Prosinac 14, 2019, 05:13:03Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Twilight by Chaos D.A.D.  (Posjeta: 16155 )

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
Odg: Twilight by Chaos D.A.D.
« Odgovori #135 : Siječanj 15, 2012, 00:36:40 »
Duality u ls-u može biti jako dobar jer kao što sam već rekao ls ima jako puno dead handova iz čega ga Duality može izvući, uostalom zato i igram samo jednog Wulfa, tako da zašto nebi igro POD ako on može pomoć decku, uostalom POD se igra u Agentima, igrao se i u Saberima, a i jedno i drugo su deckovi koji puno ss-aju, tako da si ovdje jedini ti koji ne zna o čemu priča.

Možda ih ja nikad neću znat igrat kao ti (jer naravno ti znaš svaki deck igrati bolje od svih drugih), ali nisam nikad vidio da si ti nešto postigao sa njima na nekom eventu tako da se nemoj javljati.

Mono 11- sry na offtopicu, ako hoćeš slobodno obriši ove komentare.

ja nikad nisam bio na eventu s lightswornom nazalost al si i sam na summeru vidjeo kako trooper mila 2 wulfa i kako 3 jd-a lete u jednom turnu

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #136 : Siječanj 15, 2012, 10:28:13 »
ja nikad nisam bio na eventu s lightswornom nazalost al si i sam na summeru vidjeo kako trooper mila 2 wulfa i kako 3 jd-a lete u jednom turnu

Vjerojatnost da Trooper  u 40-card decku, pod uvjetom da nijedan Wulf nije povučen, milla 2 Wulfa u prvom turnu je nešto manja od 3*(3/34*2/33)=1.6%.

Jedan JD je sasvim dovoljan za win u 95% slučajeva.
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #137 : Siječanj 15, 2012, 10:42:30 »
Eh kako volim kada ne komentirate Deck nego igrača...

Darkman - smanji Offtopic, nemoj omalovažavati igrače.

Ubuduće ne želim više vidjeti komentar koji nema veze s Deck-om jer to prijeđe ili u svađu ili Spam... =/

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #138 : Siječanj 15, 2012, 21:23:31 »
- 2 Mystical Space Typhoon
- Mind Control
+ Celestia, Lightsworn Angel
+ Trap Dustshoot / Torrential Tribute
+ Dark Hole
MST-evi će vjerojatno i otić van jer stvarno na Winteru mi nikad nisu trebali, svaki put sam ih micao u side.
Mind ostaje jer karta je meni predobra, a najbolja je za riješavanje Tengua pomoću Xyz-a, tako da to ne mičem.

Celestia, nezz razmišljam da ju možda vratim u deck jer mi nekad fali jedan ls u graveu, ali problem je što mi je ona uvije mrtva karta u handu jer ja u decku igram samo jednog Wulfa i ne igram Foolish, a neki ls na fieldu mi skoro nikad ne preživi, tako da je ona korisna samo za bacit za Solar, a drugo ništa.

Neki trap ću vjerojatno ubacit samo još ne znam oću Dustshoot ili ću Treacherous koji mi je bolji od tt-a jer je chainable.

Dark Hole mi je nekako nepotrebna karta jer mislim da JD-evi i ekipa daju dovoljnu destrukciju decku pa to za sada neću mainati jer nema potrebe.

Tnx na fixu, znači MST-evi lete van, a unutra ide Dustshoot/Treacherous i možda Celestia o kojoj ću još razmislit.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #139 : Siječanj 15, 2012, 21:58:09 »
-3 duality

+pamet

sta da kazem prgavom klincu?
to se isto i ja za tebe pitam
čovjek malo eksperimentira i to je ljepo za vidjeti, ako ti ne paše, ne gledaj, ybg, kj da ti radim
ako si zbilja popio svu pamet svjeta, ajd topaj na natsima s LSom

MST-evi će vjerojatno i otić van jer stvarno na Winteru mi nikad nisu trebali, svaki put sam ih micao u side.
Mind ostaje jer karta je meni predobra, a najbolja je za riješavanje Tengua pomoću Xyz-a, tako da to ne mičem.

