoedie jer imas pravo ipak je Gorz bollji od Tragoedie u BW decku. Samo mi je nekako zao maknuti Solemn jer me dosta puta spasi a Dust Tornado mi nekako nije za Main Deck tj. jest nego vec ga ti giras i nebi zelio biti igrac po tuđem ukusu meni je drazi Solemn. Sto se tice Opressije mislim da je ipak dosta jedan u mainu jer ce uvijek kako tako biti korisna u gameu i ako ti smeta rijesavas je se sa Icarusom svojim ako on ima npr. nekog monstera kojega se nemozes nikako rijesit i vise nista na fieldu. Ajde hvala na fixevima. Za Solemn i Opresiju jos promislim. ;)
Farewell!

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #12 : Svibanj 04, 2010, 08:59:05 »
UPDATE!

- Tragoedia
+ Gorz The Emissary Of Darkness
- Mind Control
+ Book Of Moon
Farewell!