Listopad 23, 2020, 23:57:59Najnoviji Član: Jillvalen

Autor Tema: članki  (Posjeta: 2090 )

Offline saddened

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
članki
« : Studeni 11, 2013, 19:44:49 »
bok!

ja sam Matej Jakob, machine-type igrač, koji vam koliko često može ulazi u top na vašim turnirima, za one koji me ne znaju

na cardtraders pišem članke za blog, sve od gluposti do taktika i savjeta
nije nužno, da sam ja, ko pisac, najbolji igrač zemlje, jer nisam, puno puta je dosta samo, da igračima otvorim oči sa svojim riječima i uputim ih prema pravom smjeru

pismeno korištenje hrvatskog jezika mi je još gore od ustmenog, nikada nisam morao ništa pisat a ni govor ne vježbam baš dosta
za vaš blog ne mogu ništa napisat, žao, bila bi šteta svog vremena koji bi potrošili, da odčvorate moje riječenice

ali! pošto je hrvatski community dosta veči od slovenskog, volio bih svejedno napisat nešto što bi moglo pomoč i vama sa vašom igrom, competitive igrom naravno

zato molim predlažite teme koje bi bilo najboje pokrit, teme, koje vas najviše zanimaju
ovo če bit članak na engleskom, da ga mogu čitat širom svijeta a i vama če bit najlakše
želim stvarno dobru temu, koju se stvarno isplati pisat i čitat i koja stvarno može pomoč bilo kojem igraču

nema veze da li je to nešo vezano na dragon rulere ili je nešto skroz opčenito, potrudit ču se i napisat o tome najviše što mogu u najbolje što znam

Offline BW-King

• Trade Count: (2)
  • Novi igrač
Odg: članki
« Odgovori #1 : Studeni 11, 2013, 20:25:14 »
chain linkovi u Mermailima,kad abysspike missa timing i kako najbolje resolvati chain linkove?

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #2 : Studeni 11, 2013, 22:18:31 »
chain linkovi u Mermailima,kad abysspike missa timing i kako najbolje resolvati chain linkove?

Primjer kada Abysspike missa timing:

Fire Fist Gorilla napadne setanu Abysslindu, Gorilla kao priority igraca koji ne napa igra eff cl1, linda cl2, linda zove pikea te pike nemoze igrat eff jer se nije resolva eff od Gorille te Pike missa timing.

Primjer kod Abyssgunde kako je najbolje nastackat chain za uspjesan summon bez responsa protivnika je tako da gunda bude cl2 ili vise i to je to.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2013, 22:21:48 Nocturnus »
Farewell!

Offline saddened

• Beast
  • *
« Odgovori #3 : Studeni 11, 2013, 22:43:27 »
Primjer kada Abysspike missa timing:

Fire Fist Gorilla napadne setanu Abysslindu, Gorilla kao priority igraca koji ne napa igra eff cl1, linda cl2, linda zove pikea te pike nemoze igrat eff jer se nije resolva eff od Gorille te Pike missa timing.

Primjer kod Abyssgunde kako je najbolje nastackat chain za uspjesan summon bez responsa protivnika je tako da gunda bude cl2 ili vise i to je to.
ili ti nešto novodobnije, crimson blader napadne lindu, ...čitaj gore...

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #4 : Studeni 12, 2013, 09:58:46 »
ili ti nešto novodobnije, crimson blader napadne lindu, ...čitaj gore...

+
Farewell!

