Srpanj 05, 2020, 07:07:18Najnoviji Član: KurikoIchino

Autor Tema: Ljeto nam prolazi  (Posjeta: 2583 )

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
Ljeto nam prolazi
« : Rujan 03, 2010, 19:50:19 »
Author: wd
Group: razno

[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline cody_im

• Trade Count: (69)
  • Primus
  • Ojama Trio FTW
Re: Ljeto nam prolazi
« Odgovori #1 : Rujan 03, 2010, 19:53:55 »
samo jedno pitanje
zašto bi zbog jednog članka bilo odma upitno pitanje hoće li yugiohman ostati writer

Offline Bugster

• Trade Count: (17)
  • Monarch
  • **
  • Respect my authoritah!
« Odgovori #2 : Rujan 03, 2010, 20:12:53 »
samo jedno pitanje
zašto bi zbog jednog članka bilo odma upitno pitanje hoće li yugiohman ostati writer

jer je ispodprosiječan?

Offline Varazdinec

• Trade Count: (0)
  • Primus
  • Ponosan fan Frane Vujovica zvanog NANO
« Odgovori #3 : Rujan 03, 2010, 20:21:18 »
jer je ispodprosiječan?
Po meni nije. Dobro ajde jedan report mu i nije bas tako nesto ali inace je odlican writer. Vjeruj mi da od onih koji su se prijavili on najbolji. A posto ostatak ekipe nista ne pise neka barem on nesto malo napise. Po meni treba maknuti stare Writere i staviti nove. Jedan je Ygowman a trebalo bi Mono-a, Sixa ili Arcana Force XVII-JA staviti jer po meni oni pisu odlicne reportove.
7. Nabijem tebe i tvoje pametno razmišljanje.

Lista
http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=13601.0

e sad još jedan problem,reko sam tati koliko koštaju deckovi i reko je da su yugioh karte sasvim bezveze i da mi to netreba,pa sam mu ja reko da ima turnira u carta magica u zagrebu(koliko sam čuo).

Offline yugiohman

• Trade Count: (40)
  • Primus
« Odgovori #4 : Rujan 03, 2010, 20:26:19 »
pa,ne ja se slažem da ako ja neću pisati više dobre članke da neću više biti writter to je ok,i između ostalog tako je bilo najavljeno i na odabiru,makar vam se svima moj 1. article svidio 2. se većini nije svidio a sad ovisi o ostalima kako će biti,ali morate shvatiti da se ja nisam smio petljati u cotw,možda se sad pitate zašto,e pa zato jer za odabir karte ja moram znati sve o njoj i sve o svim kartama,tj. moram biti bolji player nego što zapravo jesam,jer kao što ste pročitali u mrvičevu komentaru mojeg cotw-a sto je on sve napisao,meni to nije bilo ni na kraj pameti pričati o tim stvarima,te mislim da bi sekciju Card of the Week trebao odrađivati netko ko ima puno više iskustva u samom ygou od mene.
A kad ja pisem za nesto u deck archive ja opisujem deck koji sam već imao priliku duže vrijeme igrati/testati i uigrati se i znam vec sve o njemu pa nemoramo imati tolko skilla u ygo kolko o decku.Ovo je sve što ja mislim o svojoj poziciji writtera, i btw božac je na početku meni i rekao da on bas nebi da ja pisem cotw al da mi ne brani.

Offline Arcana Force XVII- Ja

• Trade Count: (39)
  • Primus
  • ''Naturia Ananas'' FTW! =]
« Odgovori #5 : Rujan 03, 2010, 20:36:42 »
Zašto bi trebalo smijeniti Yugiohmana? On ima tek 13 godina. Ima još vremena da se navikne na posao Writera, a ni Reportovi mu nisu tako loši, naprotiv odlični su.
Slažem se sa Varazdincem. Dramaxa i Delete-a nema na Forumu od trećeg mjeseca. Mislim ono. WTF? Zašto njih nisi smjenio, čovječe?
Znam da je Dramax legenda i da piše odlične Article, ali nije baš u redu.
Expelled se tek ovaj tjedan vratio u yugioh, a još ima status Writera. LOL! Ovo postaje sve smiješnije.
Ovaj Forum treba pravog Writera, čovjeka koji će svaki tjedan pisati članke, a Yugiohman je na pravom putu da to postane, a vi luđaci ga želite smjeniti zbog ne tako zanimljivog članka.
Žalosno. Jako žalosno. :(

By the way, ispričavam se zbog nekih izraza u mojem Postu, ali to je zato jer sam ljut.
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2010, 20:38:23 Arcana Force XVII- Ja »
Quote from Powerslave:
Ja sam slijep. Ne mogu gledati filmove. :(

Member of ''Dražen Petrović Fan Club''.

