Listopad 23, 2020, 23:17:42Najnoviji Član: Jillvalen

Autor Tema: Top 16 nationals sa inzektorima-by costa  (Posjeta: 1555 )

Offline Tin-Costa

• Trade Count: (26)
  • Monarch
  • **
Top 16 nationals sa inzektorima-by costa
« : Lipanj 18, 2012, 08:39:17 »
Poz, neznam se bas sluzit blogom na planeti prek mobitelu, pa cu tu napisat kratki report za drzavnog. Odlucio sam se za inzektore jer su iritantni kad igras protiv njih, dragon (kojih sam oxekivo najvise) su mi jedan od najlaksih match-upa i igram ih cjeli format pa sam vec sprakso s deckom. Odlucio sam se za par izmjena u decku te stavio 2x smoke granade of thief koji nazalost sam povuko samo 2 puta tokom cjelog turnira. Pa dakle report: ujutro oko pol 9 dolazim u dvoriste u frankopansku i sjedam na kavu u "milju". Cekam da dodje jakob da da rentam zenmainsa i veilera za frenda koji inace ne skuplja al je doso igrat pa smo mu dali zmajeve. Skoro dolazi rodin i andrija(taj frend sa zmajevima) i pisu deckliste, ja sam svoju napiso vec vecer prije pa chilliram uz kavu i cekam da mi novosel nabavi djinnove. Nakon nekog vremena kupim i rentam sve kaj mi fali za deck i spreman cekam prvu rundu. Na upadu dobivam gaiju i zadovoljan sam jer nam taman treba druga.

R1: vs. Zombie
Izgubim na kocki al povucem bogovski hand: dragonfly, hornet, dark hole, storm, mst, pod koji je iso po granatu. I dobivam u drugom potezu. On nema sajd (?) i drugu partiju nakon sto mu je mezuki dobio vranu i master veilera, centipede i dad lagano odlaze za gg.
1-0

G2: vs. Zombie
Opet zombie, pizdim jer ocu igrat protiv zmajeva a ne ovakvih rogue deckova. Prvu rundu gubim jer je imao previse backrowa a ja ni jedan mst a kamoli storm. Opet se ne sajda (?!?! Sta je s ljudima?) i drugu rundu dobiva ladybug sa macem nakon sto sam prvi red foolish na dragonfly-a. Nakon sto ga je bubamara spustila na oko 2000, baca rupu da ju ubije i dragonfly iduci potez radi game. Iducu partiju vucem storm i 1-2 mst-a i dobivam.
2-0

G3: vs. Gravekeeper
Kako mi tradicija nalaze svaki turnir gubim trecu i predzadnju rundu pa tako biva i ovaj put. 3x necrovalley u svakoj partiji je malo previse, a najvise je presudio royal tribute u game 3 na gorza, rai-oha i hoppera.
2-1

G4: vs. Dark World
Zivcan ko pas jer sam skuzio da sam bio downpairan i jos izgubio od gk zelim neki lagan match-up da se iskalim na njemu. Dobivam dw i izsamaram ga oba dve partije. Bitan detalj- usajdam ryka i flipam ga->on skill drain->ja tt. Ef prodje ubim backrow i millam hornet, hornet, ladybug i onda je dragonfly sa lanceom i allurom otiso za gg.
3-1

Odlazim nazad u milju na pivce i odmorit pol sata. Apsolutno svi imaju 3-1 (rodin, stile, fabo, novosel, jevresimov, sime,...)
Pricam svima o legendarnom rykovom millu i narucujemo klopu koja dolazi tamanna pocetak pete runde

G5: vs. Machina Gadget
Prvo se cudim kak sam na table 4 jer sam brijo da mi je tie-break koma, kad vidim protiv ceg igram cudim se i kak je on doso do tu. U prvoj partiji ostavi cybera i gearframe sa 2 backrowa na mog leviathana, dragonfly izubija backrow-> zenmaines-> contact sa njegova 2 u chimaeru i idem po game. Drugu partiju storm dragonfly idu za gg.
4-1

G6: vs. Six Samurai
Predzanja runda, pricamo prije partije da drawamo mozda al na kraju se odlucimo odigrat, dobiva na kocki i otvara bogovski al dolazi jakob po deck check i spasave me od sigurnog loss-a. Nakon par minuta deckovi dolaze nazad i on dobiva game loss. Bez obzira na to dobiva me 2-0 jer oba dvije partije otvara ubojito na moje osrednje handove.
4-2

