Svibanj 28, 2020, 06:55:28Najnoviji Član: GarretMarey

Autor Tema: Kako biste vi odigrali?  (Posjeta: 41019 )

Offline Otakon

• Trade Count: (5)
  • Primus
  • Who the hell do you think I am!?
Odg: Kako biste vi odigrali?
« Odgovori #240 : Siječanj 11, 2012, 13:13:44 »
Može ovako?  :D

U Hand-u je Dodger Dragon i REDMD. Grave je Blue-Eyes Ultimate Dragon koji je još prije došao preko Future Fusion ( bilo koja karta koja će ga strpati u Grave, čak je ovo i moguće ako igrate neke BEWD Dragon-e pa je Ultimate spušio TT ili Mirror, možda čak i Murmillo koji je otišao u Herka ) da nebi ispalo "Kakav Blue-Eyes Ultimate odjednom?" . Ovo može i sa Summoner of Illusions od prošlog poteza, ali teško da to itko igra...

Kako god bilo, summon Dodger. Nema Counter-a pa nema straha, RFG za REDMD koji SS-a BEWD Ultimate.
Sveukupno je 4300 dmg ( GG ) i nije Traditional Format. =)

Može li ovo? ^^

Ima puno jednostavnijih (točnije, realnijih) načina (neću ih navesti :P).
No dobro, ipak sam rekao bilokoja 2 monstera pa prolazi no moguće je i bez grave-a dobiti, jer ipak, sa grave-om je prelagano.

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #241 : Siječanj 11, 2012, 13:16:02 »
Ima puno jednostavnijih (točnije, realnijih) načina (neću ih navesti :P).
No dobro, ipak sam rekao bilokoja 2 monstera pa prolazi no moguće je i bez grave-a dobiti, jer ipak, sa grave-om je prelagano.

Pa jednostavnije je Volcanic Queen i Nightmare Wheel, no onda nije OTK... xD
Teško je sjetiti se karti koje bi u ovoj situaciji napravile OTK ( pogotovo bez Grave-a )... =/

Offline Otakon

• Primus
« Odgovori #242 : Siječanj 11, 2012, 13:30:45 »
Pa jednostavnije je Volcanic Queen i Nightmare Wheel, no onda nije OTK... xD
Teško je sjetiti se karti koje bi u ovoj situaciji napravile OTK ( pogotovo bez Grave-a )... =/

Heh, da i ja sam vrtio Queen i Spiritualism no na kraju sam uspio naći 2 načina za OTK samo sa monsterima, jedan je točno 3000 a drugi je overkill(EDIT: scratch that, našao monstera koji daje isto 3000 :)).

Našao sam i jedan način sa vučenjem karata iz decka no kako mi trebaju određene karte iz decka, teško da ću povući baš te, osim ako bi ih nekako stack-ao.
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2012, 13:33:58 Otakon »

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #243 : Siječanj 14, 2012, 10:34:46 »
 Ja bih da imam Geartown i još jednu neodređenu kartu u ruci. Ne znam koja će mi zatrebati.
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Otakon

• Primus
« Odgovori #244 : Siječanj 14, 2012, 23:11:36 »
Ja bih da imam Geartown i još jednu neodređenu kartu u ruci. Ne znam koja će mi zatrebati.

To za ovaj moj slučaj?
Teško da bi ti pomogao Geartown osim ako bi ga protivnik negirao no naravno, nije lud da ti da free beatstick.

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #245 : Siječanj 14, 2012, 23:15:54 »
Ajd daj neki hint, pa vidiš da se nitko od nas ne može ničega sjetiti, smiluj nam se  ;D

P.S. - možeš i samo meni pm poslati sa kombinacijom, pa ću onda ja ovdje doć i ispast pametan :P
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Otakon

• Primus
« Odgovori #246 : Siječanj 14, 2012, 23:20:26 »
Ajd daj neki hint, pa vidiš da se nitko od nas ne može ničega sjetiti, smiluj nam se  ;D

P.S. - možeš i samo meni pm poslati sa kombinacijom, pa ću onda ja ovdje doć i ispast pametan :P

Heh, ajde, budući da su ljudi manje više izgubili interes.

