Prosinac 07, 2019, 16:52:54Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Undead Dragon ( DW )  (Posjeta: 17667 )

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
Re: raviel's and Disaster
« Odgovori #15 : Prosinac 05, 2010, 21:20:30 »
Pametno.:)
- My Body as a Shield
+ Solemn Judgement?

I da imam Judgment, My Body ostaje. Nezamijenjiv je (nemogu uvijek imati Primea na polju)  ; )
Kasnije ako nabavim Solemn lako nađem mijesto za njega, planirao sam maknuti Burst Breath.
They who know shall remember the Legend .

Offline teramaster

• Trade Count: (7)
  • Beast
  • *
  • Pozdrav iz Sarajeva!
« Odgovori #16 : Prosinac 05, 2010, 21:55:56 »
-1 Totem Dragon
-1 LADD
(Ja ne igram LADDa i igram 1 Totema, ali ako tebi ovako odgovara... ok. Ovaj sto je sa Disasterom usao u top 16 igrao je LADDa ali nije igrao vise od 1 Totema. Meni se LADD jednostavno ne svidja, jer u 5 slucajeva kad ga pozovem, u 4 nista nisam postigao.)
Onda, sto igras Vicea? Samo jer je zmaj sa Special Summonom? Dobar je sa Cold Waveom da mozes swarmati, ali nemas uvijek REDMDa u ruci da bi ga iskoristio kao fodder, ondosno na polju da bi ga ozivio sa 2000. Vjerujem da Viceovi oduzimaju od konzistentnosti.

Umjesto njih, dodao bih nekog monster removala. Deck moze imati SERIOUS problems protiv Colossalca, Reapera i njima slicnih, znam iz iskustva, jer jedini nacin da ih se rijesis su tuneri, a i taj Synchro Summon se moze zeznuti. Ja igram 3 Smashinga, meni idu fenomenalno, a moze i 2.

Eto, to ti je moj prijedlog, ne moras ga usvojiti ali razmisli.

Komentari na komentare:
My Body je odlican. ALi bih igrao i Solemn pored njega.
Burial je i meni njesra, neka ga u sideu.

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #17 : Prosinac 05, 2010, 22:16:54 »
Colosala se više nego jednostavno riješiti sa ovim dekom, putem Exploder Dragona ofcours =Đ zato su komada dva unutra. Rijetko kada naiđem na nekoga tko igra Reapera, no i za njega postoji RDA. Vice Dragoni možda izgledaju nekonzistentno no ipak izvlače nakon Dark Holea ili BRD-a (ako se protivnik naswarma). Iskreno nisam ih baš previše koristio a opet nisu mi bili ni ded hend. Još jedan razlog zašto ih imam jest sajdani DAD.
Totemi uvijek dobro dođu (pogotovo ako su u grave-u), pogotovo u situacijama ako ostanem bez dragona u hendu a imam za pozvati REDMD-a.

Meni se LADD jednostavno ne svidja, jer u 5 slucajeva kad ga pozovem, u 4 nista nisam postigao.)
Očito ga iskoristiš na krivi naćin ;) Istina da je spora meta i ima previše sumon hatea . Disaster Dragon je dek kojim možeš riskirati budući da se dosta lako može ponovo naswarmati ( lako, ne brzo ) . A opet, nije preporučljivo ako dek nije potpuno složen.
Svatko ima svoje ideje za dek, Smashing je ok, ja osobno sajdam/preferiram Lightning Vortex :)

Offline teramaster

• Beast
  • *
  • Pozdrav iz Sarajeva!
« Odgovori #18 : Prosinac 05, 2010, 22:36:30 »
Eee, to sa Exploderom je u Bosni provaljeno, stave Colossalca u defense o.O (Dobro, tu onda dodje KM Drago. Ali kao sto rekoh, REDMD nije uvijek tu, a kad jeste, Colossalac ce ga napasti pa belaj :/  isto i Armor Mastera stave u odbranu, ne mozes mu nista.)
A kod nas Reaper postao meta jarane XD Svi ga igraju, ali moram ti reci, stvarno se pokazao. Lik sa Reaperom u mainu uzeo 2 turnira zaredom, dok je jedan sa GBima igrao Reapera, a meni nigdje tunera da ga se rijesim, pa Cold Wave, Gyzarus, i jbg. On je isto pobijedio na tom turniru. Onda blokira Shurin i Firedogov efekat, kontas evo mi tunera iz decka na polje i jos malo damagea - ne moze. I Goyo ga ne moze uzeti XD
RDA-a stvarno nije lako pozvati. Doduse imas Vicea koji ti daje BRD sa Dreadom. Pa eto, Vice ipak malo pomaze, Synchrou.
Totemi su super kad ostanu u groblju. Ali kad ga povuces, belaj. Nemas ga cime discardati, a treba ti brzo neki comeback, a Totem u ruci. Jedino ga mozes koristiti kao fodder za REDMDa onda. Totem je veeeoma los kad se povuce, zato sam ga minimizirao.
Vortex uopste nije los. (lol jos je i discard za Totema)