Offline Varazdinec

• Primus
« Odgovori #6 : Rujan 03, 2010, 20:41:39 »
Slazem se. :D Ali dajte nemojte biti tako strogi prema uzornim clanovima ovog foruma nego se derite na Darkmana i ekipu.

Lista

e sad još jedan problem,reko sam tati koliko koštaju deckovi i reko je da su yugioh karte sasvim bezveze i da mi to netreba,pa sam mu ja reko da ima turnira u carta magica u zagrebu(koliko sam čuo).

Offline Green Peace

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
  • Καπνό κρουνός μου
« Odgovori #7 : Rujan 03, 2010, 21:07:43 »
Slazem se. :D Ali dajte nemojte biti tako strogi prema uzornim clanovima ovog foruma nego se derite na Darkmana i ekipu.

Nemoj bit rasist =))

Iskreno,dao bi YugiohMan-u jos jednu priliku da se iskaze u ulozi writer-a,i onda bi razmisljao o tome dali da ostane kao Writrer ili ne... =/

OT:
WD,gg report

Svidaju mi se ovaki reporti..Zivotopisni =D

Offline Bugster

• Trade Count: (17)
  • Monarch
  • **
  • Respect my authoritah!
« Odgovori #8 : Rujan 03, 2010, 21:57:26 »
Ma momak piše dobre reportove, al ovo mu stvarno nije dobro legao. Neka, bit će bolje s vremenom  ;)

Offline LordBreaker

• Trade Count: (32)
  • Primus
  • Oj, krevete čudna spravo ko te izmisli bravo bravo
« Odgovori #9 : Rujan 03, 2010, 23:40:35 »
Pa evo spomenuo si da je zandnica prevelika, znači treba ju uokvirit nekako te sam ti MILIJUN puta poslao pm kako bi trebalo napravit sustav servera da briše neaktivne članove kako ima i većina saitova i online igrica. A što se tiče YGO-man-a pa netreba ga smjenit i uostalom on je tebi dao report da ga posta pa si ga mogao i pročitat prije i sam prosudit.
dns dođe moj prijatelj Marko meni:

- Znaš da smo ja, Tino i Antonio jučer si pokazali k****.

ja ono: :o :o :o

Offline SixSixSixSamurai

• Trade Count: (63)
  • SPAMER!
  • Hello i'm Emo = You're so Hardcore!
« Odgovori #10 : Rujan 04, 2010, 02:41:41 »
Po meni nije. Dobro ajde jedan report mu i nije bas tako nesto ali inace je odlican writer. Vjeruj mi da od onih koji su se prijavili on najbolji. A posto ostatak ekipe nista ne pise neka barem on nesto malo napise. Po meni treba maknuti stare Writere i staviti nove. Jedan je Ygowman a trebalo bi Mono-a, Sixa ili Arcana Force XVII-JA staviti jer po meni oni pisu odlicne reportove.
Ja nikada necu oostati writer  ;) Prije cu biti proglasen Intergalaxtic Giga imerator foruma nego to =P, cinjenica jest da iskljucivo pisem kada je Marko a.k.a. WD jako desperate pa mi se zaduzi s pola boxa.

Sto se tice YGOman-a, istina da je ispodprosijecan, no ono ima koliko? 9 godina, za svoju dobu je "kay" i ima prostora za rast kao svaki Pokemon.
Six's H/W: http://www.yugioh-planet.net/forum1/index.php?topic=1017.0

Zombie Ninja David Bowie is my Sensei !!!

Ante Didović: IDEM KAKATI KOD KARLA! ... Bitch!

Delete says:
 mi smo toliko pro...da nas apsolutno nitko (uključujući nas) ne razumije

The Boogyman says:

"Voli te Mod-Mod."

Quote from Delete:

"1z t3h Ub3r pwner f40m Br0d4rakaj!, c4n u gimm3 a l1ft h000me?"

Offline Varazdinec

• Primus
« Odgovori #11 : Rujan 04, 2010, 18:56:40 »
Ja nikada necu oostati writer  ;) Prije cu biti proglasen Intergalaxtic Giga imerator foruma nego to =P, cinjenica jest da iskljucivo pisem kada je Marko a.k.a. WD jako desperate pa mi se zaduzi s pola boxa.

Sto se tice YGOman-a, istina da je ispodprosijecan, no ono ima koliko? 9 godina, za svoju dobu je "kay" i ima prostora za rast kao svaki Pokemon.
Ahahahah Pokemons<33
A slazem se ali vas sam rekao jer po meni pisete najbolje reportove. :D P.S. Dok bus writer za svaki report dobis booster od WD-a. :D

Lista