Combo 1 hint: Synchro Summon.
Combo 2 hint: jedan monster protiv kojeg je Jaden ima problema.

Offline Yubel

• Trade Count: (31)
  • Master
  • Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u t
« Odgovori #247 : Studeni 22, 2012, 23:47:49 »
Dakle , situacija je sljedeća: Na fieldu imaš/imate 2 atlantean pikemana a u ruci ništa. Protivnik ima 1425 životnih poena. Vi ga napadnete za game i on kaže: Ok , prolazi. Nakon toga on se sjeti da ima setan waboku, ali da ga je zaboravio aktivirati. Kako postupiti ? Što učiniti ? Kako da ga savjetovati ? Nekada i milosrđe donese punu šaku jada, a i odnese pobjedu pred očima valjda. A i nemaš nekakva opcija. Tip je malen, krhak, a i vidjeti ga nemaš dobro. Pih, i žalostiti da mu nekad se trebam. Zaključno pitanje glasi: U kojem grmu leži zec i kako da ga pronaći ?

Znam da ovo nije tipična situacija iz života u neku ruku realnog. Ne znam, vi odlučite. Pazzzz

Offline Ris

• Trade Count: (82)
  • Primus
  • 12.04.'14. Dan kada sam ostvario čudo!
« Odgovori #248 : Studeni 23, 2012, 00:18:12 »
Dakle , situacija je sljedeća: Na fieldu imaš/imate 2 atlantean pikemana a u ruci ništa. Protivnik ima 1425 životnih poena. Vi ga napadnete za game i on kaže: Ok , prolazi. Nakon toga on se sjeti da ima setan waboku, ali da ga je zaboravio aktivirati. Kako postupiti ? Što učiniti ? Kako da ga savjetovati ? Nekada i milosrđe donese punu šaku jada, a i odnese pobjedu pred očima valjda. A i nemaš nekakva opcija. Tip je malen, krhak, a i vidjeti ga nemaš dobro. Pih, i žalostiti da mu nekad se trebam. Zaključno pitanje glasi: U kojem grmu leži zec i kako da ga pronaći ?

Znam da ovo nije tipična situacija iz života u neku ruku realnog. Ne znam, vi odlučite. Pazzzz
Jednostavno je,reći mu da će skill doći s vremenom i da je neiskusan,završiti duel i neka se grize...U krajnjoj liniji,iz grešaka se uči najbolje.
Jos 1h do ponoci. Time ulazim u petak; planeti ce se postavit linearno. Mjesecnice ce nam se uskladiti. Skill ce biti na vrhuncu. Nubovi ce umirati samim nasim pogledom na njih. Kesh koji nam stize magicno ce se udvostrucit. Bit ce to najmagicnija 24h ikada!
A nakon toga umiremo, ofc. Mislim da je to fer.

Offline Mono 11

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #249 : Studeni 23, 2012, 11:00:57 »

+1 Karma
Dugo nisam vidio ovako dobre komentare... xD

Offline Križa

• Trade Count: (138)
  • Legend
« Odgovori #250 : Studeni 23, 2012, 12:13:00 »

hahaha,slažem se sa monom,svaka čast na ovome,premoćno.. ;) ;)

Offline Slifer The King

• Novi igrač
« Odgovori #251 : Lipanj 19, 2013, 15:14:28 »
Ajd, zanima nas kako razmišljate; situacija je slijedeća:
igrate drugi. Opponnet odigra Foolish Burial na Žabu, zatim Destiny Draw, dicarda Maliciusa i summona Stratosa koji traži Disc Commandera te ga discarda z drugi Destiny Draw. Seta s/t. Enda.

Vaš Hand:
Cyber Dragon
Raiza
Thest
Brain Control
Foolish Burial
Mind Crush

Što biste učinili?

Pa odigras dva slabija , zrtvujes za Cyber Dragona, postavis trap i zavrsis potez.  :P

Offline Mono 11

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #252 : Lipanj 20, 2013, 15:49:21 »
Pa odigras dva slabija , zrtvujes za Cyber Dragona, postavis trap i zavrsis potez.  :P

Taj komentar je od prije 6 godina. <_<

Drugi put gledaj datum onoga što komentiraš...