Za LADDa, mislio sam kad ga povucem, ne kad ga pozovem. Cesto mi stoji u ruci da ga ne mogu pozvati (ni sa 2 totema), a kad imam spremnog Totema, protivnik ima Caiusa ili Goyu i 1 setanu. Da ga pozovem i napadnem, znam da ce LADD uginuti. Da ne napadnem, opet gine, a da nije izvukao skoro nista od protivnika. Ako ga ne pozovem, mrtav u ruci. Mozda sam jednostavno peh sa njim. Al eto, ako ozivi REDMDa, dobro je. A i ne mora znaciti.

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #19 : Prosinac 05, 2010, 22:50:34 »
Za LADDa, mislio sam kad ga povucem, ne kad ga pozovem. Cesto mi stoji u ruci da ga ne mogu pozvati (ni sa 2 totema), a kad imam spremnog Totema, protivnik ima Caiusa ili Goyu i 1 setanu. Da ga pozovem i napadnem, znam da ce LADD uginuti. Da ne napadnem, opet gine, a da nije izvukao skoro nista od protivnika. Ako ga ne pozovem, mrtav u ruci. Mozda sam jednostavno peh sa njim. Al eto, ako ozivi REDMDa, dobro je. A i ne mora znaciti.

To je druga stvar. Istina, sve ovisi o situaciji zato za LaDD-a treba pripremiti polje , što nekada i zna biti teško.
Što se tiće kako se riješiti Armor Mastera , Colosala i sličnih.. nikada nemoj dopustiti da protivnik sazna da imaš Explodera u pripravi. Ako ti napadne Maskeda, ili pozovi drugog Maskeda ili Dread Dragona (kojim uzimaš Explodera dok je ovaj već napo) . Kada ga napadneš sa Maskedom (nije teško izgubiti tih par LP-a) pozivaš Explodera i kilaš to što protivnik ima. Uvijek ideš na element iznenađenja, nevalja srljati u prazno. Druga stvar ako protivnik ima Mirror ili slično, onda ideš na drugi element (u slučaju da imaš LaDD-a) prethodno pozivaš Totema sa Maskedom kojeg tributaš za LaDD-a. Neka on ispuca sve što ima dolje setano onda njegov eff po primjerice REDMD ili Masked ako nemaš prethodnog i napadaš ponovo. Ako si išao sa maskedom imaš Explodera i tako dalje i tako dalje.
Dakle sve je u "surprise" elementu. U slučaju da ni takvo što ne pomaže, promijeni dek jer su se svi okomili na tebe xD :P

Offline teramaster

• Beast
  • *
  • Pozdrav iz Sarajeva!
« Odgovori #20 : Prosinac 05, 2010, 23:53:36 »
Fino receno, nema sta. Ali jbg, nisi mi rekao nista novo :) Samo je fol u tome sto to ne uspijeva uvijek. U slucaju Mirrora cesto imam kontru. D-Prison je vec druga stvar :/ Ja i igram bas tako kako si i opisao. Samo sto nekad okolnosti to ne dozvoljavaju. Tj malo cesce, ne sjecam se kad sam zadnji put igrao protiv malo lakseg protivnika. Znaju ljudi sta ih ceka, tako da ima malo mjesta za iznenadjenje, nazalost. Kad igraju protiv mene, ne smiju da napadaju sa Colossalom niti Armorom XD I ne pozivaju ih ako nisu sigurni da ih mogu zastititi ili pozvati novog, tipa, sa Rekindlingom. Nema puno noobova kod nas, jbg. Ima malo igraca, svak svakog zna, cesto dijelimo savjete i gledamo tudje duele. Istina, dosta igram sa ovim deckom, pa su ga ljudi i upoznali (svi znaju da igram 2 Explodera, jbg XD)

Offline TheMateo7

• CRITICAL REF
  • Trade Count: (57)
  • Primus
  • "Darkness... skiTeL7 Pentakill"
« Odgovori #21 : Prosinac 06, 2010, 00:02:30 »
Jesi Razmišljao o ovomu

- Ałł Trap
+ 3 Royal Decree
+ My Body As a Shield
+ jos jedna Karta
TheMαтeo7 нαve\wαɴт Lιѕт
"Darkness... skiTeL7 Pentakill"

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #22 : Prosinac 06, 2010, 00:14:39 »
Jesi Razmišljao o ovomu

- Ałł Trap
+ 3 Royal Decree
+ My Body As a Shield
+ jos jedna Karta
Nikako ne, zaštita od "high end" karti je uvijek potrebna ;) Ipak, hvala za mišljenje.

