Kolovoz 24, 2019, 22:05:54Najnoviji Član: lord wanel

Autor Tema: Report?  (Posjeta: 5526 )

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
Report?
« : Ožujak 24, 2011, 11:53:52 »
Pozdrav svim forumašima evo nakon dugog vremena sam se odlucio na report,na sto li ce to ispasti?
Budim se rano u jutro sav sretan što danas nema škole , potom odlazim do poštarskog sanducica pogledati dali ima što za mene.Kad ono ništa :(.
Sjedam za komp te se odlucim napraviti report o jednom dosta zanimljivom decku kojeg sam igrao na Kcvds-u.

Deck bi se zvao Synchro Otk jer se sastoji od tunera,te dovoljno jakih monstera da vas uz Future Fusion ubiju u jednom turnu.

Dark Grepher  

http://www.duelists-paradise.com/catalog/Dark%20Grepher.png

You can discard 1 Level 5 or higher DARK monster to Special Summon this card from your hand. Once per turn, you can discard 1 DARK monster to send 1 DARK monster from your Deck to your Graveyard.

Svi se sijecamo da je ova karta bila sastavni dio nekih tier deckova poput tele DaD-a,Infernitya.Discartate kartu te ga ss iz ruke što je prilicno broken ali za ovaj deck je potrebniji njegov drugi effect a to je da ,s discartanjem karte iz ruke šaljete jednog dark monstera iz decka u groblje. No i u ovom decku igra jednu važnij ulogu a to ce te otkriti u daljnjem dijelu reporta..

Machina Fortress

http://www.pojo.com/yu-gi-oh/News/2010/8692-Machina_fortress.jpg

You can discard Machine-Type monster(s) whose total Levels equal 8 or more to Special Summon this card from your hand or Graveyard. When this card is destroyed by battle and sent to the Graveyard, select and destroy 1 card your opponent controls. When this face-up card you control is targeted by an opponent's Effect Monster's effect, look at your opponent's hand and discard 1 card from their hand.

Effect je i više nego dobar za cijenu mrtvih machina u handu dobije te ovog momka ,no kad idete na  otk preko Future Fusiona lakše ce te ga dobiti u grave , te ga lakše ss-ati za bolji otk.

Armaggedon Knight

http://images.wikia.com/yugioh/es/images/c/c8/ArmageddonKnightPTDN-EN-SR-1E.png

karta je moglo bi se reci manji brat grephera jer mu je effect jednokratan,ali dovoljan da napravi preokret u igri.Ostalo isto vrijedi kao i za grephera pa mislim da nije potrebno daljnje objašnjenje.

Jinzo

http://images.wikia.com/yugioh/images/2/2a/JinzoPSV-EN-ScR.jpg

Trap Cards cannot be activated. The effects of all face-up Trap Cards are negated.

karta koja je dobivala mnoge gameove u igri jos je i danas jako igriva zasto?pogledajte mu effect dcree+monster od 2400, koji kad dođe na field protivnik ga se teško može riješiti. Te je jedna od kljucnih karti ovog decka.

Jinzo Returner

http://www.pojo.com/yu-gi-oh/cotd/2008/May/jinzret.jpg  

This card can attack your opponent directly. When this card is sent to the Graveyard, you can Special Summon 1 "Jinzo" from your Graveyard. Destroy it during your End Phase.

Prvi dio  effecta nije baš nešto jer sta može napravit monster od 600 atk i ako direktno napada.Drugi dio effecta je presudan za otk s future fusionom ,jer kad pošaljete tri Jinzo Returnera sa Future Fusionom i tri Jinzoa u tren oka ima te field s tri monstera od skoro 8000 koji su u vecini slucajeva nezaustavljivi.

Commbo je opaliti Fusion sendati koliko god jizoa i returnera imamo u decku ,te cyber dragone ako nam commbo neuspije da u slijedecim turnovima mozemo prizvat chimeratech fortressa.

2. Commbo je odigravanje fusiona sendanje jizzoa,returnera te machina fortressa zajedno s cydrama u groblje za sigurniji otk jer fortressa možete specialno summonirati za mrtve machine u handu kao što sam vec rekao.

Standardi commbo je Grepher+Mrtvi jinzo iz ruke+returner u groblje=SS jinzo iz groblja,ili ako vec imate jinzoa u groblju te jednog u ruci discarta te ga te ss-ate grephera te potom mu odigrate drugi effect ,ako imate jos returnera u ruci sto je cest slucaj bacate returnera te drugog iz decka te na fieldu imate dva jinzoa i grephera uz to da još možete normalno summonirati.

Deck Lista

3 Jinzo
3 Armaggedon Knight
3 Machina Fortress
3 Dark Grepher
3 Jinzo Returner
3 Ryko
2 Chaos Sorcerer
3 Cyber Dragon
1 Plaguespreader Zombie
1 Glow Up-Bulb
1 Trooper

1 Foolish Burial
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book Of Moon
2 Forbidden Lance
1 Giant Trunade
2 Gold Sarcophagus
1 Reinforcement Of The Army
1 Future Fusion

3 Royal Decree

Nadam se da vam se repott svidio  :)

znam da imam dosta grešaka zato sto mi kad pisem sve ide gore dole , no budite blagi.

« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 11:57:59 darkman15 »

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
Re: Report?
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2011, 12:34:48 »
 Report je ok, ali stavi slike jer ovako ružno izgleda.

Overload Fusion umjesto Lanceova? Da ima i šemu Chimeratech OTK?
Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #2 : Ožujak 24, 2011, 12:50:36 »
Nisi ništa objasnio, pa ću opet reći. Svatko može opisati na prvi pogled, ali treba neki dublji opis...
Za svaku kartu si rekao 2-3 rečenice, koje su svima očite kada vide kartu...

U Combu si samo objasnio svrhu Future Fusion i kako Abuse-at Jinzo ( ali na površan način objašnjen )...

Ne znam, loše ti je ovo... =/
Neka drugi ocijene. Ja sam suzdržan ( bilo bi ti oko 4-5, zavisi o tome kakav mi je bio dan... xD )...
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 12:51:48 Mono 11 »

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #3 : Ožujak 24, 2011, 13:07:18 »
Slažem se sa Monom. Ovo može svako napravit.

Kao prvo sredi slike i ako misliš dobit više od 8 napravi bolje od GB KInga.
Farewell!

Offline Seka

• Trade Count: (68)
  • Monarch
  • **
  • LSS Player :D
« Odgovori #4 : Ožujak 24, 2011, 14:05:52 »
Po meni nis posebno

Offline Ivek7

• Trade Count: (47)
  • Legend
« Odgovori #5 : Ožujak 24, 2011, 14:46:36 »
Slažem se sa Sekom, ništa posebno, moglo je i bolje. :-\

Offline Traceur

• Moderator
  • Trade Count: (125)
  • Primus
  • Pruzam uslugu narucivanja karata preko neta.
« Odgovori #6 : Ožujak 24, 2011, 15:13:15 »
ideja decka mi je ok..
ali mogao si malo bolje opisat comboe i sve ostalo..
i da ne kužim poantu naziva Synchro OTK i on argument za to "ima tunera"
kad sam vidio naziv očekivao sam ono tipa junk synchron, quickdraw ili tako nešto
ili da deck ima puno tunera a ono samo 2..
tak da nađi neki naziv koji više paše decku..;)

Offline darkman15

• Problematičan trejder
  • Trade Count: (77)
  • Legend
« Odgovori #7 : Ožujak 24, 2011, 15:45:54 »
jinzo otk?

Offline OutlandSucks.

• Trade Count: (59)
  • Primus
  • Wizzzzzz.