Veljača 22, 2020, 01:24:53Najnoviji Član: Mahcholinatz

Autor Tema: Kako dobiti boostere za svoj blog [Novi sistem]  (Posjeta: 27306 )

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
Re: Kako dobiti boostere za svoj blog [Novi sistem]
« Odgovori #105 : Listopad 05, 2011, 17:50:33 »
D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.

Dali su kome od blogera došli busteri za 8. mijesec ? Ja još uvijek čekam svoja četiri bustera  :-\

Ništa više, samo da ubijem dosadu  ::)
They who know shall remember the Legend .

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #106 : Listopad 05, 2011, 19:04:29 »
ajde da stanemo na loptu, očigledno je da svi drukčije percipiramo doživljaj blogposta i to je ok.

Ilija, tvoji blogpostovi nisu loši, dapače, volio bih pročitati jedan kvalitetan article o tome kakvo je stanje ygo scene u Srbiji. To je djelomično davao intervju koji si napravio, ali to je ispao tako nečitkiv format da mi je bilo žao što ne mogu staviti na početnu. To je nešto što se može popraviti.

Ostali, niste se baš iskazali ni vi. Očekivao sam od vas nekih, pa i tebe koji ovo čitaš, jedan pošteni article na temu nekog decka ili karte, ali eto. Ono što je najčešće jesu Kirini blogovi koji jedino što imaju sa ygo-om su imena likova po kartama, a strategije 0. Ne ponižavam, ali ygo planet je zamišljen kao strategy site prvenstveno, a fantasy priče je nešto to dolazi usput. Stoga vas molim da se malo potrudite oko toga.

hvala,
i nadam se da smo zaključili zašto su samo dva nagrađena blogera u rujnu,
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline Iilija64

• Trade Count: (1)
  • Novi igrač
« Odgovori #107 : Listopad 05, 2011, 19:20:46 »
ajde da stanemo na loptu, očigledno je da svi drukčije percipiramo doživljaj blogposta i to je ok.

Ilija, tvoji blogpostovi nisu loši, dapače, volio bih pročitati jedan kvalitetan article o tome kakvo je stanje ygo scene u Srbiji. To je djelomično davao intervju koji si napravio, ali to je ispao tako nečitkiv format da mi je bilo žao što ne mogu staviti na početnu. To je nešto što se može popraviti.

Za to ste vi krivi, ne ja što je provjera vašega sistema dokazala ;). I još sam se žalio uvezi toga, a uradio si bio što? Ništa 10 dana, a dao sam dokaze da je moderator kriv za nečitkljivo ;). Prema tome ne vrijeđaj moj intelekt. Namjerno je to urađeno.

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #108 : Listopad 05, 2011, 19:43:25 »
Za to ste vi krivi, ne ja što je provjera vašega sistema dokazala ;). I još sam se žalio uvezi toga, a uradio si bio što? Ništa 10 dana, a dao sam dokaze da je moderator kriv za nečitkljivo ;). Prema tome ne vrijeđaj moj intelekt. Namjerno je to urađeno.
All hail the dark lord.
Čitam te tvoje postove i nemam blage veze o čemu govoriš ono. Provjere, ovo, ono. The fuck?
Počet ću misliti da sam senilan ono.  ???

uglavnom, nonfabitno. Lets move on.

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #109 : Listopad 05, 2011, 19:48:05 »
All hail the dark lord.
Čitam te tvoje postove i nemam blage veze o čemu govoriš ono. Provjere, ovo, ono. The fuck?
Počet ću misliti da sam senilan ono.  ???

uglavnom, nonfabitno. Lets move on.
Sada ti trebam crtati ? Zadnja proimjena koju sam ja radio na članku 14oga, zadnja promjena kada je netko drugi stoji 25ga koju sam prijavio, da mi je netko čačkao po članku. I ti si meni uradio što? Prema tome ne pravi se nevinašce, posebno sa tom spikom kako bi mi članak bio favorit, a da nije bio ukopan. A danas si mi tek odključao da ga mogu mijenjati, uz obrazloženje evo ti i snalazi se. Prema tome...

September 25, 2011, 00:23:34 »
   Reply with quote Modify message Remove message
Ne znam je li bug ili objest, ali netko mi je čačkao po blogu i izmjenio intervju. Sada da se malo pogleda na to ili je to suptilan način da se kaže administracije ne briga što se dešava?

