Listopad 17, 2019, 17:34:52Najnoviji Član: Conwinter

Autor Tema: Six Samurai Zauvijek  (Posjeta: 2528 )

Offline yugiohman

• Trade Count: (40)
  • Primus
Six Samurai Zauvijek
« : Rujan 04, 2010, 18:01:26 »
Author: yugiohman
Group: Deck Archive
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2010, 18:13:26 yugiohman »

Offline klempoklempic

• Trade Count: (8)
  • Legend
  • Inače se izgovara klampoklampic ;)
Re: Six Samurai Zauvijek
« Odgovori #1 : Rujan 04, 2010, 18:20:52 »
I <3 you :D
10/10, članak je odličan ;)

Offline SixSixSixSamurai

• Trade Count: (63)
  • SPAMER!
  • Hello i'm Emo = You're so Hardcore!
« Odgovori #2 : Rujan 04, 2010, 18:49:41 »
Eto

Sorry, nije zbog toga sto mi je ovo fav ach type a.k.a. my baby ali report je los.

#1 Veliko i malo slovo kod imena karti.

#2 Six Samurai United: Kazes da aktiviras SSU te summonas random Six Samurai-a da dobi counter. Opponent pali MST i unisti SSU, sada kako je to -1 ? Maths ph41l ! To je 0, dewsio se 1-4-1 trade, ovisno o situaciji cak nije i negativna nula, SSU je atraktivan fodder za trade-off Dust/MST-a da smanjih rizik da ti pokupe GWotS. Osobno bi samo palio Dust/MST na SSU ukoliko ima 2 countera ili ako je crucial momment u partiji, rade ih cuvam za GWotS koji je ipak pravi engine deck-a, no don't get me wrong SSU je sick sic karta ako ju pravilno odigras.

#3 Missplay: Imas Gateway i summonas Irou pa zatim GM da ga boostas za 1000 Atk da rusi JD-a ? Problem #1 je Honest and #2 jednostavno je bolje summonati Hand, prizvati GM, traziti jos jednog GM-a, rusiti JD effectom, summonati novog GM-a i ako zbilja zelis das mu boost od 500 atk. Dapace cak je Zanji bolja opcija za attackera.

#4 Reasoning i Enishi, dok je Enishi personal stvar,u turbo-box varijantama deck-a di igras 11-max 14 Six Samurai-a se ne isplati igratijer ti decimira broj targera za reciklazu iz Graveyarda te nije auto-summon-able. Reasoning je druga stvar, inace odlicna karta u starim buildovima, pogotovo za vrijeme kada je DMoC bio legal i cesti tech, danas je neigriv u SS jer su vecina igrvih foddera Lv3 i/ili Lv4, te riskiras mill GWotS-a. Karta je precesto -1 te s dodtnim rizikom da ces ostati bes L00p engina je u prevelikom bed-u.

#5: Deck list, je simply bad, Yaichi je pre-spora karta, monster od 1300 ATK-a koji nakon eff. nemoze napadati a jos uz to mu je poreban dodatni fodder da uopce aktivira eff. Not good, makximalno mozes jednog tech-at,. Slicno s Irou, jedino sto ruzi Ryko, Hamster i Spy, a sve to moze i komotno GWotS l00p srediti, nije los to nije ali na vise od jedan se ne isplati. Dark Bribe ali nema Solemn ?

To je sto se tice samog arch-type-a, yea I'm bitchy.
No style, mozda je to u meni ali mi se cini forced i non-original, opis karte da je "Fora" ili da je "Zakon" bi bas nije nes ...

Goodluck next time  ;)
Six's H/W: http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=1017.0

Zombie Ninja David Bowie is my Sensei !!!

Ante Didović: IDEM KAKATI KOD KARLA! ... Bitch!

Delete says:
 mi smo toliko pro...da nas apsolutno nitko (uključujući nas) ne razumije

The Boogyman says:

"Voli te Mod-Mod."

Quote from Delete:

"1z t3h Ub3r pwner f40m Br0d4rakaj!, c4n u gimm3 a l1ft h000me?"

