Rujan 17, 2019, 06:42:09Najnoviji Član: Olivesda

Autor Tema: GB trazi fix  (Posjeta: 1209 )

Offline GB King

• Trade Count: (6)
  • Master
  • No fact escapes me. Why do you think you can?-N.B.
Re: Prelosi GB trazi fix
« Odgovori #15 : Prosinac 12, 2010, 21:47:00 »
prije 4-5...

ispred su saiberi, qd, bw, frognarch, gk... tj. s gk je tu negdje

reko sam stvar ukusa! tako da se o tome ne raspravlja

Offline Substitoad

• Trade Count: (7)
  • Beast
  • *
  • Blackwing palyer!!!!!!!!!!
Re: Prelosi GB trazi fix
« Odgovori #16 : Prosinac 12, 2010, 21:49:53 »

reko sam stvar ukusa! tako da se o tome ne raspravlja

tocno al ovaj poredak je fakat dobar makar dobar gb moze zgazit bw ili infarnity al sabere ili novi plant vrlo teko pogotovo ak ti plant spusti shoting stara

Offline GB King

• Trade Count: (6)
  • Master
  • No fact escapes me. Why do you think you can?-N.B.
Re: GB trazi fix
« Odgovori #17 : Prosinac 12, 2010, 21:52:00 »
ma moze Gb prec preko koga god hoce a shooting star je target practice za War Chariot

Offline Pantera7

• Trade Count: (3)
  • Master
« Odgovori #18 : Prosinac 12, 2010, 22:00:33 »
sorry sto skrecem s teme, ali ko je digo yugioh day? i kakav je to novi plant igro? jel igro qd ili debris?
Vinkovci = Noobovi

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #19 : Prosinac 12, 2010, 22:01:20 »
 Ja na KCVDS igram ovako:

MONSTERS: 19

3x GB Laquari
 2x GB Darius
 2x GB Equeste
 1x GB Bestiari
 1x GB Murmillo
 1x GB Hoplomus
 1x GB Retiari
 3x Test Tiger
 2x Cyber Dragon
 2x EH Prisma
 1x EH Stratos

SPELL: 12

2x BOM
 2x Gladiator Proving Ground
 2x Smashing Ground
 2x MST
 1x Monster Reborn
 1x Dark Hole
 1x Cold Wave
 1x Nobleman of Extermination

TRAP: 9

2x BTH
 2x Trap Stun
 2x GB Chariot
 1x TT
 1x Mirror Force
 1x Black Horn of Heaven

Razlog zašto ne igram TK Rai-ohove niti Dimensonal Prisone, te razlog zašto igram Stratosa i 2 Proving Grounda jest to što želim brzinu ovom decku, nikakav fokus na anti-metu niti igranje kao da igram Gadgete. GB-ovi su moćniji deck od njih.

Black Horn of Heaven, Retiari, 2 Smashinga, 2 Trap Stuna i 2 MST-a su Stardust Dragon i Starlight Road, koji uništavaju ovaj deck. KAd stardust jednom dođe na polje, jedini pouzdan način za riješiti ga se je imati setan Chariot. Međutim, ako ga nema, moraš ga ubiti te ga removati Retiarijem. Retiari je jedan od najboljih GB-ova, može biti toliko brutalan protiv LS-ova, Sabera, Plantova, Quickdraw Plantova, Absolute Zero-a, Machina, Infernitya, Flamvella, Scrapova... Trenutno pokušavam napraviti konzistentan build koji koristi 3 Waboku i 2-3 Retiarija za potpunu kontrolu, ali ne ide mi jer Retiari ne može pregaziti gotovo ništa, osim ako igam protiv Plantova.

Registrirajte se na eRepublik sad i budite dio oslobađanja eHrvatske od ruku eSrba!

1826. Godine je napao Bangladeški zaljev sa skupinom ratobornih amazonki iz plemena zvanog KuUx'€Al sa ciljem oslobođenja svih Bijelouški iz ropstva zlog tirana Mum'dul Naajaba, koji ih je iskorištavao za švercanje jazavčevih kupaćih gaćica preko granice sa istočnom Bjelorusijom.

"Never argue with idiots, they just drag you down to their level then beat you with experience."

Lol daj nebaljezgaj gluposti

Offline Substitoad

• Trade Count: (7)
  • Beast
  • *
  • Blackwing palyer!!!!!!!!!!
« Odgovori #20 : Prosinac 12, 2010, 22:21:38 »
Ja na KCVDS igram ovako:

MONSTERS: 19

3x GB Laquari
 2x GB Darius
 2x GB Equeste
 1x GB Bestiari
 1x GB Murmillo
 1x GB Hoplomus
 1x GB Retiari
 3x Test Tiger
 2x Cyber Dragon
 2x EH Prisma
 1x EH Stratos

SPELL: 12

2x BOM
 2x Gladiator Proving Ground
 2x Smashing Ground
 2x MST
 1x Monster Reborn
 1x Dark Hole
 1x Cold Wave
 1x Nobleman of Extermination

TRAP: 9

2x BTH
 2x Trap Stun
 2x GB Chariot
 1x TT
 1x Mirror Force
 1x Black Horn of Heaven

Razlog zašto ne igram TK Rai-ohove niti Dimensonal Prisone, te razlog zašto igram Stratosa i 2 Proving Grounda jest to što želim brzinu ovom decku, nikakav fokus na anti-metu niti igranje kao da igram Gadgete. GB-ovi su moćniji deck od njih.

Black Horn of Heaven, Retiari, 2 Smashinga, 2 Trap Stuna i 2 MST-a su Stardust Dragon i Starlight Road, koji uništavaju ovaj deck. KAd stardust jednom dođe na polje, jedini pouzdan način za riješiti ga se je imati setan Chariot. Međutim, ako ga nema, moraš ga ubiti te ga removati Retiarijem. Retiari je jedan od najboljih GB-ova, može biti toliko brutalan protiv LS-ova, Sabera, Plantova, Quickdraw Plantova, Absolute Zero-a, Machina, Infernitya, Flamvella, Scrapova... Trenutno pokušavam napraviti konzistentan build koji koristi 3 Waboku i 2-3 Retiarija za potpunu kontrolu, ali ne ide mi jer Retiari ne može pregaziti gotovo ništa, osim ako igam protiv Plantova.

nije los prijedlog bum jos vidio al rai oh je sad super skoro svi ga igraju

Offline dark monarch

• Trade Count: (78)
  • Primus
« Odgovori #21 : Prosinac 12, 2010, 22:36:04 »
sorry sto skrecem s teme, ali ko je digo yugioh day? i kakav je to novi plant igro? jel igro qd ili debris?