Celestia, nezz razmišljam da ju možda vratim u deck jer mi nekad fali jedan ls u graveu, ali problem je što mi je ona uvije mrtva karta u handu jer ja u decku igram samo jednog Wulfa i ne igram Foolish, a neki ls na fieldu mi skoro nikad ne preživi, tako da je ona korisna samo za bacit za Solar, a drugo ništa.

Neki trap ću vjerojatno ubacit samo još ne znam oću Dustshoot ili ću Treacherous koji mi je bolji od tt-a jer je chainable.

Dark Hole mi je nekako nepotrebna karta jer mislim da JD-evi i ekipa daju dovoljnu destrukciju decku pa to za sada neću mainati jer nema potrebe.

Tnx na fixu, znači MST-evi lete van, a unutra ide Dustshoot/Treacherous i možda Celestia o kojoj ću još razmislit.
Ovo za MST mi se čini OK
ijako se malo bojim ostati bez backrow hatea..
ma, probaj pa vidi

Mind ostavi, karta zaista nekad odlučuje duele

Celestia..nez, ja msm da bi trebao bar još jednog Wuka igrat, na jedno mjesto nesreća, ali 1 Wulf nema smisla
I foolish
S to dvoje Celestia bi se mogla na 1

Treacherous ubaci, karta je jednostavnop PRO :D

DH-tvoj izbor
mada ovaj deck nekad nemre maknuti velike dečke pa dobro dođe, ur choice
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #140 : Siječanj 15, 2012, 22:08:31 »
to se isto i ja za tebe pitam
čovjek malo eksperimentira i to je ljepo za vidjeti, ako ti ne paše, ne gledaj, ybg, kj da ti radim
ako si zbilja popio svu pamet svjeta, ajd topaj na natsima s LSom

Ovo za MST mi se čini OK
ijako se malo bojim ostati bez backrow hatea..
ma, probaj pa vidi

Mind ostavi, karta zaista nekad odlučuje duele

Celestia..nez, ja msm da bi trebao bar još jednog Wuka igrat, na jedno mjesto nesreća, ali 1 Wulf nema smisla
I foolish
S to dvoje Celestia bi se mogla na 1

Treacherous ubaci, karta je jednostavnop PRO :D

DH-tvoj izbor
mada ovaj deck nekad nemre maknuti velike dečke pa dobro dođe, ur choice
Nemoj se uopče obazirati na njega kao niti ja, tako je najbolje  ;)

MST-evi će bit u sideu, ali iskreno mislim da ls-u stvarno nisu toliko potrebni jer ipak imam dvije Lyle i dva Rykoa(kojeg razmišljam stvait na jedan), a i dalje imam još Heavy.

Mogao bi probati sa dva Wulfa, Celestiom i Foolish samo je problem što se izbaciti a da nemam više od 42 karte. Za sad van lete dva MST-a, a unutra ide Treacherous. E sad tu imam mjesta za još recimo jednog Wulfa, ali sad trebam još dva mjesta za Foolish i Celestiu. Razmišljam da maknem jednog Rykoa i jedan POD za to dvoje, a onda ću odmah uravnotežit malo Wulfove i POD-ove.
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:

Offline Birdface

• Trade Count: (130)
  • Primus
« Odgovori #141 : Siječanj 15, 2012, 22:18:51 »
Nemoj se uopče obazirati na njega kao niti ja, tako je najbolje  ;)

MST-evi će bit u sideu, ali iskreno mislim da ls-u stvarno nisu toliko potrebni jer ipak imam dvije Lyle i dva Rykoa(kojeg razmišljam stvait na jedan), a i dalje imam još Heavy.

Mogao bi probati sa dva Wulfa, Celestiom i Foolish samo je problem što se izbaciti a da nemam više od 42 karte. Za sad van lete dva MST-a, a unutra ide Treacherous. E sad tu imam mjesta za još recimo jednog Wulfa, ali sad trebam još dva mjesta za Foolish i Celestiu. Razmišljam da maknem jednog Rykoa i jedan POD za to dvoje, a onda ću odmah uravnotežit malo Wulfove i POD-ove.