Offline Varazdinec

• Trade Count: (0)
  • Primus
  • Ponosan fan Frane Vujovica zvanog NANO
« Odgovori #3 : Rujan 04, 2010, 18:53:03 »
Sve liejpo objasnjeno. Six ima nesto u pravu ali svejedno 8/10.
7. Nabijem tebe i tvoje pametno razmišljanje.

Lista
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13601.0

e sad još jedan problem,reko sam tati koliko koštaju deckovi i reko je da su yugioh karte sasvim bezveze i da mi to netreba,pa sam mu ja reko da ima turnira u carta magica u zagrebu(koliko sam čuo).

Offline Black Knight

• Moderator
  • Trade Count: (140)
  • Legend
  • Man I'm pretty
« Odgovori #4 : Rujan 04, 2010, 20:12:18 »
8/10
stalno pišeš "ova karta", probaj to nekako drukčije napisat sljedeći put
RC-1 certified

H/W

Srbija do Tokija preko Milwaukeeja ... U Japanu je legalan i u Americi je legalan. Zasto ne bi bio i u Srbiji ? :)

Offline yugiohman

• Trade Count: (40)
  • Primus
« Odgovori #5 : Rujan 04, 2010, 20:15:15 »
Eto

Sorry, nije zbog toga sto mi je ovo fav ach type a.k.a. my baby ali report je los.

#1 Veliko i malo slovo kod imena karti.

#2 Six Samurai United: Kazes da aktiviras SSU te summonas random Six Samurai-a da dobi counter. Opponent pali MST i unisti SSU, sada kako je to -1 ? Maths ph41l ! To je 0, dewsio se 1-4-1 trade, ovisno o situaciji cak nije i negativna nula, SSU je atraktivan fodder za trade-off Dust/MST-a da smanjih rizik da ti pokupe GWotS. Osobno bi samo palio Dust/MST na SSU ukoliko ima 2 countera ili ako je crucial momment u partiji, rade ih cuvam za GWotS koji je ipak pravi engine deck-a, no don't get me wrong SSU je sick sic karta ako ju pravilno odigras.

#3 Missplay: Imas Gateway i summonas Irou pa zatim GM da ga boostas za 1000 Atk da rusi JD-a ? Problem #1 je Honest and #2 jednostavno je bolje summonati Hand, prizvati GM, traziti jos jednog GM-a, rusiti JD effectom, summonati novog GM-a i ako zbilja zelis das mu boost od 500 atk. Dapace cak je Zanji bolja opcija za attackera.

#4 Reasoning i Enishi, dok je Enishi personal stvar,u turbo-box varijantama deck-a di igras 11-max 14 Six Samurai-a se ne isplati igratijer ti decimira broj targera za reciklazu iz Graveyarda te nije auto-summon-able. Reasoning je druga stvar, inace odlicna karta u starim buildovima, pogotovo za vrijeme kada je DMoC bio legal i cesti tech, danas je neigriv u SS jer su vecina igrvih foddera Lv3 i/ili Lv4, te riskiras mill GWotS-a. Karta je precesto -1 te s dodtnim rizikom da ces ostati bes L00p engina je u prevelikom bed-u.

#5: Deck list, je simply bad, Yaichi je pre-spora karta, monster od 1300 ATK-a koji nakon eff. nemoze napadati a jos uz to mu je poreban dodatni fodder da uopce aktivira eff. Not good, makximalno mozes jednog tech-at,. Slicno s Irou, jedino sto ruzi Ryko, Hamster i Spy, a sve to moze i komotno GWotS l00p srediti, nije los to nije ali na vise od jedan se ne isplati. Dark Bribe ali nema Solemn ?

To je sto se tice samog arch-type-a, yea I'm bitchy.
No style, mozda je to u meni ali mi se cini forced i non-original, opis karte da je "Fora" ili da je "Zakon" bi bas nije nes ...

Goodluck next time  ;)

eh,znao sam da ćeš prvi ti imati primjedbu,a znaš zašto jer koji god deck vidim SIx Samurai, ko ga je popljuvo? Six :D ali ok,nvm
btw nemojte ocjenjivati,jer se moji radovi ne ocjenjuju samo nesto komentirajte...

