Srpanj 05, 2020, 05:59:56Najnoviji Član: KurikoIchino

Autor Tema: Boosteri za blog  (Posjeta: 1019 )

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
Boosteri za blog
« : Prosinac 14, 2011, 16:10:30 »
Znači meni su danas došli boosteri, ali došla su samo dva.
E sad ja pretpostavljam da su to ova dva od jedanaestog mjeseca, ali mene zanima di su onda ona četiri od desetog mjeseca koja sam trebao dobiti jer meni nije ništa stiglo sve do danas.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
Odg: Boosteri za blog
« Odgovori #1 : Prosinac 14, 2011, 16:17:06 »
Znači meni su danas došli boosteri, ali došla su samo dva.
E sad ja pretpostavljam da su to ova dva od jedanaestog mjeseca, ali mene zanima di su onda ona četiri od desetog mjeseca koja sam trebao dobiti jer meni nije ništa stiglo sve do danas.

Svi boosteri su poslani jer ostali blogeri su dobili svoje nagrade :/
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #2 : Prosinac 14, 2011, 16:18:21 »
Svi boosteri su poslani jer ostali blogeri su dobili svoje nagrade :/
Za deseti mjesec jedini je još boostere trebao dobiti Jinzo kojeg moram pitati jel dobio ili ne, ali ja znam da ih nisam vidio, nego su danas došla ona dva za jedanaesti.
« Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2011, 19:06:27 Chaos D.A.D. »
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #3 : Prosinac 14, 2011, 20:41:25 »
 Došlo za jedanaesti, hvala.
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #4 : Prosinac 14, 2011, 21:03:46 »
Došlo za jedanaesti, hvala.
E tako je i meni danas došlo za jedanaesti, ali za deseti nije  :-\
Twilight Deck

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #5 : Prosinac 15, 2011, 15:11:59 »
Javio mi se danas i Jinzo i on također kaže da mu nisu došli boosteri za deseti mjesec, što znači da nije kod nas problem, nego kod vas.
Twilight Deck