Rujan 15, 2019, 16:32:27Najnoviji Član: Olivesda

Autor Tema: Chaos D.A.D. Blog  (Posjeta: 6086 )

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
Odg: Chaos D.A.D. COTW Blog
« Odgovori #30 : Travanj 15, 2012, 21:22:55 »
Bitno da si mene i lovru zeznuo sa top8, hehe. :P
A jbg, iskreno kak sam i napisal u blogu nisam uopče očekival da budem dobil vas dvojicu jer protiv tebe kad sam testal na DN-u si me pobjeđivao i to dosta, a protiv Lukavečkog mi još niti sad nije jasno kak sam ga dobil s obzirom da je igro samuraje. Zato ne kužim kak dobijem Inzektore, DW i Samuraje i onda onako loše vučem protiv BW-a, a klinac u svakom duelu ima život.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
Odg: Chaos D.A.D. COTW Blog
« Odgovori #31 : Travanj 15, 2012, 21:37:18 »
Tek sam sad skužio da sam zaboravio staviti decklistu, uglavnom dodano je i to.
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
Odg: Chaos D.A.D. Blog
« Odgovori #32 : Rujan 18, 2013, 22:34:27 »
Twilight Deck

Offline NEC

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
  • "Destroy or be destroyed"- Mike Ty.
« Odgovori #33 : Rujan 18, 2013, 23:25:56 »
ko jos igra dualitye u ls-ovima s toliko ss-a? vi njubovi se nikad necete naucit pameti

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #34 : Rujan 19, 2013, 17:46:21 »
ko jos igra dualitye u ls-ovima s toliko ss-a? vi njubovi se nikad necete naucit pameti
Nemam volje raspravljat s ljudima ko ti, reći ću ti samo da je POD jako dobra karta u LS-u i da ću ju i dalje igrati, a uostalom o ukusima se ne raspravlja, a osobito mi nemaš pravo reći da sam njub zato jer igram nešt što meni odgovara....
Twilight Deck

Offline Ris

• Trade Count: (82)
  • Primus
  • 12.04.'14. Dan kada sam ostvario čudo!
« Odgovori #35 : Rujan 19, 2013, 20:48:51 »
Da njube,lijepo je imat solar bez targeta  ;)
Jos 1h do ponoci. Time ulazim u petak; planeti ce se postavit linearno. Mjesecnice ce nam se uskladiti. Skill ce biti na vrhuncu. Nubovi ce umirati samim nasim pogledom na njih. Kesh koji nam stize magicno ce se udvostrucit. Bit ce to najmagicnija 24h ikada!
A nakon toga umiremo, ofc. Mislim da je to fer.

Offline NEC

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
  • "Destroy or be destroyed"- Mike Ty.
« Odgovori #36 : Rujan 23, 2013, 00:21:16 »
Da njube,lijepo je imat solar bez targeta  ;)

SubasicMario riperu , crta.