Listopad 23, 2020, 23:20:00Najnoviji Član: Jillvalen

Autor Tema: wind-up report sa springa  (Posjeta: 1240 )

Offline Tin-Costa

• Trade Count: (26)
  • Monarch
  • **
wind-up report sa springa
« : Ožujak 25, 2013, 23:24:33 »
zvoni mobitel u pol 8, ubijam ga i uranjam nazad u jastuk. zvoni opet pola devet, razmisljam dali se dic iz kreveta ili odustat od zivota i prospavat dan, ipak se dizem. kuham kavu, palim pljugu, saljim rodinu kaj mi sve treba za turnir. dolazim do frankopanske nesto prije 10, rodin mi nije naso kaj trebam pa jurcam pol sata ne bi li naso dijamantog vuka i medvjeda. rok mi pise decklistu, deck je sklepan, mogu kljucat u miru dok zvonko ne slozi sve. ekipa me gleda ko budalu kad kazem da igram wind upove. cekamo do 12 i kusur da pocne, klasika. pa krecu sittingsi, otvaram govno, odlazim zapalit jednu prije prve runde. napokon krecemo:

R1- LS (raviel)
prva runda otvara sa setanim rykom koji primi tenki bear tenki i kazem hvala ljepo pobjeda nakon sta mu rjesim blsa u trecem il cetvrtom turnu sa plus 3 u ruci. game 2 je millo same zelene, a kad je doso d fissure ni bls ga nije mogo spasit.
1-0

R2- six sam (dobrovscak)
on otvara, nema shiena reko moze, par poteza i fabrika radi svoje, idemo na sajd. on opet ne otvori nis, prva 2 turna trosimo resurse i tako to i ugl dodje do turn 4 on shi en, ja nes nebitno u handu, topdeck EXILED FORCE! krsim mrtvog shiena, samuraji nemogu topat i tako dobivam u narednih par turnova
2-0

R3- chaos dragon
prvu partiju fino milla sa trooperom, krsi mi medvjeda i tako to, mozda sam se mogo vratit  sa rat shark al sam odlucio smotat da nezna kaj igram. game 2 volim otvorit duality, d fissure, tenki, fabrika i rec dobio sam, brijem da je cak pruzio neki otpor al gle jebiga. game 3 se sjecam da su se vrtili neki pulsari i tako to al da sam na kraju ipak izdominiro.
3-0

R4- firefist
dosadna neka partija i trajala je gro dugo i nisam mogo na kafu u miru, ugl 2-0 dobivam
4-0

pauzica, malo do milje na kafu, pojest nesto, odmorit i tako to.

R5- firefist
opet firefist, ne zalim se, fini mi je to matchup, izvoza on tako sva 3 medvjeda i zeca i sta ga kazem, idemo na sajd. game 2 otvorim sa shock lockom, game 3 mind crush nosi partije hvala ljepo.
5-0

R6- voda (mrvic)
bemti kompjuter, sta nije rodina downparo a mene na ls dao, a sta ces idemo se igrat, game 1 otvori sa megalo dupli zmaj. game 2  d fissure, game 3 je bilo neko natezanje al uzima partiju mrvic na kraju. nista od perfect scora
5-1

R7- voda (rodin)
oboje 5-1, oboje jak tie break, oboje u topu, mozemo se zajebavat, ugl game 1 traje pol sata, obojica izvrtimo avarice i nakon toga spustimo preko pola extra decka i na kraju on uzme partiju. sajd i to, otvorim d fissure al me mi on siluje lifove sa marksmanom i zmajem, pocistim to pa se malo gledamo zenmaines u lindu i 2 seta. ugl ja puknem i krenem cistit, udjemo u tajm i proletim kroz 2 sfere za draw.
5-1-1

standings, ja 6. rodin 8. iskusno... igram protiv hrastea, nesnam kom da psujem sve po spisku, jedino stvar sta sam htio od turnira je ne igrat protiv dw-a makar imo 0-7. odem zapalit s hrasteom van da prokomentiramo kako ce ic partija, reko game 1 cu popit bar 2 virusa i mind crush, game 2 cu ga ubit sa shock masterom i d fissurom, a trecu on nesme otvorit kak spada. bilo nesto slicno tome, ugl

top 16: dw (hraste)
kocka 4-4, 3-3, 4-4, 3-4 otvara on zenmaines igraj. ok vozim nes sitno skinem ga za 4 soma, vraca se on sa grafama i svime i dobiva game 1. sajd, otvorim d fissure za pobjedu. game 3, on odigra 3 virusa, ja 2 d fissura i shadow mirror, shadow nosi partije i zecevi samari ga malo po malo nokautiraju.

top 8: voda (mrvic)
vrijeme je za osvetu za swiss. smjeste nas na feature, video je na netu pa necu previse komentirat, osim da i nakon sta sam mu vidio ruku, krivo popamtio pol ruke i misplayo jos za 300 lifea do gejma dobivam zato sto je fabrika broken.

top 4: hero (mikicic)
game 1 se malo mlatimo i na kraju zec mis izdominira na najjace. game 2 je najepicniji duel kaj sam imo jos otkad sam skido obeliska sa red novom dok je fishborg bio u formatu. ugl morate to pogledat, tu vam je link http://www.youtube.com/watch?list=PLMAfabqyVo50Z5zMj1-YG5dQIksq596zQ&feature=player_embedded&v=lnMAu9Bynlk

finale: voda (flisk)
game 1 otvaram dupli mis i dobivam storm na 3 a on chaina sferu. game 2 misplayam u jednom trenutku i popusim shock mastera al dobivam partiju za zec rat voznicom kroz par poteza. game 3 otvara spike zmaj, i topa mst u drugom turnu za gejm.