Fino receno, nema sta. Ali jbg, nisi mi rekao nista novo :) Samo je fol u tome sto to ne uspijeva uvijek. U slucaju Mirrora cesto imam kontru. D-Prison je vec druga stvar :/ Ja i igram bas tako kako si i opisao. Samo sto nekad okolnosti to ne dozvoljavaju. Tj malo cesce, ne sjecam se kad sam zadnji put igrao protiv malo lakseg protivnika. Znaju ljudi sta ih ceka, tako da ima malo mjesta za iznenadjenje, nazalost. Kad igraju protiv mene, ne smiju da napadaju sa Colossalom niti Armorom XD I ne pozivaju ih ako nisu sigurni da ih mogu zastititi ili pozvati novog, tipa, sa Rekindlingom. Nema puno noobova kod nas, jbg. Ima malo igraca, svak svakog zna, cesto dijelimo savjete i gledamo tudje duele. Istina, dosta igram sa ovim deckom, pa su ga ljudi i upoznali (svi znaju da igram 2 Explodera, jbg XD)

Hehe, problem otkriven. Nemoraš se ti prilagođavati uvijek njihovim dekovima, neka se oni malo prilagode tebi ;)

Offline teramaster

• Beast
  • *
  • Pozdrav iz Sarajeva!
« Odgovori #23 : Prosinac 06, 2010, 12:16:40 »
Slazem se, Decreeovi i Disaster po meni nikako ne idu zajedno. Decree bi u Disasteru samo pomogao protivniku.

Offline raviel

• Legend
Re: raviel's Disaster
« Odgovori #24 : Prosinac 08, 2010, 22:17:38 »
::edit::

Umijesto Vice Dragona nalazi se Yamata Dragon. Slike sutra =}

Offline Luka

• Trade Count: (48)
  • Primus
  • Proud member of "Vrba_7 Ripping School" =)
« Odgovori #25 : Prosinac 09, 2010, 14:51:28 »
::edit::

Umijesto Vice Dragona nalazi se Yamata Dragon. Slike sutra =}

Kako funkcionira?
My Have/Want List

Proudest member of "JU NUB™" Club!!!

SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

Nemoj biti G kad mozes biti C!

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #26 : Prosinac 09, 2010, 15:55:20 »
Kako funkcionira?

Još nisam protiv nikoga testao. U teoriji trebalo bi raditi sasvim normalno, još samo treba praktićki dio :)
Zapravo, stavio sam ga unutra samo da mi puni hend, ima dosta solidan ATK i brutalni DEF koji iznenadi protivnike. Makar nemam Genesisa, nije niti potreban za dek. Yamatu bi većinom trebao izvlačiti u midle / late gameu , tada već imaš REDMD-a da konstantno vraća Totema za tribute :P
Više informacija kada testam cijeli dek. Slike će pričekati .

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #27 : Prosinac 09, 2010, 19:54:21 »
edit

Dodane slike. Yamata testan, pokazao se dobrim .

Offline Luka

• Trade Count: (48)
  • Primus
  • Proud member of "Vrba_7 Ripping School" =)
« Odgovori #28 : Prosinac 09, 2010, 20:45:52 »
edit

Dodane slike. Yamata testan, pokazao se dobrim .

Ljepo.:D
Nadam se da se nečeš ljutiti ako te kopiram i igram s 1 Vice i Yamatom. Jer meni se u testanju 2 Vice pokazao kao dead draw. Tj. Dođu mi 2 u hend i samo smetaju. -.-'
My Have/Want List

Proudest member of "JU NUB™" Club!!!

SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

Nemoj biti G kad mozes biti C!

Offline raviel

• Legend
« Odgovori #29 : Prosinac 09, 2010, 20:48:44 »
Ljepo.:D
Nadam se da se nečeš ljutiti ako te kopiram i igram s 1 Vice i Yamatom. Jer meni se u testanju 2 Vice pokazao kao dead draw. Tj. Dođu mi 2 u hend i samo smetaju. -.-'

Dapače, samo daj  ;D zato se i rade testiranja :)
U slučaju da se i nađe kao ded hend (Yamata) uvijek se može iskoristiti na druge naćine, primjerice za eff Koa'ki Dragoa, Primea, Vortexa :P i sličnih stvari .