Travanj 05, 2020, 17:09:50Najnoviji Član: Killerspix

Autor Tema: povratak :)  (Posjeta: 1007 )

Offline meho666

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
povratak :)
« : Ožujak 10, 2013, 22:20:49 »
pozz ljudi... evo nakon dugo godina planiram se vratit u ygo tcg.... ima mpar pitanja prije nego li počnem sastavljati deck i sl... znam da je 1.3. bila nova ban lista (bar je trebala bit) pa me zanima ako mi možete reć koij su trenutno tier 1 deckovi i koji se deck najviše isplati skupljati.. hvala unaprijed

Offline Kama

• Trade Count: (61)
  • Primus
Odg: povratak :)
« Odgovori #1 : Ožujak 10, 2013, 22:32:19 »
Tier 1 deckovi su ti više manje sve novi deckovi koji su izašli uz par novih... To su: Dark World, Agenti, Dinno Rabbit, Fire Fist, Mermail, Chaos Dragoni, Machina Gadget, Wind-Up, Six Samurai, LS varijacije uključujući Twilight...
Ima dost dobrih/kompetitivnih deckova trenutno...
E sad koliko dugo ti nisi bio aktivan?? Izašlo je puno novih karti, pravila su se mjenjala...

Imaš nekoliko deckova koji su i kompetitivni i relativno jeftini...
Do nekih 600 kn ulaganja otprilike možeš složiti Machina Gagdgete, Dinno Rabbit, Six Samurai, Wind-Up deckove...

Offline meho666

• Novi igrač
« Odgovori #2 : Ožujak 10, 2013, 22:36:26 »
e fala ti...nisam igro jedno 4-5 godina..daj mi reci nabrzinu pravila koja su se promjenila.... i da taj chaos dragon deck mi je zapeo za oko mislim da ću njega skupljat...

btw mislio sam uzimat krte sa neta pa ako mi neko može dat savijet za stranicu sa koje uzimat

Offline Kama

• Primus
« Odgovori #3 : Ožujak 11, 2013, 10:31:45 »
ja osobno nisam kupovo preko neta ali mislim da ti je trollandtoad najbolji... To će ti netko drugi predložit... A pravila su ti se promijenila tako da je priority promjenjen... Evo ti primjer, protivnik zove judgment dragona, ti možeš respondati sa bottomlessom na primjer i šalješ judgmenta van igre bez da protivnik koristi effekt od jd-a... Ali imaš razliku kod monstera tipa machina gearframe jer na njemu piše tekst when this card is summoned.... U tom slučaju ako odigraš bottomless na gearframea protivnik ti uzima svejedno machinu iz decka ali gearframe ide van igre... To ti je vezano uz pravila, a što se tiče decka  chaos dragoni te ispadnu oko 1000 kn, možda nešto manje, možda nešto više....

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #4 : Ožujak 11, 2013, 11:37:37 »
e fala ti...nisam igro jedno 4-5 godina..daj mi reci nabrzinu pravila koja su se promjenila.... i da taj chaos dragon deck mi je zapeo za oko mislim da ću njega skupljat...

btw mislio sam uzimat krte sa neta pa ako mi neko može dat savijet za stranicu sa koje uzimat

Ja sam na T & T-u ceka posiljku 35 dana...

Ja iskreno preporucan YGO Mint.
Farewell!

Offline meho666

• Novi igrač
« Odgovori #5 : Ožujak 11, 2013, 11:48:24 »
e hvala ljudi....šta vi mislite koji se deck najviše isplati skupljat...taj cahos mi se nečini ko baš top t1...gledo sam po netu i nekako mi se oni rabbit ili dino (nisam više siguran dali su to dva ili jedan deck) čine jači i machina gageti...

Offline Kama

• Primus
« Odgovori #6 : Ožujak 11, 2013, 12:00:18 »
dobri su dragoni, jesu tier 1, možda mrvu slabiji... A ja sam ti odma preporučio dinno rabbite ili machina gadgete.... Jeftini su a dobri... Kod machina gadgeta je malo skuplji extra deck zbog gear giganta i big eyea.... To si pogledaj na ygo wiki...

Offline Zec

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #7 : Ožujak 11, 2013, 12:43:44 »
ja preporučam coretcg.com, naručios sam od njih prije mjesec-dva, karte nisu skupe, i došle su super zapakirane, i kad prvi put naručiš, poštarina ti je slijedeći put besplatna.
U vezi povratka u igru, puno toga se promijenilo i igra se ubrzala, morat ćeš se puno načitat da bi sve shvatio i naučio rulinge popularnijih karti ako misliš ozbiljno igrat :)

Offline meho666

• Novi igrač
« Odgovori #8 : Ožujak 11, 2013, 14:08:32 »
uhhh...kad sam ja igro...LS i GB su bili bogovi :) .... malo ću još googlat ali hvala ljudi na pomoći :D

Offline Mono 11

• Moderator
  • Legend
« Odgovori #9 : Ožujak 11, 2013, 21:31:38 »
uhhh...kad sam ja igro...LS i GB su bili bogovi :) .... malo ću još googlat ali hvala ljudi na pomoći :D

Onda igraj LS i stvar riješena zato jer znaš što je, vjerovatno znaš s njima igrati i to bi ti sada najviše pasalo. Kasnije kroz igru se možeš upoznati s drugim Deck-ovima i novim kartama...
Ionako su sada došli opet na snagu. =)

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #10 : Ožujak 11, 2013, 23:25:48 »
Onda igraj LS i stvar riješena zato jer znaš što je, vjerovatno znaš s njima igrati i to bi ti sada najviše pasalo. Kasnije kroz igru se možeš upoznati s drugim Deck-ovima i novim kartama...
Ionako su sada došli opet na snagu. =)

+ na ovo.

LS je sada i vise nego kompetetivan deck, moze zavrtit lijepo, ja ti isto preporucam da ih igras.
Farewell!

Offline meho666

• Novi igrač
« Odgovori #11 : Ožujak 11, 2013, 23:47:01 »
njih čak i imam većinu :)....moram prvo zalutat na neki turnir da vidim malo nove rullingse i nove karte pa ćemo vidit

Offline Nocturnus

• Legend
« Odgovori #12 : Ožujak 12, 2013, 00:22:10 »
njih čak i imam većinu :)....moram prvo zalutat na neki turnir da vidim malo nove rullingse i nove karte pa ćemo vidit

Ako trebas pomoc u vezi deck liste javi se na PM, dosta je novih karata izaslo i LS se dosta drukcije igra nego prije, ja san ga igra isto kad je COTLB bija na 3 i kad je LS bija na vrhuncu, a moram priznat da ga KONAMI takodjer voli, svaku listu dobije nesto novo natrag. =)
Farewell!