dobivam 3 kile bustera, dajem jevresimovu deset komada i par astrala za rent decka i idem otvarat ostalo plus rodinovo kaj je dobio za top 8- nakon otvaranja sretan sam kaj sam popusio finale, znaci 2 spellbook mastera, diamond dire wulf, ultimate medved, 2 firefist zmaj, 2 kagemushe, chidori, ghost rarica, i jos onako fina kvota ultrica i superica. napokon u 15 do ponoci krecem doma.

ovaj deck sam uzo cisto zato sta nisam mogo igrat vodu a sve ostalo mi je dosadno za igrat pa se odlucio za wu sa manje od tjedan dana testanja i eto dobro je proslo. post-event izmjene koje bi radio su van 2 monka, skuzio sam da je ok al da mi je uvijek zao bacit bilo koji spell osim duality, compulsory van, cesto je underpowered i gro sam ga puta odsajdavo, i veiler van jel bi ubacio drugi fiendish koji mi se pokazivo boljim. i tako to, odusto od slaganja vode, igracu ovo odsada pa dok mi ne dosadi. evo i decklista jer neznam kad ce wd postat

Monster:
3x wu rat
3x wu shark
3x wu rabbit
1x wu magician
1x wu soldier
1x wu warrior
2x summoner monk
1x effect veiler
1x firefist bear

Spell:
3x factory
2x tenki
2x duality
1x avarice
1x mind control
1x reborn
1x rupa
1x storm
2x mst

Trap:
1x judment
1x warning
2x tt
2x bth
1x prison
1x mirror
1x fiendish
1x compulsory

Extra:
zenmaines
temtempo
acid golem
invoker
leviair
soul of silvermountain
maestroke
diamond dire wulf
leptir
utopia
dweller
cowboy
adreus
tiras
shock master

Side:
2x dd warrior lady
1x exiled force
2x maxx c
1x mst
3x dim fissure
1x soul taker
2x shadow mirror
1x light mirror
2x mind crush

« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2013, 10:19:26 Tin-Costa »

Offline DaGuVaX

• Trade Count: (9)
  • Novi igrač
Odg: wind-up report sa springa
« Odgovori #1 : Ožujak 26, 2013, 00:48:53 »
Nije da u deku imaš 39 karti ali ono... imaš lol

Offline Tin-Costa

• Trade Count: (26)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #2 : Ožujak 26, 2013, 00:57:56 »
Mind control sam zaboravio

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #3 : Ožujak 26, 2013, 02:27:13 »
COTH po Stratosa, MA ODJEBI HAHAHAHAHHAH idol si XD

Miracle si isto lipo skinija makar je topa Bubblemana brutalno XD

Sve u svemu GG  ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2013, 02:30:22 Nocturnus »
Farewell!

Offline fingolfin

• Trade Count: (29)
  • Beast
  • *
  • SUTURATOS-SAMA!!!
« Odgovori #4 : Ožujak 26, 2013, 09:39:26 »
Da, onaj duel je bio legendaran :'D

Btw. kada si mi skinuo Miracle sa Mind Crushom ono je bila idealna prilika za Bubblemana, ali ajde, došao je Bubbleman sljedeći turn ^^
Nijimidasu kondaku no monshō.; Fusonnaru kyōki no utsuwa!
Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!; Nemuri wo samatageru!
Hakōsuru tetsu no ōjō!; Taezu jikaisuru doro no ningyō!
Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3

- "Ukratko,umro je kako je i zaslužio.Nakraju sam mu reka da je «UMRA» i da je valjda «Bog tako hteo».Slavodobitno ustajem i odlazim .Nisam se osvrtao da provjerim plače li ..." - Ris

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #5 : Ožujak 26, 2013, 13:52:26 »
Moja prva dva duela , početni hend : JD , JD , BLS , Ryko i par krepova (doslovno)  xD  da nisam toliki ded hend imao, možda bi drugačije završilo   :D   nemam se što žaliti, nije moj dek  :P

Čestitke na topu  ;)
They who know shall remember the Legend .

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #6 : Ožujak 26, 2013, 14:54:40 »
Da, onaj duel je bio legendaran :'D

Btw. kada si mi skinuo Miracle sa Mind Crushom ono je bila idealna prilika za Bubblemana, ali ajde, došao je Bubbleman sljedeći turn ^^

GG obojica :D
Farewell!

Offline fingolfin

• Trade Count: (29)
  • Beast
  • *
  • SUTURATOS-SAMA!!!
« Odgovori #7 : Ožujak 26, 2013, 23:55:41 »
Nijimidasu kondaku no monshō.; Fusonnaru kyōki no utsuwa!
Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!; Nemuri wo samatageru!
Hakōsuru tetsu no ōjō!; Taezu jikaisuru doro no ningyō!
Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3

- "Ukratko,umro je kako je i zaslužio.Nakraju sam mu reka da je «UMRA» i da je valjda «Bog tako hteo».Slavodobitno ustajem i odlazim .Nisam se osvrtao da provjerim plače li ..." - Ris