Kada sam ja ovo prijavio? Što se ništa nije učinilo u vezi toga.
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2011, 19:55:17 Iilija64 »

Offline Xicer

• Webmaster
  • Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Beast
    • Area85
« Odgovori #110 : Listopad 05, 2011, 20:00:14 »

September 25, 2011, 00:23:34 »
   Reply with quote Modify message Remove message
Ne znam je li bug ili objest, ali netko mi je čačkao po blogu i izmjenio intervju. Sada da se malo pogleda na to ili je to suptilan način da se kaže administracije ne briga što se dešava?

Kada sam ja ovo prijavio? Što se ništa nije učinilo u vezi toga.

Da ti ga je netko dirao je bilo provjereno i nitko nije, a što se tiče toga da nisi mogao u njega da ga ti editiraš to nisi nigdje napisao ili sam ja sljep. Da si to napisao ja bi vrlo rado pogledao u čemu je problem zato molim te dosta više sa prepiranjem, shvatili smo....

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #111 : Listopad 05, 2011, 20:10:21 »
Da ti ga je netko dirao je bilo provjereno i nitko nije, a što se tiče toga da nisi mogao u njega da ga ti editiraš to nisi nigdje napisao ili sam ja sljep. Da si to napisao ja bi vrlo rado pogledao u čemu je problem zato molim te dosta više sa prepiranjem, shvatili smo....
Možda je jednostavnije pitanje da li netko ima pristup tvom accountu? Jer ako ima onda je on mogao nešto mjenjati, a nama si u logu to dalje ti.. Znači da si tada vidio da je dirano. Malo si sam uskačeš u usta, kao i WD.  A molio bi te da kažeš što si shvatio ;)

Offline Xicer

• Webmaster
  • Administrator
  • Beast
    • Area85
« Odgovori #112 : Listopad 05, 2011, 20:46:43 »
Da al onda bi vidio sebe ili njega u logu i hvala bogu nisam senilan da bi zaboravio da sam ti išao čačkat po blogu što mi uopće nije praksa, a ako to i napravim obavijestim autore članaka o tome...to možeš slobodno pitati ljude kojima sam to napravio i to mislim da je bila 1 osoba kojoj sam optimizirao sliku.

Dakle?

Offline Iilija64

• Novi igrač
« Odgovori #113 : Listopad 05, 2011, 21:14:04 »
Da al onda bi vidio sebe ili njega u logu i hvala bogu nisam senilan da bi zaboravio da sam ti išao čačkat po blogu što mi uopće nije praksa, a ako to i napravim obavijestim autore članaka o tome...to možeš slobodno pitati ljude kojima sam to napravio i to mislim da je bila 1 osoba kojoj sam optimizirao sliku.

Dakle?
Dakle što onda meni piše da sam ja zadnji put modificirao članak 14og, a da je modificiran zadnji put 25og?

Dakle?

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #114 : Listopad 05, 2011, 21:38:24 »
Dakle što onda meni piše da sam ja zadnji put modificirao članak 14og, a da je modificiran zadnji put 25og?

Dakle?

That means banhammer.

Offline Xicer

• Webmaster
  • Administrator
  • Beast
    • Area85
« Odgovori #115 : Listopad 05, 2011, 21:57:13 »

Dakle?

Dakle govorim ti da onda kada si prijavio taj problem članak nije bio modificiran od strane nikoga...no sada u logu piše da je zato jer smo ga mi poslje toga otvarali i gledali što tebe muči i sl. odnosno više nije moguće provjeriti da li ga je itko dirao i prije nego počneš dalje komplicirati ponavljam PROVJERENO JE BILO ONDA I NIJE NITKO DIRAO.

I sad dosta! Ako ti se prepire šalji PM nemoj mi raditi nered po forumu.

Offline TCHmaster

• Novi igrač
Odg: Kako dobiti boostere za svoj blog [Novi sistem]
« Odgovori #116 : Siječanj 08, 2013, 10:47:03 »
Kako to da se zadnja 2 mjeseca nisu uopće djelili boosteri? :-\

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
« Odgovori #117 : Siječanj 08, 2013, 15:44:01 »
Jer su članci predobri...xD

Offline Kill_Switch

• Trade Count: (3)
  • Beast
  • *
« Odgovori #118 : Siječanj 08, 2013, 16:52:49 »
Ne znaci ti nista i ako pobjedis ja svoje boostere nisam dobio od juna prosle godine :D
Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline Traceur

• Moderator
  • Trade Count: (125)
  • Primus
  • Pruzam uslugu narucivanja karata preko neta.
« Odgovori #119 : Siječanj 08, 2013, 17:44:29 »
Jer su članci predobri...xD
Ovo :P
Nazalost izgubio se interes za tim (barem oni koji su pisali nesto sto valja) i ostali su samo ljudi koji pisu dosta lose blogove koji nisu vrijedni nagrada.