Tek sam sad vidio da igraš 2 Ryka. Po meni je Ryko prespor, ja igram samo 1 Ryka i dovoljan mi je. Izbaci onda 3rd POD, jer kada sam ja testao s 3 uvijek sam otvorio s 2 POD-a. Također testaj POA jer je karta po meni bolja od Reincarnationa :)

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #142 : Siječanj 15, 2012, 22:25:06 »
Tek sam sad vidio da igraš 2 Ryka. Po meni je Ryko prespor, ja igram samo 1 Ryka i dovoljan mi je. Izbaci onda 3rd POD, jer kada sam ja testao s 3 uvijek sam otvorio s 2 POD-a. Također testaj POA jer je karta po meni bolja od Reincarnationa :)
E super, onda Ryko ide na jedan jer istina je, on je nekako prespor, on je jedino dobar opening, ali več kasnije ne možeš ništa s njim, a POD onda ide na dva pa onda imam dva Wulfa i dva POD-a, a ionako sam često kod sideanja vadio taj treći POD van za nešto drugo.

POA sam igrao, ali mi se baš i ne sviđa karta, istina ona je plus jedan, dok je Reincranation minus jedan, ali nekako Reincranatio mi paše zato što si odma uzmem JD-a iz gravea u hand plus šaljem nešto beskorisno iz handa u grave (ls, Gardna, PZS...), a dok imam POA samo razmišljam kad ću skupit dovoljno monstera u graveu da ju odigram i onda mi ispadne da imam prazan grave pa nemogu spustit JD-a.
Twilight Deck

Offline Birdface

• Trade Count: (130)
  • Primus
« Odgovori #143 : Siječanj 15, 2012, 22:32:08 »
E super, onda Ryko ide na jedan jer istina je, on je nekako prespor, on je jedino dobar opening, ali več kasnije ne možeš ništa s njim, a POD onda ide na dva pa onda imam dva Wulfa i dva POD-a, a ionako sam često kod sideanja vadio taj treći POD van za nešto drugo.

POA sam igrao, ali mi se baš i ne sviđa karta, istina ona je plus jedan, dok je Reincranation minus jedan, ali nekako Reincranatio mi paše zato što si odma uzmem JD-a iz gravea u hand plus šaljem nešto beskorisno iz handa u grave (ls, Gardna, PZS...), a dok imam POA samo razmišljam kad ću skupit dovoljno monstera u graveu da ju odigram i onda mi ispadne da imam prazan grave pa nemogu spustit JD-a.

A i to što kažeš jer mi često Gardne i Wukovi zapnu u handu. :)

I da te pitam kako ti rade ova 2 Sorcerera? Ja ih osobno ne igram, ali ih pokušavam nekako ugurat u deck :)

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Monarch
  • **
« Odgovori #144 : Siječanj 15, 2012, 22:39:51 »
A i to što kažeš jer mi često Gardne i Wukovi zapnu u handu. :)

I da te pitam kako ti rade ova 2 Sorcerera? Ja ih osobno ne igram, ali ih pokušavam nekako ugurat u deck :)
Pa ja sam prije liste igrao tri Sorca, a nakon liste samo zamijenio jednog sa BLS-om makar stalno ljudi pričaju kako je to fail, ali meni iskreno uvijek dobro dođu iz više razloga:
-pridonose eksplozivnosti, puno lakše se može složiti OTK
-prednost nad BLS-om je što sa njim i Bulbom/PSZ-om možeš u Synchro (još je tu i onaj combo sa Arcaniteom)
-s obzirom da igram DAD-a moram igrati još nekog darka u decku čisto da ga lakše prizovem

Jedino sa njima isto kao i sa BLS-om moraš paziti što removaš, tj. da ne removaš nešto što će ti kasnije trebati, znači samo treba s njima igrati pametno.
Twilight Deck