Prosinac 07, 2019, 16:55:05Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Lightsworn :D  (Posjeta: 11721 )

Offline Birdface

• Trade Count: (130)
  • Primus
Lightsworn :D
« : Siječanj 09, 2011, 16:26:37 »
Monsters: 28

Spells / Traps: 12

- Mind Control
+ Book Of Moon

Extra Deck: 15

« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2012, 20:33:32 Birdface »

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
Re: Što drugo nego Lightsworn =D
« Odgovori #1 : Siječanj 09, 2011, 17:40:37 »
 Twilight: Pretpostavljam da voliš Card Destruction, ali mislim da nije potreban pa bih igrao 3x Decree, a umjesto Card Destruction drugi Monster Reincarnation (nemaš Beckoninge).

Deckovi su inače na mjestu.

Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #2 : Siječanj 09, 2011, 18:17:58 »
Twilight: Pretpostavljam da voliš Card Destruction, ali mislim da nije potreban pa bih igrao 3x Decree, a umjesto Card Destruction drugi Monster Reincarnation (nemaš Beckoninge).

Deckovi su inače na mjestu.

Rađe ću izbaciti nešto drugo nego Card Destruction. Tnx probat ću 2nd Reincarnation ;)
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2011, 18:20:46 Birdface »

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #3 : Siječanj 10, 2011, 14:18:04 »
BUMP

Offline OutlandSucks.

• Trade Count: (59)
  • Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #4 : Siječanj 10, 2011, 16:10:54 »
BUMP

Sviđa mi se drugi deck, samo mi nekak book of moonovi ne pašu..

Probo bi možda :

+1 Tk Rai Oh
+1 Sarco(s vremenom sam skužio da su 2 definitivno predobra) nemaju zašto škodit..
+1 Reincarnation ( dobro to ja možda preferiram jel ne igram beckoning u decku, pa zato možda)
+1 Foolish Burial ( to što ne igraš 3 wulfa ne znači da foolish ne valja ;) Pošalješ, Psza, Gardnu, Bulba, Ls-a kojeg, ovisno o situaciji )
+1 Giant Trunade( OTK, i takve stvari, za slučaj da je decree sjeban ili ti je važno da napadneš za game , a siguran si da protivnik ima book of moon ili tak nešt )

SIGNATURE!

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #5 : Siječanj 10, 2011, 17:06:47 »
Sviđa mi se drugi deck, samo mi nekak book of moonovi ne pašu..

Probo bi možda :

+1 Tk Rai Oh
+1 Sarco(s vremenom sam skužio da su 2 definitivno predobra) nemaju zašto škodit..
+1 Reincarnation ( dobro to ja možda preferiram jel ne igram beckoning u decku, pa zato možda)
+1 Foolish Burial ( to što ne igraš 3 wulfa ne znači da foolish ne valja ;) Pošalješ, Psza, Gardnu, Bulba, Ls-a kojeg, ovisno o situaciji )
+1 Giant Trunade( OTK, i takve stvari, za slučaj da je decree sjeban ili ti je važno da napadneš za game , a siguran si da protivnik ima book of moon ili tak nešt )

Bookovi su dobri za obranu ;) 3rd TK Rai-Oh je previše, 2 su dosta. Sarco ću vjerovatno dodat umjesto jednog Booka. Reincarnation i Giant Trunade ću testat, a za Foolish ne znam. Tnx na fixu. + karma ;)
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 17:07:53 Birdface »

Offline OutlandSucks.

• Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #6 : Siječanj 10, 2011, 18:23:11 »
Probaj pa javi kako je prošlo, ja sam tebi stavio isto karmu, (ipak 3 decka pisat, svaka čast ;D)
SIGNATURE!

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #7 : Siječanj 10, 2011, 19:11:41 »
Probaj pa javi kako je prošlo, ja sam tebi stavio isto karmu, (ipak 3 decka pisat, svaka čast ;D)

Maknuo sam prvi deck jer se sada okrećem testanju ovog drugog decka ;)

Ovako:

3rd Thunder King Rai-Oh - Previše su 3
2nd Gold Sarcophagus - Predobar, zamijenio sam 3rd Book Of Moon za njega
2nd Monster Reincarnation - Pokazao se kao višak, dosta mi je 1 za vraćanje obično Judgment Dragona
Foolish Burial - Nepotreban, znam da mogu bacati Necro Gardnu i Grow-Up Bulba, ali mi je obično služio za bacanje Wulfova
Giant Trunade - Pokazao se dosta ok pa sam ga ubacio u decke te sada igram 41 kartu iako preferiram 40, ali nema veze

I napravio sam Derbis-Sworn čiju sam ideju dobio od tebe :P, te sam ga testao i radio je predobro. Nadam se da se ne ljutiš što sam kopirao listu ;)

Offline OutlandSucks.

• Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #8 : Siječanj 10, 2011, 20:42:28 »
Maknuo sam prvi deck jer se sada okrećem testanju ovog drugog decka ;)

Ovako:

3rd Thunder King Rai-Oh - Previše su 3
2nd Gold Sarcophagus - Predobar, zamijenio sam 3rd Book Of Moon za njega
2nd Monster Reincarnation - Pokazao se kao višak, dosta mi je 1 za vraćanje obično Judgment Dragona
Foolish Burial - Nepotreban, znam da mogu bacati Necro Gardnu i Grow-Up Bulba, ali mi je obično služio za bacanje Wulfova
Giant Trunade - Pokazao se dosta ok pa sam ga ubacio u decke te sada igram 41 kartu iako preferiram 40, ali nema veze

I napravio sam Derbis-Sworn čiju sam ideju dobio od tebe :P, te sam ga testao i radio je predobro. Nadam se da se ne ljutiš što sam kopirao listu ;)

Hahaha, frende normalno da nije bed. To sam ja nekaj kemijo, ovo ono. I poslje sam shvatio da ipak ima ekipe koja to igra, al nema veze.
Daj napiši plz listu ak nije bed, da fixamo taj DebrisSworn, pošto sam ja dosta toga promjenio.. ;D
SIGNATURE!

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #9 : Siječanj 10, 2011, 21:29:17 »
Hahaha, frende normalno da nije bed. To sam ja nekaj kemijo, ovo ono. I poslje sam shvatio da ipak ima ekipe koja to igra, al nema veze.
Daj napiši plz listu ak nije bed, da fixamo taj DebrisSworn, pošto sam ja dosta toga promjenio.. ;D

Evo lista ti je treća po redu pa slobodno fixaj ;)

Offline OutlandSucks.

• Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #10 : Siječanj 10, 2011, 21:42:21 »
Evo lista ti je treća po redu pa slobodno fixaj ;)

Hahahaha, nisam skužio. Eo ide fix..

Znači ja igram ovako :

2 Lyle igram i ja po novome( samo trenutno nisam u mogućnosti nabavit drugu, u Zg moram otić po to..)

Monsteri ostali su ok.

Znači što se spellova tiče, napravio sam malu izmjenu.
Umjesto druge reinkarnacije stavio sam enemy controller, tek tolko da probam, i stvarno odlično ide
-1 Monster Reincarnation
+1 Enemy Controller
+1 Foolish ( MUST u ovome decku, bacaš dandy-e , glow upa, sporu, ako zafali za JD-a itd.. ) Ma znaš i sam..

Šta se trapova tiče, testao sam dns Call of the haunted, dobar je ovisno u situaciji, moram još testat pa ču vidit..
Valjda sam pomoga bar malo(Ustvari rekao sam ti svoje promjene.. )
SIGNATURE!

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #11 : Siječanj 10, 2011, 21:46:01 »
Hahahaha, nisam skužio. Eo ide fix..

Znači ja igram ovako :

2 Lyle igram i ja po novome( samo trenutno nisam u mogućnosti nabavit drugu, u Zg moram otić po to..)

Monsteri ostali su ok.

Znači što se spellova tiče, napravio sam malu izmjenu.
Umjesto druge reinkarnacije stavio sam enemy controller, tek tolko da probam, i stvarno odlično ide
-1 Monster Reincarnation
+1 Enemy Controller
+1 Foolish ( MUST u ovome decku, bacaš dandy-e , glow upa, sporu, ako zafali za JD-a itd.. ) Ma znaš i sam..

Šta se trapova tiče, testao sam dns Call of the haunted, dobar je ovisno u situaciji, moram još testat pa ču vidit..
Valjda sam pomoga bar malo(Ustvari rekao sam ti svoje promjene.. )

Foolish sam zaboravio napisati, sada ću. Testat ću E-Con, ali mi se COTH baš ne sviđa. Tnx na fixsu ;)

Ali mi se 43 karte čini nekako previše =/
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 21:48:11 Birdface »

Offline OutlandSucks.

• Primus
  • Wizzzzzz.
« Odgovori #12 : Siječanj 10, 2011, 22:06:11 »
Foolish sam zaboravio napisati, sada ću. Testat ću E-Con, ali mi se COTH baš ne sviđa. Tnx na fixsu ;)

Ali mi se 43 karte čini nekako previše =/

I da nisam vidio to, ja igram 1 Pot of Avarice, znam da se 2 čine ko neophodna za recikliranje Debriseva itd.. Igrao sam i 1 i 2, pa sam odlučio da ču igrat 1 ipak.. Total of 42. ;)
SIGNATURE!

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #13 : Siječanj 10, 2011, 22:12:38 »
I da nisam vidio to, ja igram 1 Pot of Avarice, znam da se 2 čine ko neophodna za recikliranje Debriseva itd.. Igrao sam i 1 i 2, pa sam odlučio da ču igrat 1 ipak.. Total of 42. ;)

OK, tnx ;)

Offline Birdface

• Primus
« Odgovori #14 : Siječanj 11, 2011, 18:26:32 »
BUMP