Svibanj 28, 2020, 07:37:11Najnoviji Član: GarretMarey

Autor Tema: Budget deck  (Posjeta: 2034 )

Offline Dragon010

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
Budget deck
« : Listopad 01, 2015, 21:59:41 »
Ima li netko prijedloga  za neki deck a da je 40-50 eura. Potreban je samo core, jer imam većinu generičkih xyz (barem za rank 4), te staple spellove i trapove (mst, dark hole, upstart goblin, bth, traptrix trap hole, tt, ced, m. force, d. prison itd....). Ako je moguće htio bih da je što kompetitivnij koliko takav deck može biti i da je među prvima na lokalnima...?

Offline spoonman039

• Trade Count: (6)
  • Novi igrač
    • HAVE/WANT LISTA
Odg: Budget deck
« Odgovori #1 : Listopad 01, 2015, 23:57:44 »
imam većinu generičkih xyz (barem za rank 4)
je li se radi o boljim rank 4 (castel, honor ark, dark rebellion) ili lošijim xyzovima (utopia, maestroke, diamond dire wolf)?
ako se radi o solidnim xyzovima, ja bih osobno igrao kombinaciju performapal-performage level 4 spam decka, naravno kad dobijemo sve potrebne karte u TCG-u, ali to će vjerojatno bit uskoro.

napiši barem kakvu vrstu decka želiš. hoće li se bazirat na xyz, synchro, fusion, pendulum prizivanju, ili kombinaciji više toga? kakvo želiš "ponašanje" monstera na terenu? inače, mogu ti preporučiti dosta novih deckova, ali isto tako i poneki stariji deck koji se još uvijek dobro drži na sceni. opcija je puno, i najbitnije je da znaš složiti kvalitetan build i da možeš "zapaprit" većini svojih protivnika.

Offline Dragon010

• Novi igrač
« Odgovori #2 : Listopad 02, 2015, 07:17:31 »
Pa želim da se bazira na xyz, može i kombinacija nečega i xyz, a što se tiče ovih boljih i lošijih imam i ove bolje, a i lošije (imam sve koje si naveo, ako ti je potrebna cijela lista samo reci). Ako se odlučim za ove performage-performapale kolika bi bila okvirna cijena? Koje još karte trebam čekati? Bilo koja preporuka za deck je dobrodošla.

Offline spoonman039

• Novi igrač
    • HAVE/WANT LISTA
« Odgovori #3 : Listopad 02, 2015, 13:03:32 »
Pa želim da se bazira na xyz, može i kombinacija nečega i xyz, a što se tiče ovih boljih i lošijih imam i ove bolje, a i lošije (imam sve koje si naveo, ako ti je potrebna cijela lista samo reci).
onda imaš dosta xyzova, tako da smatram da možeš igrat xyz deck bez problema

Ako se odlučim za ove performage-performapale kolika bi bila okvirna cijena? Koje još karte trebam čekati? Bilo koja preporuka za deck je dobrodošla.
dosta karata je već izašlo i uglavnom se radi o common i rare kartama.
u idućem boosteru izlaze Performage Flame Mascot i Performage Mirror Conductor i ne očekujem da će bit skupi.
Performapal Skullcrobat Joker izlazi u idućem structure decku.
za Performapal Pendulum Sorcerera ne znamo kad izlazi. vjerojatno ćemo ga dobiti u jednom od idućih boostera kao OCG import.

tako da smatram da main deck neće biti skup, ali će trebat pričekat još 2-3 mjeseca da karte izađu.
od ostalih deckova bi naravno preporučio tellarknighte, ali su skupi. možda pojeftine nakon iduće banliste, ali je pitanje koliko će bit dobri.. tu su još i harpie (isto malo skuplji deck), a od jeftinijih možeš probati constellare možda..

Offline Zec

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #4 : Listopad 02, 2015, 16:09:41 »
igraj telareee http://yugioh.wikia.com/wiki/Tellarknight nisu više tolko skupi a dobri su

Offline spoonman039

• Novi igrač
    • HAVE/WANT LISTA
« Odgovori #5 : Listopad 02, 2015, 16:16:30 »
igraj telareee http://yugioh.wikia.com/wiki/Tellarknight nisu više tolko skupi a dobri su
do kad? ja bi svakako pričekao ban listu. ne vjerujem da će ih puno dirat, ali me ne bi čudilo da altair ide na 1

Offline Dragon010

• Novi igrač
« Odgovori #6 : Listopad 02, 2015, 17:34:58 »
Ok dakle da sačekam ban listu? Osim ovih navedenih, imali još koji a da je među boljima?

Offline Ninjokris

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
« Odgovori #7 : Travanj 13, 2020, 06:21:31 »
Quite interesting for us to get details on this yet available in this period.