Listopad 14, 2019, 12:39:20Najnoviji Član: Conwinter

Autor Tema: Kako dobiti boostere za svoj blog [Novi sistem]  (Posjeta: 26539 )

Offline Monarch controller

• Trade Count: (43)
  • Master
Re: Kako dobiti boostere za svoj blog [Novi sistem]
« Odgovori #30 : Kolovoz 02, 2011, 00:37:43 »
Ja ovaj mjesec nisam pisao članak... DW je gotov, čekam da izađu da bi mogao staviti prave slike i vidjeti prave rezultate s tim deckom.

MC-ovi se članci, kao i svačiji, nekima sviđaju a nekima ne. Svatko ima svoj stil. Ako se njegov članak sviđa ljudima, zašto ne bi dobio nagradu? Cilj je da što više ljudi posjećuje site i čita članke te pomoću njih ulazi u YGO zajednicu.

Meni su osobno Raviel i Otakon puno bolji writeri od MC-a i Kire, ali svatko ima svoje mišljenje. Ubuduće će valjda komisija odlučivati o nagradama pa će se naći nekakav kompromis, živi bili pa vidili.
Moram se nadovezati s ovime.
Svatko od nas ima svoj stil.
Raviel i Otakon pišu isključivo o YGO Deckovima te vrhunski analiziraju Deckove i tome naprave odlične članke.
No, Kira i ja radimo nešto drugo.
Ja i on imamo dosta sličan stil, mi volimo YGO miješati sa stvarnim životom ili pak SF-om te od toga radimo priče. YGO Priče.
Zato se ne slažem sa tobom.
Smatram da je svatko od nas poseban na svoj način ali ne možeš uspoređivati mačku i miša.  :)
žene. prokleto zlo. period
So true.

Offline GB King

• Trade Count: (6)
  • Master
  • No fact escapes me. Why do you think you can?-N.B.
« Odgovori #31 : Kolovoz 02, 2011, 00:38:48 »
MC ima odlicne blogove. Kid, odlican si  :)

• Master
« Odgovori #32 : Kolovoz 02, 2011, 00:40:48 »
MC ima odlicne blogove. Kid, odlican si  :)
Hvala  :)
So true.

Offline GB King

• Master
« Odgovori #33 : Kolovoz 02, 2011, 00:41:57 »
Hvala  :)

Ma nista i drugi put, procitao sam sve blogove i ima dosta razlicitih stilova i tema. Nemoze se to stavit u isti kos.

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
« Odgovori #34 : Kolovoz 02, 2011, 10:52:26 »
Ja ovaj mjesec nisam pisao članak... DW je gotov, čekam da izađu da bi mogao staviti prave slike i vidjeti prave rezultate s tim deckom.

MC-ovi se članci, kao i svačiji, nekima sviđaju a nekima ne. Svatko ima svoj stil. Ako se njegov članak sviđa ljudima, zašto ne bi dobio nagradu? Cilj je da što više ljudi posjećuje site i čita članke te pomoću njih ulazi u YGO zajednicu.

Meni su osobno Raviel i Otakon puno bolji writeri od MC-a i Kire, ali svatko ima svoje mišljenje. Ubuduće će valjda komisija odlučivati o nagradama pa će se naći nekakav kompromis, živi bili pa vidili.

;)...K+...

Uglavnom imam jednu primjedbu,ali nebi zelio da me se krivo shvati...:)
Posljednih mjesec dana smo dobili taj novi Sistem da se moze LIKE-at Blog...E sad po meni je fer da pobijedi Blog naravno sa najvise LIKE-ova a ne View-a...Budimo realni,VIEW-a se moze imat koliko hoces i ne govori dali je Blog dobar ili ne,to nemam nikakve veze...Svatko tko vidi novi Blog otic ce na njega da ga procita,valjao ili ne...Sta nije tako...?
Najvise VIEW-a imaju retardirani Blogovi jer se oko njih najvise vrte glupe rasprave i jednostavno ih se nemoze zasitit...A ako netko LIKE-a Blog to znaci da valja nesto...Opet govorim to nije zbog toga sto ja ovaj mjesec imam najvise LIKE-ova nego opcenito,slijedeci mjese moze to bit netko drugi...:)

