Svibanj 28, 2020, 06:54:06Najnoviji Član: GarretMarey

Autor Tema: Premium Gold 2  (Posjeta: 5967 )

Offline GORAN 1234

• Trade Count: (72)
  • Monarch
  • **
Odg: Premium Gold 2
« Odgovori #30 : Ožujak 23, 2015, 15:21:20 »
Jel ovo bio sarkazam? Ili su stvarno bw toliko dobri, ja nesto propustam? Iskreno , nisam vidio kakvi su s novim supportom  ???

Da, dobri su. Ne na razini Nekroza ili Quilphorta, ali su ipak kompetitivni.
Bivši organizator Yu-Gi-Oh turnira u Vinkovcima.

Offline Black_Feather

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #31 : Ožujak 23, 2015, 15:34:08 »
Ljudi misle da si njub ako ne igras nekroze,ba i ta slicna sranja..na sta je ovo sve doslo

Offline satan baby

• Trade Count: (4)
  • Novi igrač
« Odgovori #32 : Ožujak 23, 2015, 17:20:24 »
Nitko ne misli da si njub ako ne igras te deckove. Radi se o potpuno necem drugom a to je postotak deckova koji pobjeduju na turnirima a to su ta tri decka koji caruju trenutno. Kad bi yugioh bila igra u kojoj su deckovi ravnopravni te jednako mocni tj kada bi bilo vise deckova koji su si dobri protivnici, bilo bi puno zanimljivije te kompetitivnije, ovako se sve svodi na lupanje masu para u deck koji je tier 0 i koji ima 95% šansi za pobjedu protiv ostali deckova.
Pun mi je klinac yugioha... Prebacujem se na MTG

Offline GORAN 1234

• Trade Count: (72)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #33 : Ožujak 23, 2015, 20:34:58 »
Nitko ne misli da si njub ako ne igras te deckove. Radi se o potpuno necem drugom a to je postotak deckova koji pobjeduju na turnirima a to su ta tri decka koji caruju trenutno. Kad bi yugioh bila igra u kojoj su deckovi ravnopravni te jednako mocni tj kada bi bilo vise deckova koji su si dobri protivnici, bilo bi puno zanimljivije te kompetitivnije, ovako se sve svodi na lupanje masu para u deck koji je tier 0 i koji ima 95% šansi za pobjedu protiv ostali deckova.
Pun mi je klinac yugioha... Prebacujem se na MTG

Dobro, ali i u MTGu stoji ona stara, koliko love toliko muzike(pogotovo za Legacy format)..Ali ajde da ne idemo vise u offtopic....
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2015, 20:35:31 GORAN 1234 »
Bivši organizator Yu-Gi-Oh turnira u Vinkovcima.

Offline satan baby

• Trade Count: (4)
  • Novi igrač
« Odgovori #34 : Ožujak 23, 2015, 21:53:18 »
Ali na kraju krajeva MTG ima vise formata. Ja igram recimo standard i tu mozes slozit deck koji nije za Pro Tour ali definitivno moze pobjedit na manjim event turnirima kao na primjer u CM turiniram a slozis ga za manje od 150kn sa side boardom
Iskreno dosadio mi je yugioh magic me trenutno vise privlaci i djeluje mi kao ozbiljnija igra. Pristupacniji je i aktivniji od yugioha.

Offline Neos King

• Ex wandrlay
  • Trade Count: (2)
  • Legend
  • "I'm the chosen one."
« Odgovori #35 : Ožujak 25, 2015, 20:16:23 »
Jel ovo bio sarkazam? Ili su stvarno bw toliko dobri, ja nesto propustam? Iskreno , nisam vidio kakvi su s novim supportom  ???
Blackwingovi sa novim supportom voze, i to jebeno voze.

Uglavnom, pristojan GLD, moglo je i bolje..