Kolovoz 20, 2019, 11:43:31Najnoviji Član: lord wanel

Autor Tema: GB DECK  (Posjeta: 1595 )

Offline LIZARD90

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
GB DECK
« : Travanj 02, 2016, 15:41:28 »
Pozdrav svima počeo sam po prvi puta malo igrati yugioh karte pa sam si sastavio jedan deck ( gladiator beast) frend mi je rekao da je deck sasvim solidan za početak za igrati , pa me zanima što mislite o tome kako sam ga sastavio?

Monster 16

2x Lauqaria
2x Dariusa
2x Equesta
2x Elemental Hero Prisma
2x Test Tigera
2x GB Murmillo
2x GB Bestiari
Hoplomus
Dimicari

TRAP 15
3x Waboku
3x GB War Chariot
2x Defensive Tactics
2x Fiendish Chain
2x Mirror Force
Torrential Tribute
Bottomless Trap Hole
Compulsory Evacuation Device

SPELL 9

3x Mystical Space Typhoon
2x Shrink
2x Gladiator Proving Ground
Raigeki
Dark Hole

EXTRA 13

2x GB Nerokius
2X GB Gyzarus
2x GB Heraklinos
Tiger King
Gagaga Cowboy
Wind Up Zenmaines
Muzurhythm The String Djinn
Maestroke The Symphony Djinn
Giga- Brilliant
Number 30: Utopia

Offline svago3582

• Trade Count: (7)
  • Novi igrač
Odg: GB DECK
« Odgovori #1 : Travanj 11, 2016, 22:26:35 »
Trenurno je Murmillo najgori jer targeta, a kada uništi neko čudovište to više nije problem jer su dosta deckova bili pendulumi pa im to nije ništa značilo, maxao bih bestiaria jer miče skale , domain i backrow , mislim da je najveći problem gladiatorima domain zato trebaš 3 bestiaria. Čak se ne isplati igrati dimicaria i hopolumusa jer više nisu toliko učinkoviti (prespori su za današnju metu), uzeo bih neke hand trapove poput maxx c ili gorza (jer je gorz jako dobar on može ako se dobije veliki token zaletiti u brod i mega monarche dok će GB-ovima ostati mala čudovišta ili direktni napadi. Iz spell lineupa bih izbacio shrink iako rezanje napada nije loše radije bih uzeo 2 forbidden lancea jer bi također mogli zaštiti moja čudovišta. Trap engine ti je solidan jedino bih igrao 2 war charioat iako je karta fantastična ima uvijet tako da može biti dead draw ali nju možeš reciklirati pomoću equestea. Ekstra deck ti nije loš imaš fuzije koje su ti potrebne i uz njih možeš ubaciti nekoliko generic rank 4 monstera.