Kolovoz 24, 2019, 22:46:20Najnoviji Član: lord wanel

Autor Tema: Turnir u Splitu, 26.02.2011  (Posjeta: 3054 )

Offline BW-Master

• Trade Count: (43)
  • Primus
  • Random
Turnir u Splitu, 26.02.2011
« : Veljača 26, 2011, 16:35:47 »
Danas cu pisat o danasnjem turniru u Splitu. Pa krenimo:

Probudim se oko 9.00. Pojedem neku lošu kopiju Čokolina i spremim ruksak. Oko 10.20 me otac vodi do LoM-a.

Tamo nailazim na staru ekipu kako rippaju dicu. Sad moram naći Deck za kvale. SPLICO mi daje svoj Blackwing koji ja na svoj nacin preoblikujem i sredujem. Onda dolazi Dena i vidin da se šiša. U međuvremenu Nocturnus odustaje od Sabera i prelazi na LS te prodaje PoD i Warninge. Onda dolazi Mrvić i svi ga nešto random pilaju oko nebitnih stvari. Počele su prijave i ja se prijavljujem. SPLICO govori kako moram vratit deck jer ce ga Mario igrat. Vracam Deck, a meni Mario daje svoj Machina Gadget koji je dopola dovrsen (2 reda Gadgeta) i ja zican i nabavljam karte okolo dok nisam završio Deck. Bilo je mozda par igraca na turniru koji su imali svoj Deck. Svi su od nekoga posuđivali Deckove i karte; Ja Mariove Gadgete , Mrvić Bratićeve Sabere , Bratić Željkove LS-ove , Mario Željkove Blackwingove... Da skratim, bio je poprilični rusvaj u igraoni. Počinje turnir i ja prvu rundu igran protiv Mrvića.

Round One – Me (Machina Gadget) vs. Karlo Mrvić (X-Saber)

Dobio sam najtežeg protivnika i nisam baš zadovoljan.

Duel 1: Otvaram sa solidnim handom. Upocetku Gadgete vrtim dok on seta Sabere i ima 3-4 u backrowu. Imam Yellow i Red Gadgeta, on Summona Emmera, zabije se u Reda, dovede drugog Emmera i ubije Yellowa. Kasnije mi aktivira Gottoms Emergency Call i Synchroa u Gottomsa i Goyu. Ja imam Machina Fortressa s kojim nisam mogao ništa napravit.

Duel 2: Osrednji hand povucem. On mi opet napravi isti potez sa Emmerom. Ja pokusam aktivirati sajdani Gottoms Emergency Call i dobivam Trap Stun. Summona mi Brionaca i Emmera , par poteza se drzim i onda napravim ogroman missplay zbog kojeg gubim partiju. Imao sam Machina Fortressa i Gearframea na Fieldu a on Emmera i Brionaca, Ja umjesto da sa Fortressom prvo ubijem Brionaca ja sa Gearframeom ubijem Emmera i on mi pozove Fuhelmknighta koji blokira napad na Brionaca, imao sam u vidu tu situaciju ali sam mislio da Fuhelmknight moze negirati samo napad koji ide na njega :/ Sljedeci potez mi sa Brionacom digne Field i napada za Game :(

0:1

Round Two – Me (Machina Gadget) vs. Denis Emanuel Milanović (Machina Gadget)

Duel 1: Otvaram odlicno a on grozno. Sa Solidarityma ga ubijam i gubi u par poteza.
Duel 2: On opet lose vuce, 4 Gadgeta. Ja stvaram veliki Advantage sa Gadgetima i Solidarityma. U 3. potezu ga OTK-am sa Fortressom i Gearframeom + Limiter Removal. On se izvlači na klasične fore, loše je vukao :D

1:1

Round Three – Me (Machina Gadget) vs. Bruno Bratic (Lightsworn

Duel 1: Dobijam OTK u 2. ili 3. potezu. U jednom potezu mi stvori DAD-a , Catastora , Goyu i Jaina. Cucnem.
Duel 2: Vodim ga kroz cijeli Duel. on ima 1900 Lifea, a ja 2300. Summona mi JD-a i Goyu. Ja sljedeci potez sa Fortressom idem napast JD-a i dobijem Honesta. te gubim.

1:2

Nisam prezadovoljan, ali ok. Ocekivao sam 2:1.

