Kolovoz 24, 2019, 22:05:22Najnoviji Član: lord wanel

Autor Tema: Yu-Gi-Oh! Konami bi trebao uvesti novo pravilo u TCG-u.  (Posjeta: 4935 )

Offline Dark duelant

• Trade Count: (5)
  • Novi igrač
Yu-Gi-Oh! Konami bi trebao uvesti novo pravilo u TCG-u.
« : Listopad 10, 2015, 19:52:00 »
Pozdrav svim yu-gi-oh igračima.

Blog je dostupan na sljedećem linku: http://yu-gi-ohnewrule.blogspot.hr

Sigurno nisam jedini koji je imao tu ideju, ali evo htio sam da to podijelim s Vama.
Možda bi bilo dobro da se i Konamiu pošalje sličan e-mail.

Peace ;)

Offline Zec

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
Odg: Yu-Gi-Oh! Konami bi trebao uvesti novo pravilo u TCG-u.
« Odgovori #1 : Listopad 10, 2015, 23:01:40 »
Ne drži baš ovo vodu, jer gotovo nijedan deck danas ne može pobijediti u prvom potezu. Kada bi igrao exodiu protiv dekova koji su popularni danas, možda bi dobio jedan od 20 ili 30 duela, zbog sreće. Drugo da se to često događa, bio bi problem. A i dok se događalo, odkad igra postoji, ubrzo konami poduzme mjere i limitira ili bana karte koje omogućuje ftk.

Offline Dark duelant

• Trade Count: (5)
  • Novi igrač
« Odgovori #2 : Listopad 11, 2015, 11:12:05 »
Odavno nisam igrao yu-gi-oh.
Uhvatila me je nostalgija pa sam opet počeo igrati.
Počeo sam igrati yu-gi-oh dawn of a new era.
U međuvremenu mnogo je novih karata izašlo.

Mnogo puta sam naletio na FTK špilove. Nisam imao prilike niti da odigram prvi potez, a i nisam baš znao što se točno dešava pošto nepoznajem baš te nove karte.
- Naravno naišao sam na exodiu jedno par puta i samo sam gledao kako ću izgubiti. Da li je to stvar više o sreći neznam baš? Jedina prava borba za korisnika takvog deka je da se izbori za prvi potez. Kamen, škare i papir nije baš riječ samo o sreći. Dok je bacanje kockice čista sreća.
- Igrao sam i protiv raznih burn dekova. Nisam niti znao što se dešava. Jer ne poznajem sve te nove karte i na igrici postoji neko vremensko ograničenje koliko dugo tvoj potez može trajati, pa se je sve dešavalo ful brzo.
- Na youtubeu sam imao prilike vidjeti mnogo raznih FTK špilova. Nisam ih isprobao da li funkcioniraju ili ne. Priznajem da sam se malo zabrinuo kada sam to vidio.
- Ja sam također nekada bio korisnik FTK špila. Prvih 5 mečeva protivnik bi gledao zbunjeno, sa nekakvim zanimanjem.
Kasnije sam samo ubijao entuzijazam protivnika i moj također, pa sam prestao s time.

Offline KenryLee

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
« Odgovori #3 : Travanj 06, 2017, 10:02:12 »
When is there such a good thing?

Offline cou94

« Odgovori #4 : Travanj 06, 2017, 16:32:52 »
pozz, jel zna neko site il igru za pc (da ima dobru grafiku) di se mogu slagat deckovi i onnda s njima igrat protiv raznih tipova deckova kojima komp upravlja? Imo sam prije cca 2 god takvu instaliranu, ali sam deinstaliro i sad se ne sjećam imena.
Hvala

Offline Bothinut

• Novi igrač
« Odgovori #5 : Prosinac 01, 2017, 05:46:02 »
Ono što činiš je tako sjajno. Nadam se da je ono što ja radim jednako dobro kao i ti. Nadam se da će se suosjećati s nama.

Offline TkGhoul

• Novi igrač
« Odgovori #6 : Travanj 10, 2018, 05:29:50 »
I like to watch a lot of comics in my heart.