Listopad 23, 2019, 02:24:51Najnoviji Član: Conwinter

Autor Tema: Swap Frog rulling  (Posjeta: 1422 )

Offline pegaz

• Trade Count: (7)
  • Novi igrač
Swap Frog rulling
« : Siječanj 28, 2014, 16:24:03 »
Imam neka pitanja vezana za effect swap froga:

You can discard 1 WATER monster to Special Summon this card from your hand. When this card is Summoned, you can select and send 1 Level 2 or lower Aqua-Type WATER monster from your Deck or your side of the field to the Graveyard. Once per turn, you can return 1 monster you control to your hand to Normal Summon 1 "Frog" monster, except "Swap Frog" or "Frog the Jam", in addition to your Normal Summon or Set this turn.

1. pitanje - da li moram normal summonat frog monstera nakon sto sam vratio monstera s fielda u hand ili mogu zavrsit potez bez da ga summonam?

2. pitanje - ako koristim effect da normal summonam frog monstera da li to smije biti prije redovitog normal summona? (npr. da prvo normal summonam treeborn froga pomocu swapovog effecta pa da onda zrtvujem tog treeborna za raizu)

3. pitanje - u kojim situacijama mogu vratit monstera u ruku vise puta po potezu kao cost za swap frogov effect?

Offline fingolfin

• Trade Count: (29)
  • Beast
  • *
  • SUTURATOS-SAMA!!!
Odg: Swap Frog rulling
« Odgovori #1 : Siječanj 28, 2014, 16:32:38 »
1. Nemoraš ništa summonati, možeš samo endati nakon što vratiš.
2. Nisam siguran, ali mislim da se može.
3. Kako misliš, kao neki loop?
Nijimidasu kondaku no monshō.; Fusonnaru kyōki no utsuwa!
Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!; Nemuri wo samatageru!
Hakōsuru tetsu no ōjō!; Taezu jikaisuru doro no ningyō!
Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3

- "Ukratko,umro je kako je i zaslužio.Nakraju sam mu reka da je «UMRA» i da je valjda «Bog tako hteo».Slavodobitno ustajem i odlazim .Nisam se osvrtao da provjerim plače li ..." - Ris

Offline pegaz

• Trade Count: (7)
  • Novi igrač
Odg: Swap Frog rulling
« Odgovori #2 : Siječanj 28, 2014, 16:35:38 »
vidio sam po nekim forumima da kao mozes vratit swapa u ruku, onda ga ss-at tak da discardas watera, pa ga opet vratit u ruku...
i naravno to ti sve dozvoljava samo jedan dodatni normal summon