Kolovoz 24, 2019, 23:22:58Najnoviji Član: lord wanel

Autor Tema: Upit o Future Fusion karti  (Posjeta: 803 )

Offline cindroman

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
Upit o Future Fusion karti
« : Prosinac 03, 2016, 23:47:05 »
poštovani,

imam jedno pitanje na koje nisam uspio pronaći odgovarajući odgovor na internetu. Vjerujem da je to više do mojeg nepoznavanje mehanike igre , but whatever..

Pitanje glasi :
kada u istome krugu aktiviram dva Future Fusion i pod pretpostavkom da oba prežive do 2nd Standby Phase-a , chaina li se jedan Future Fusion na drugoga ili se oba efekta resolvaju istovremeno? Prvenstveno me to interesira zbog opcije protivnika da aktivira neku od karta koje se igraju "once per chain" bili on mogao chainati na npr.prvu od moja dva FF , pa se druga FF chaina na tu protivnikovu kartu ili pak ta druga FF pokrene vlastiti novi chain. Ili se jedan FF chaina na drugoga pa tek onda protivnik ima pravo nešto uraditi. - Nadalje , prizivaju li se ti monsteri jedan iza drugoga , svaki u svojem "summoning window" ili oba dolaze na polje istovremena. To me zanima zbog karata poput Bottomles Trap hole i karata sličnih efekata.

Zahvaljujem štovanom pučanstvu unaprijed.

Srdačan pozdrav,
Cindroman

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
Odg: Upit o Future Fusion karti
« Odgovori #1 : Prosinac 04, 2016, 21:56:25 »
Efekti se resolvaju jedan iza drugog , fuzije dolaze na teren u isto vrijeme , najkraće rečeno . Mada to ništa ne vrijedi budući da je Future Fusion banat ...
They who know shall remember the Legend .