I cestitam svima na osvojenim Boosterima i dobro napisanim Blogovima...;)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 11:00:24 Kira »

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #35 : Kolovoz 02, 2011, 12:12:55 »
Moram se nadovezati s ovime.
Svatko od nas ima svoj stil.
Raviel i Otakon pišu isključivo o YGO Deckovima te vrhunski analiziraju Deckove i tome naprave odlične članke.
No, Kira i ja radimo nešto drugo.
Ja i on imamo dosta sličan stil, mi volimo YGO miješati sa stvarnim životom ili pak SF-om te od toga radimo priče. YGO Priče.
Zato se ne slažem sa tobom.
Smatram da je svatko od nas poseban na svoj način ali ne možeš uspoređivati mačku i miša.  :)

Svatko ima svoje mišljenje... Ne kažem da vam članci nisu zanimljivi i za nagrade, samo mi se više sviđa kad se članci bave čistom YGO tematikom. Svaki zanimljiv članak bi trebao dobiti barem nekakvu nagradu.
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #36 : Kolovoz 02, 2011, 12:19:22 »
Svatko ima svoje mišljenje... Ne kažem da vam članci nisu zanimljivi i za nagrade, samo mi se više sviđa kad se članci bave čistom YGO tematikom. Svaki zanimljiv članak bi trebao dobiti barem nekakvu nagradu.
al ybg, trebali bi i političari bit pošteni pa vidi kako živimo...
najbolji dobivaju nagrade, dok ostali imaju samo motiv više da se idući put više potrude

Kira@potpuno se slažem
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #37 : Kolovoz 02, 2011, 12:27:28 »

A ne mislis da je malo predosadno pisat o jednoj stvari...Recenzirat Deckove i nove Boostere...?:)

Meni je iskreno to pomalo dosadilo,ne zbog toga sto ja ne pisemtakve stvari,nego je postalo dosadno...:)

Bez uvrede...:)

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #38 : Kolovoz 02, 2011, 12:30:35 »
A ne mislis da je malo predosadno pisat o jednoj stvari...Recenzirat Deckove i nove Boostere...?:)

Meni je iskreno to pomalo dosadilo,ne zbog toga sto ja ne pisemtakve stvari,nego je postalo dosadno...:)

Bez uvrede...:)
e onda će ti se svidjet ovo što sam napisao do pola i mislim objavit do kraja tjedna kad završim :D
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Kira

• Primus
    • Instagram...
« Odgovori #39 : Kolovoz 02, 2011, 12:32:11 »
e onda će ti se svidjet ovo što sam napisao do pola i mislim objavit do kraja tjedna kad završim :D
Vidjet cemo...:)

Offline Otakon

• Trade Count: (5)
  • Primus
  • Who the hell do you think I am!?
« Odgovori #40 : Kolovoz 02, 2011, 14:14:34 »
@ Kira: slažem se s tobom no na kraju sve ovisi o tome što ljudi (trenutno) žele, odnosno, što očekivaju.
Mada, trenutni sistem ocjenjivanja je dosta loš tako da se ne isplati diskutirati dok se to ne promjeni jer trenutno ovisi o krivim ljudima i krivim fakotrima.

@Johnny: imam osječaj da je taj tvoj blog sličan onome koji ja namjeravam napisati; moram ga onda danas završiti :)

• Master
« Odgovori #41 : Kolovoz 04, 2011, 14:02:02 »
4.8 i još uvijek nisam dobio Boostere za Lipanj, a kamoli za Srpanj.
So true.

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #42 : Kolovoz 04, 2011, 14:02:55 »
4.8 i još uvijek nisam dobio Boostere za Lipanj, a kamoli za Srpanj.

Welcome to Croatia!
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

• Master
« Odgovori #43 : Kolovoz 05, 2011, 22:26:33 »
Welcome to Croatia!
I'm lovin it.
So true.

Offline GB King

• Master
« Odgovori #44 : Kolovoz 06, 2011, 15:49:23 »
Mozda bi i ja moga pocet pisat kakav blog hmm :)