G7: vs. Chaos Dragon (frend kojem smo dali deck)
Znam da ne mogu topat vise pa se zajebavam ovu partiju, naponon sam dobuo zmajeve i nakon malo gledanja zenmainsa i tragoedije odlucio sam prvi explodirat i odnjet prvu partiju jer i nakon gorza nije imo dovoljno jak come-back. Drugu partiju odmah vozim prvi il drugi potez i on se skoro izvlaci sa bls-om i pulsarom al ipak potez iza dobivam.
5-2

Rodin odvozio 6-1 pa znam da topa, ja znam da sam u top16 pa cekam standingse bez previse entuzijazma i nestrpljivosti, poredak nakon swissa- rodin 4., ja 15., frend sa zmajevima 31.
Cekam nagrade i top, izvlacim atuma i jos neke gluposti, sad napokon nakon citavog dana kaj mi se nije dalo trejdat obavim par trejdova i gledam rodina do kraja.

Plusevi:
-Pullovi: 2x atum, gaia, exa-stag, blade armor ninja, wu rat...
-rodin digo turnir
-dobro druzenje
-rykov bogovski mill
-napokon se kvalo na euro

Minusi:
-po obicaju zgubio 3. i predzadnju rundu i ne topo
-rogue match-upi a htio zmajeve
-Token mi haslo gagaga mat
-super rare blood mefist mjesto ultra

Decklist:
3x dragonfly
3x centipede
3x hornet
1x giga-mantis
1x ladybug
1x hopper
1x dad
1x bls
2x veiler
1x gorz
1x dark hole
1x reborn
1x storm
1x book of moon
1x lance
1x foolish
1x allure
2x smoke granade of the thief
3x pod
1x solemn
2x warning
2x tt
1x bth
1x fiendish

1x zenmaines
1x muzurhytm
1x giga-brilliant
1x temtempo
1x leviair
1x leviathan
1x maestroke
1x utopia
1x crimson ninja
1x tiras
1x exa-stag
1x force focus
1x utopia ray
1x gaia dragon
1x chimaeratech

1x cyber
2x rai-oh
2x kinetic
1x vrana
1x ryko
1x dim fissure
1x dicephoon
2x decree
1x bth
1x chain dis
1x light-imp mirror
1x debunk

Sve u svemu solidno drzavno, sad krecu pripreme za euro pa se cujemo za mjesec dsna za report iz milana, pozdrav
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2012, 08:59:14 Tin-Costa »

Offline yovan256

• Trade Count: (44)
  • Primus
  • Alea iacta est
Odg: Top 16 nationals sa inzektorima-by costa
« Odgovori #1 : Lipanj 18, 2012, 10:06:02 »
Bitno je da si ti zadovoljan. Sretno na europskom ;)
Member of Don Fan Club
H/W

Offline cody_im

• Trade Count: (69)
  • Primus
  • Ojama Trio FTW
« Odgovori #2 : Lipanj 18, 2012, 11:33:22 »
a zasto machina gadgeti nebi smjeli doci na stol 4 ?

Offline Tin-Costa

• Trade Count: (26)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #3 : Lipanj 18, 2012, 13:02:18 »
a zasto machina gadgeti nebi smjeli doci na stol 4 ?

Cine mi se jako spori za ovu metu pa sam se zacudio kaj voze 3-1

Offline cody_im

• Trade Count: (69)
  • Primus
  • Ojama Trio FTW
« Odgovori #4 : Lipanj 18, 2012, 16:45:18 »
Cine mi se jako spori za ovu metu pa sam se zacudio kaj voze 3-1
pa izgubili su protiv zeca mutavog 2:1 i to jer je u 2 runde pocetni hand bio 2 zeca i 2 solemn waninga tako da nije uspio na polje nijedan monster doc
a jednu rundu je pao otk u drugom potezu

Offline The Boogyman

• Trade Count: (40)
  • Master
  • Proud member of the 1st division
« Odgovori #5 : Lipanj 18, 2012, 17:34:12 »
-Token mi haslo gagaga mat

Neke se stvari nemogu kupiti. Za sve ostalo postoji mastercard (u ovom slucaju DW).
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2012, 17:36:21 The Boogyman »
The keikaku never ends.

Igrac yugioh-a vec 13 godina.
Nakon skoro 2 godine slovenske opresije ponovno nastojim naci vlasititi proizam i smisao u zivotu.