Prosinac 14, 2019, 05:12:58Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Chaos Dragons  (Posjeta: 11510 )

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
Re: Chaos Dragons
« Odgovori #135 : Rujan 05, 2011, 12:07:24 »
Ništa mi u tvojoj decklisti nije jasno, ali za boga miloga, zašto ne igraš Heavy Storm?

Izmjenjeno, maknuo sam Hidden Armory za Heavy Storm. Znam da ti ništa nije jasno, ovaj dek u potpunosti prilagođavam svojem play-stileu. Ako budem imao volje, objasnim svima kako dek funkcionira u svom idućem Blogu.
Samo nakratko, razlike između mog i originalnog Chaos Dragona su ogromne. Original je pre spor i ovisi o pojedinim kartama da zavozi. Ova moja verzija ne ovisi o ničemu i može zavoziti od "čiste nule" .  

:)

x2 Chaos Sorcer
x1 Black Luster Soldier

Kako ćeš izvesti njihov summon, sa dva targeta (ako sam nešto propustio, ispravi).

Btw where is Heavy Storm ?

LIGHT: BEWD, White Stone, Prime, Cyber Valley, BLS?
DARK: REDMD, Tragoedie, Sorcereri ... ...

targeta je dovoljno , usto dek ima ogroman draw power . Druga stvar na koju bih se mogao bazirati je Necroface koji ovaj dek ćini toliko drugačijim od ostalih "Chaos" verzija .

Heavy Storm je pronašao mijesto na listi .
They who know shall remember the Legend .

Offline Infernal

• Trade Count: (30)
  • Primus
  • You know what capitalism is? Getting fucked!
« Odgovori #136 : Rujan 05, 2011, 12:14:08 »
Izmjenjeno, maknuo sam Hidden Armory za Heavy Storm. Znam da ti ništa nije jasno, ovaj dek u potpunosti prilagođavam svojem play-stileu. Ako budem imao volje, objasnim svima kako dek funkcionira u svom idućem Blogu.
Samo nakratko, razlike između mog i originalnog Chaos Dragona su ogromne. Original je pre spor i ovisi o pojedinim kartama da zavozi. Ova moja verzija ne ovisi o ničemu i može zavoziti od "čiste nule" .  

:)

LIGHT: BEWD, White Stone, Prime, Cyber Valley, BLS?
DARK: REDMD, Tragoedie, Sorcereri ... ...

targeta je dovoljno , usto dek ima ogroman draw power . Druga stvar na koju bih se mogao bazirati je Necroface koji ovaj dek ćini toliko drugačijim od ostalih "Chaos" verzija .

Heavy Storm je pronašao mijesto na listi .

Da. Zaboravio sam da su Valley light.
My Creations
Infernal H/W 2012

Nothing is true, everything is permitted.

„Remember, remember the Fifth of November
Gunpowder, treason and plot;
I know of no reason why gunpowder treason
Should ever be forgot.“

Ako vidim jos nekoga da je pije pice iz trafike unutar kafica tu bocu cu mu nabit u supak i letit ce vanka

Offline Luka

• Trade Count: (48)
  • Primus
  • Proud member of "Vrba_7 Ripping School" =)
« Odgovori #137 : Rujan 05, 2011, 18:11:19 »
Veilers? Čini mi se malo premalo LIGHT-ova s obzirom da Velly-ji idu RFG, a PMD je koristan u grave-u pa nije baš za remuvati ga.
My Have/Want List

Proudest member of "JU NUB™" Club!!!

SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

Nemoj biti G kad mozes biti C!

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #138 : Rujan 05, 2011, 18:16:06 »
Veilers? Čini mi se malo premalo LIGHT-ova s obzirom da Velly-ji idu RFG, a PMD je koristan u grave-u pa nije baš za remuvati ga.

Nije mi bitno imati Primea niti u groblju niti na polju . Polje okupiram sa Synchroima u koje pre lako idem sa ovim dekom . Kao što rekoh , dek se ne bazira na ničemu osim drawu , swarmu i RFG .
They who know shall remember the Legend .