Prosinac 13, 2019, 13:18:22Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: GB by Johnny 5.1  (Posjeta: 19586 )

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
Odg: GB by Johnny 5.1
« Odgovori #345 : Veljača 20, 2012, 21:37:46 »
- Storm
- 2 Shard
- Smashing
+ 2 PoD
+ Chariot
+ Prison

Ovo za Shard/PoD još nisam siguran jer Shard nisam testao, ali 2 PoD-a rade odlično i mislim da se više isplate

Složio sam 1 novi build, Wang-Hu Horn pa ako hoćeš mogu ti ga dat pa testaj i vidi ako ti se sviđa
Sudeći prema novoj ban listi, Wang-Hu bi trebao uz Rai-oha bit najbolji 1st turn monster za ovakve deckove
Hvala na fixu :)
Testat ću dok dođe lista pa ću vidjeti sve :)

Ajde se pls javi u inbox s tom listom, imam i ja jednu zgodnu listu za podijeliti :D
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline JunK DestroyeR

• Moderator
  • Trade Count: (37)
  • Master
« Odgovori #346 : Veljača 21, 2012, 11:09:44 »
Monsters:

3 Laquari
2 Equeste
2 Darius
1 Murmillo
2 Hoplomus
1 Retiari
1 Bestiari
2 Maxx c
2 TKRO

Spells:

2 Smashing
3 Pot Of Duality
3 GPG
2 Lance
1 Hole
1 Storm
1 Reborn

Traps:

3 Chariot
2 Prison
2 Warning
1 Solemn
1 Mirror
1 Starlight
2 Torrential Tribute

2 Maxx c u ovoj meti apsolutni staple
2 Tkro može i 3 al eto 1 je kod mene u sajdu.
3 Pot- Normalno dobar search , prije se dolazi do chariota , backrowa itd... 100 puta bolja nego shard (pogotovo u oppening handu.)
3 Chariot- Kad slažeš GB prvo staviš 3 chariota pa slažeš dalje ;) (bez obzira što ga možeš reciklirat karta mora na 3 moraš je što prije izvuć , sa Dualityem je sve brže.)
TT- na 2 apsolutno. Svaki GB player MORA mainat 2 komada.

Shard i nije tako loš al je 2 poteza previše za GB , ili se postaviš ili gubiš da negovorim kad topaš taj šugavi shard u late gameu kad trebaš monstera ili whatever.
Reaper- nikako , Grapha , Inzektor honrnet , Zec (smash,lance) , JD , Bls jednostavno nije dobar u ovoj meti , zato i je na 3. Bolji je Hoplomus od njega može se taggoutat ako ništa drugo reaper samo smeta.

Ovakav GB uz dobar side može parirat svim tier deckovima. (3 fissure , 2 banishera , 1 starlight , finedish/safe z. , 2-3 Wanghua itd...)

Testaj pa vidi sam :)
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2012, 11:15:22 JunK DestroyeR »
WANT:

2x Evolzar Dolkka/Laggia
1x Rescue Rabbit
1x Emergency Teleport (Ultra rare)
1x Mind Control (Super rare/Gold rare)

JunK DestroyeR Have/Want Lista
PRODAJEM:

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=15592.msg276495#new

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #347 : Veljača 21, 2012, 15:24:53 »
Monsters:

3 Laquari
2 Equeste
2 Darius
1 Murmillo
2 Hoplomus
1 Retiari
1 Bestiari
2 Maxx c
2 TKRO

Spells:

2 Smashing
3 Pot Of Duality
3 GPG
2 Lance
1 Hole
1 Storm
1 Reborn

Traps:

3 Chariot
2 Prison
2 Warning
1 Solemn
1 Mirror
1 Starlight
2 Torrential Tribute

2 Maxx c u ovoj meti apsolutni staple
2 Tkro može i 3 al eto 1 je kod mene u sajdu.
3 Pot- Normalno dobar search , prije se dolazi do chariota , backrowa itd... 100 puta bolja nego shard (pogotovo u oppening handu.)
3 Chariot- Kad slažeš GB prvo staviš 3 chariota pa slažeš dalje ;) (bez obzira što ga možeš reciklirat karta mora na 3 moraš je što prije izvuć , sa Dualityem je sve brže.)
TT- na 2 apsolutno. Svaki GB player MORA mainat 2 komada.

Shard i nije tako loš al je 2 poteza previše za GB , ili se postaviš ili gubiš da negovorim kad topaš taj šugavi shard u late gameu kad trebaš monstera ili whatever.
Reaper- nikako , Grapha , Inzektor honrnet , Zec (smash,lance) , JD , Bls jednostavno nije dobar u ovoj meti , zato i je na 3. Bolji je Hoplomus od njega može se taggoutat ako ništa drugo reaper samo smeta.

Ovakav GB uz dobar side može parirat svim tier deckovima. (3 fissure , 2 banishera , 1 starlight , finedish/safe z. , 2-3 Wanghua itd...)

Testaj pa vidi sam :)
Tnx :)
Opet velim, nisam GB igrao dugo i ovo je samo prvi pokušaj eksperimenta decka za novu metu.

Kad se malo konzultiram okolo i protestam stavit ću neku ozbiljniju verziju ;)
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!