Poredak:

1. Karlo Mrvić (#oblivion) – X-Saber
2. Hrvoje Bosnić (Hrcy) – Machina Gadget
3. Bruno Bratić (Nocturnus) -  Lightsworn
4. Ivan Apić (Banisher Hunter) – Mislim da je igrao Jurrac, nisam siguran
5. Joško Kristić (Ja, BW-Master) – Machina Gadget

Ostatka poretka se ne sjećam.

Otvara se smeće, sve Rareice.
Ne ostajem na lizi nego idem doma.

Kvalaju se Ivan Apić i Hrvoje Bosnić. Meni kvalanje izmaklo za 1 mjesto :(((

Pozdrav do sljedeceg reporta.

Vaš, BW-Master

P.S. Nemojte mi zamjerit na gramatičkim i pravopisnim greškama. :)

Offline Wu-Lord

• Trade Count: (4)
  • Master
  • IT'S OVER 9000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Turnir u Splitu, 26.02.2011
« Odgovori #1 : Veljača 26, 2011, 18:39:40 »
Po meni nije lose ali mislim da nema smisla pisati report kad si bio 5 sa losim score-om .ali sve u svemu 7/10

Offline BW-Master

• Primus
  • Random
« Odgovori #2 : Veljača 26, 2011, 18:49:49 »
Po meni nije lose ali mislim da nema smisla pisati report kad si bio 5 sa losim score-om .ali sve u svemu 7/10

Hvala. Nije meni bitno koji sam bio i nepisem reporte po tome, nego eto danas mi je bio zanimljiv turnir i nisam odavno napisao report.

Offline GB King

• Trade Count: (6)
  • Master
  • No fact escapes me. Why do you think you can?-N.B.
« Odgovori #3 : Veljača 26, 2011, 20:35:19 »
Report je odlican maso! Jos bi bia bolji da san se bolje plasira...jeben ti svoje missplay-e  ;D

9/10

Offline smrt

• Trade Count: (80)
  • Primus
« Odgovori #4 : Veljača 26, 2011, 20:37:41 »
U međuvremenu Nocturnus odustaje od Sabera i prelazi na LS te prodaje PoD i Warninge.

LOL, što je čovik popizdija ili je ovo samo laganje napaćenog naroda?

Inače, nije toliko loše za Tournament report, iako se on nebi trebao pisat za toliko kratke turnire al dobro, ispalo je ok.
tnx smrt, da nije bilo tebe, tj da mi nisi narucio breeza i  cfbf najverojatnije nebi igrao.

Pa ti naručuj nekom

Offline BW-Master

• Primus
  • Random
« Odgovori #5 : Veljača 26, 2011, 21:15:05 »
LOL, što je čovik popizdija ili je ovo samo laganje napaćenog naroda?

Inače, nije toliko loše za Tournament report, iako se on nebi trebao pisat za toliko kratke turnire al dobro, ispalo je ok.

Nije laganje samo se zaželia plačat :D
GB King@ Fala, tebi je svejedno jer si se kvala.

Offline GB King

• Trade Count: (6)
  • Master
  • No fact escapes me. Why do you think you can?-N.B.
« Odgovori #6 : Veljača 27, 2011, 00:12:46 »
ma imas pravo prosli turnir san bia drugi pa ono ali danas san napravia miljun missplaya pitaj Bratića nas kako me bolia drob  :-\

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #7 : Veljača 27, 2011, 01:10:34 »
Lagano se povlacim od YGO-a i igram LS for fun jer ga igram najduze i najbolje znam igrat sa njim. I jont je isto tu stvar za koje mi trebaju pare...xD
Farewell!

Offline mariozabcic

• Trade Count: (22)
  • Beast
  • *
« Odgovori #8 : Veljača 27, 2011, 21:54:55 »
pa djete bozje sta si naglasija 2 reda gadgeta...nisi ni triba igrat 3 triba si nesto smiksat bez solidaritia XP

Offline BW-Master

• Primus
  • Random
« Odgovori #9 : Veljača 27, 2011, 21:57:45 »
pa djete bozje sta si naglasija 2 reda gadgeta...nisi ni triba igrat 3 triba si nesto smiksat bez solidaritia XP

Machina Gadgeti bez Solya? Nah.

Offline Nocturnus

• Trade Count: (145)
  • Legend
« Odgovori #10 : Veljača 27, 2011, 22:50:13 »
Dobar report jer san sastavia LS u minut taj i ispwna te u drugom potezu.

Sad san napusen pa se nesican kako je izgleda...

Ugl.ok report 8/10. ;)
Farewell!