Prosinac 13, 2019, 13:17:23Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Undead Dragon ( DW )  (Posjeta: 17669 )

Offline Scorpion

• Trade Count: (79)
  • Master
Odg: Undead Dragon ( DW )
« Odgovori #135 : Ožujak 06, 2013, 11:27:40 »
makni i mst-ove imas graphu za to, makni eev dodaj jos jedan ddv (bolji je )  ;)
makni roadove i stavi 3 upstarta
ja bi makao i foolish jer je neporban cesto imas snowwa koji trazi i deck nema bas dead hendove a dodaj 3rd mind crush
eto. nadam se da sam ti pomogao ;)
Meditiram na podu, u zraku dva prsta
moje su sve kurve od kosova do trsta.

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #136 : Ožujak 06, 2013, 11:36:19 »
to je nesto najgluplje sto sam cuo igrat upstarte sa +40 karti u decku apstari se igraju da smanje dek na 37..

Istina je, ovdje nitko nekuži sarkazam  :P

Van Starlighti i jedan Virus... Unutra Upstarti!!

Trepice ostaju kako jesu, Upstarti su unutra umijesto MST-a .

makni i mst-ove imas graphu za to, makni eev dodaj jos jedan ddv (bolji je )  ;)
makni roadove i stavi 3 upstarta
ja bi makao i foolish jer je neporban cesto imas snowwa koji trazi i deck nema bas dead hendove a dodaj 3rd mind crush
eto. nadam se da sam ti pomogao ;)

MST makivam za Upstarte, Foolish vjerovatno ode i za treći Upstart, još ću testati .
Virusi su mi oke ovako kako jesu, uostalom imam još od svakog po jedan u sajdu i po potrebi ih mogu zamijeniti za one potrebnije .
Starlighte nemičem, pogotovo ne sada kada sam maknuo MST-e . Dek nikada nebude 100% konzistentan da ću uvijek imati mogučnost odigrati neki od virusa ili Dragg Downa pa da mu maknem TT-e ili Dark Hole ili Heavy Storme ili nešto treće, a fala bogu svaki drugi dek ih bude mainao na tone . Usto, imam i svoje Heavy i Dark Hole koje spucam i čejnam Starlight ako baš moram, što mi nebude teško .
Idem na sigurno, hvala na pomoći  :)
They who know shall remember the Legend .

Offline bubi

• Trade Count: (24)
  • Beast
  • *
« Odgovori #137 : Ožujak 09, 2013, 09:47:21 »
ubaci sillve umjestoi beiigova ... sillva je kao hrana za viruse + mozes s njima igrat tirasa i adreusa (koji su odlicni :P) .. i nemoj izbaci foolish burial karta izvlaci graphu u grave da ga mozes sto prije prizvat ....

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #138 : Ožujak 09, 2013, 11:35:09 »
ubaci sillve umjestoi beiigova ... sillva je kao hrana za viruse + mozes s njima igrat tirasa i adreusa (koji su odlicni :P) .. i nemoj izbaci foolish burial karta izvlaci graphu u grave da ga mozes sto prije prizvat ....

Probat ću sa Sillvama , barem jednom za sada . Da , Foolish fali i vratio sam ga . thx .
They who know shall remember the Legend .