Offline Zec

• Monarch
  • **
« Odgovori #5 : Studeni 12, 2013, 12:31:33 »
Trenutna meta i kakva bi mogla biti u budućnosti, nove karte i ideje kako ih uklopiti u postojeće deckove, neke vijesti s većih nedavnih turnira, tko je topao i što je topalo, itd. Sve o čemu coretcg, tcgplayer i alterrealitygames inače pišu. I ja želim pisati o istim stvarima, no uz posao nemam mnogo vremena :)

Offline saddened

• Beast
  • *
« Odgovori #6 : Studeni 12, 2013, 15:00:27 »
Trenutna meta i kakva bi mogla biti u budućnosti, nove karte i ideje kako ih uklopiti u postojeće deckove, neke vijesti s većih nedavnih turnira, tko je topao i što je topalo, itd. Sve o čemu coretcg, tcgplayer i alterrealitygames inače pišu. I ja želim pisati o istim stvarima, no uz posao nemam mnogo vremena :)

dobro nadam se, da znaš, da je to sve več napisano i da nema smisla da ja to pišem...
to ni na našem blogu nikad ne činim, ne kopiram tuđa djela, iako bi mogao/trebao prevest koju stvar i objavit

trenutna meta je dobro znana svima, karte isto tako, tu nemamo što izmišljat toplu vodu
vjesti su isto tako objavljene, a i zastarane, jer se format (dragoni pogotovo) mijenjaju iz dana u dan iz turnira u turnir (i o tome več postoje američki članki kako su se dragoni mjenjali)

ne kažem, da te stvari nisu zanimljive za čitat, ne kažem
ali one nisu jako oučne, jer su iz prošlosti

Offline BW-King

• Novi igrač
« Odgovori #7 : Studeni 12, 2013, 16:39:11 »
hvala Nocturnus i saddened!
+

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #8 : Studeni 12, 2013, 20:49:52 »
hvala Nocturnus i saddened!
+

Np, anytime =)
Farewell!

Offline zagy2

• Trade Count: (106)
  • Primus
« Odgovori #9 : Studeni 13, 2013, 14:33:46 »
moju autobiografiju XD

Offline saddened

• Beast
  • *
« Odgovori #10 : Studeni 13, 2013, 22:37:13 »
moju autobiografiju XD

daj zagy red ti je da digneš ovaj OPEN, pa da napravim barem player profile ako ne več biografiju

Offline zagy2

• Trade Count: (106)
  • Primus
« Odgovori #11 : Studeni 14, 2013, 00:52:21 »
daj zagy red ti je da digneš ovaj OPEN, pa da napravim barem player profile ako ne več biografiju
hahahaahh potrudit cu se pošto me malćice krenulo u zadnje vrijeme XD

Offline saddened

• Beast
  • *
« Odgovori #12 : Studeni 14, 2013, 17:44:46 »
hahahaahh potrudit cu se pošto me malćice krenulo u zadnje vrijeme XD

evo taman

Offline Davorsky

• GB-DJ
  • Trade Count: (0)
  • Novi igrač
« Odgovori #13 : Prosinac 09, 2013, 18:31:30 »
Imam ideju što da napišeš, ali malo je teško izvodiva. Naime svi znamo šta karte rade, njihove komboe, koje će karte biti na ban listi i slično, ali niko (ja bar mislim) ne zna kako se karte same po sebi proizvode i ko odlučuje kakvi će novi archtypovi biti i koje će stare deckove poboljšati. Pa ako imaš vremena to istraži jer mislim da većinu ljudi zanima i kako izgledaju tvornice i ko sve osmišlja nove karte. Eto to je samo moj prijedlog pa ti radi šta hočeš i možeš s njime. Btw čestitke na top 16 u torinu. ;)
More se pjeni,
jebe se meni,
dok ležim u travi,
sa nožem u glavi

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #14 : Prosinac 09, 2013, 22:50:36 »
Imam ideju što da napišeš, ali malo je teško izvodiva. Naime svi znamo šta karte rade, njihove komboe, koje će karte biti na ban listi i slično, ali niko (ja bar mislim) ne zna kako se karte same po sebi proizvode i ko odlučuje kakvi će novi archtypovi biti i koje će stare deckove poboljšati. Pa ako imaš vremena to istraži jer mislim da većinu ljudi zanima i kako izgledaju tvornice i ko sve osmišlja nove karte. Eto to je samo moj prijedlog pa ti radi šta hočeš i možeš s njime. Btw čestitke na top 16 u torinu. ;)

Pošten si :D
Farewell!