Offline ...hellboy...

• Trade Count: (4)
  • Beast
  • *
  • Gadget Oppression is my profession
« Odgovori #6 : Rujan 04, 2010, 20:31:03 »
ok je report, ali, kao što je već napomenuto, previše koristiš zamjenice čak i kad zaista nema potrebe...
Ne treba pisati "ova karta", napišeš samo "karta" etc. ;)
Malo širi spektar zavisno složenih rečenica bi godio.
Također bih preporučio korištenje stilskih figura u malo većoj količini.
Sve u svemu dosta dobar report, ali primjeni savjete i bit će mnogo bolje drugi put ;)

Offline Green Peace

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
  • Καπνό κρουνός μου
« Odgovori #7 : Rujan 04, 2010, 22:20:22 »
5.30/10

Offline SixSixSixSamurai

• Trade Count: (63)
  • SPAMER!
  • Hello i'm Emo = You're so Hardcore!
« Odgovori #8 : Rujan 05, 2010, 10:50:31 »
eh,znao sam da ćeš prvi ti imati primjedbu,a znaš zašto jer koji god deck vidim SIx Samurai, ko ga je popljuvo? Six :D ali ok,nvm
btw nemojte ocjenjivati,jer se moji radovi ne ocjenjuju samo nesto komentirajte...
Pretjerujes, naravnon da cu nesto lose kritizirati. Vecina misli samo ubaci par karti i 3 Shien i da je to deck, npr. Ris je slozio sasvim dobar build i svojih dana nisam ni od usera grandmasera popljuva. Znaci tvoja obrana koja se temelji da inace pljujem po SS deckovima ne stoji, to sto time zelis ispoprosijecan report braniti .. nu chanse in hellz.

Dao sam ti konstuktivnu kritiku, a tvoj problem da ti matematika nije bas nes *Tipa misscalcuation kod SSU/MST interakcije* a hebiga, mozes na instrukcije.  ;)
Six's H/W: http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=1017.0

Zombie Ninja David Bowie is my Sensei !!!

Ante Didović: IDEM KAKATI KOD KARLA! ... Bitch!

Delete says:
 mi smo toliko pro...da nas apsolutno nitko (uključujući nas) ne razumije

The Boogyman says:

"Voli te Mod-Mod."

Quote from Delete:

"1z t3h Ub3r pwner f40m Br0d4rakaj!, c4n u gimm3 a l1ft h000me?"

Offline Johnny

• Trade Count: (69)
  • Legend
  • Mislim, dakle postojim...možda.
« Odgovori #9 : Rujan 05, 2010, 10:51:54 »
pravopis, zamjenice... ugl six je sve rekao
a i da nema toga u reportu nema nikj revolucionarno, nego samo stvari koje i vrapci na grani znaju
ili je mene Dx razmazio ili ovo nije ono kj se zove PRAVI report
7/10
Apparently winning a Duel doesn't cut it anymore,you have to piss off your opponent in the process.
h/w:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13976.0
k/p:
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13904.0

Napisao sam ogroman post, onda ga pobrisao i svhatio da se može sažeti u dvije riječi. Glup si.

Her: "So what's your most impressive accomplishment?"
Him: "Get ready for this.  I'm top 100 on Dueling Network."
Her: "OH GOD! OH GOD! I'VE WAITED MY WHOLE LIFE TO MEET SOMEONE LIKE YOU! *jumps up, thrashes stuff off table, takes him by the collar* DO ME!!"

On Otakon's request: Johnny, isprazni inbox!!!!

Offline Ivek7

• Trade Count: (47)
  • Legend
« Odgovori #10 : Rujan 05, 2010, 12:18:35 »
Deck lista ti je loša, kastaj po Sixovoj duplo je bolja...

Offline zombie

• Trade Count: (42)
  • Master
« Odgovori #11 : Rujan 05, 2010, 18:08:29 »
six ti je uglavnom sve reko ali report je ok 7/10