Srpanj 05, 2020, 05:01:00Najnoviji Član: KurikoIchino

Autor Tema: National Championship 2008 - Marik komentira!  (Posjeta: 2583 )

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
National Championship 2008 - Marik komentira!
« : Lipanj 02, 2008, 22:19:59 »
Author: Marik
Group: Articles

[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline Daki

• Trade Count: (11)
  • Monarch
  • **
Re: National Championship 2008 - Marik komentira!
« Odgovori #1 : Lipanj 02, 2008, 22:50:05 »
Sajd je bio katastrofa jel sam cijeli deck radio u 1 navecer moro se buditi u 4...Tako da sam zadovoljan kako sam proso jel mi ni main nije bio kak sam zelio  :P
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2008, 15:53:18 Daki »

Offline Yami

• Trade Count: (7)
  • Monarch
  • **
  • Yami
« Odgovori #2 : Lipanj 02, 2008, 23:42:36 »
Odlicni natsi.
Nesto prelijepo, samo mi je zao Danijela za to sta su mu ukrali Deck.
Taj ko mu je ukrao mora da je stvarno neki idiot.
Oprostite zbog rijeci idiot.

Offline Powerslave

• Trade Count: (16)
  • Primus
  • Moderator
« Odgovori #3 : Lipanj 02, 2008, 23:43:33 »
Citat:
Pops Poweru za korištenje „rupa“ u pravilima.. jer eto ni to mu nije pomoglo da ne završi tamo negdje oko 20 mjesta.. ccc. Power.. koji bi samo bio da nisi „abusao“ te rulinge.. ccc (zadnji?)
Opet pravda radi svoje :P
Mislim da je power izgubio pravo reći da je netko „pro“ a netko „random“ jer ima barem 15 „tvz randoma“ ispred sebe.. lol – šala, al nije daleko od istine..
Uglavnom ak se tak pro ponaša ja se selim u Randome.. XD
Al eto svakome njegova volja…

Za priority semu me iskreno boli cvijet, to nije rupa u pravilima nego rupa u igrackom znanju. Rekao sam da cu to nabacit na Nationalsima i napravio sam to. Ti seri koliko oces, poanta nije dobit partiju preko toga vec ukazat ljudima da ne mozes na NAtionalse ako ne znas pravila.

Jebiga, PROpao sam, dogadalo se i prije. Metagame nam je usran, ja jednostavno ne mogu topdeckat dok ljudi preko puta mene doslovno topdeckaju Caiuse/Jinza/Reborn i ostala sranja bez karata u ruci. Nesreca. :/

I da, mda.. Vi ste svi randomi ;) I PRO ce poharat Europsko. =) Da, idem na EU, rating nisam ostavio na Nationalsima, samo jetru. x]

P.S. Konstruktivna kritika: Nauci engleski. Dalje, mislim da si mislio reci da imate indicije tko je ukrao deck, a ne indikacije (znas ono iz reklama o lijekovima i tako to...). Kad rateas deckove, nemoj sa strane pisat za svaku kartu, em je neugledno, em je ocito. Radije dolje napisi ;)

Rendome :P

^^ Kupujem ovakav ili slican playmat. Nacionalnost nebitna.

Offline Daniel

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
« Odgovori #4 : Lipanj 03, 2008, 00:22:26 »
Poslao sam standingse WDu. I samo manji komentar, nemojte mi to uzeti za zlo. Mozda vam treba lektor ili netko generalno tko ce vam pregledati tekstove prije nego sto ugledaju svjetlo dana. Mozda je to moja profesionalna deformacija, no toliko pravopisnih gresaka kod ljudi koji su punoljetni... Drama :D

Offline marik

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
« Odgovori #5 : Lipanj 03, 2008, 08:52:25 »
@Power - cijeli artikle je šala (NE SHVAĆATI OZBILJNO!!!)
A to što si se ti pobojao da je istina ili blizu istine, pa te to povrijedilo... sorry...

Komentiranje svake karte = sloboda govora, ima lijepo lista bez ičega na forumu pa gledajte do mile volje!

Sretno na EU, tebi i ostalima naravno!
Peh jer ne mogu ići.. škrtac sam i gad (bar to svi znaju) pa mi se ne da dati lova za put i smještaj!
(Čini mi se da si rekao da imaš frenda ili rodbinu tamo, pa je to jeftinije, ja nisam te sreće)

@Danijel - yep, polu pismen sam kad se žurim... WD mi je doslovce sijedio za vratom da to bude što prije :P
- budem ispravio čim stignem  :-[

@Daki
Ma sve je ok, drugi puta ćeš složiti bolji sajd! P.S. GB su ti bili broken; uostalom to će se vidjeti na feature machevima :P

@Yami - sve je ok, slažem se s tobom.
A ako Pro kao Power (i moderator da ne zaboravim) može reći Ku(peep)c i proći nekažnjeno onda mislim da i "random" može reći Id(peep)ot, zar ne Power?

O i da ne zaboravim;
Ja jesam random i ponosim se time XD
Power = Pro Car!

I ljudi.. prije nego što netko još plane, to su samo bile šala, i nisam nikoga mislio povrijediti i na red su došli svi od Morpheusa i Branasa pa i do Mene osobno... Jedino se Pižir izvukao nekako, no i to ćemo srediti :P
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2008, 08:56:43 marik »
Official YGO judge LV 2 - POWERED BY NETREP ofc XD

When in duel whit me…
YOU DON’T WONNA GET ON MY BAD SIDE!!!
You might regret it…

Offline branas

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
« Odgovori #6 : Lipanj 03, 2008, 10:27:08 »
Ti seri koliko oces, poanta nije dobit partiju preko toga vec ukazat ljudima da ne mozes na NAtionalse ako ne znas pravila.
Mda, Nationalsi bi onda bili sa maaaaksimalno 10 ljudi.

PS. otkad sa cvijet i idiot cenzuriraju? Zar su nam uzori MTV i nacistička njemačka ili kaj?

PPS. nema li Word spelling and grammar check?  :P

Offline Daki

• Monarch
  • **
« Odgovori #7 : Lipanj 03, 2008, 12:35:26 »
Marik
Pa valjda,gb deck je bio dobar bio bi i bolji uz jos koju prismu.  ;D

Powerslave
Ti nisi PRO.Nemos posteno ljude dobijati nego neka pravila izmisljas,i ako ih ne izmisljas igraj bar posteno.Uvalio si mi foru sa priority i svejedno izgubio,tak da te moze biti sram.Ako zelis biti PRO moras skil imati,a to ti nemas.  :P

Offline Powerslave

• Trade Count: (16)
  • Primus
  • Moderator
« Odgovori #8 : Lipanj 03, 2008, 12:42:06 »
@ marik - Da se cvijet zove Jure, ja bi ga zvao Jure ;) (Jure, nemoj se vrijedat =) I ne, ne vrijedam se ja nista, kuzim ja sve ... Ali i u sali zna bit istine pa ono, da ne bi bilo neko suptilno osudivajne mene kao pojedinca. ;)

@ Daki - Jbg, naletio si, nije bilo namjerno. Takoder, nije izmisljanje pravila vec iskoristavanje njih samih. Izgubio sam jer si imao bolji deck, nisam povukao ono s cim sam te trebao zahateati i bio si bolji. Dogada se ;) Cestitke na uspjehu, sad vise i nisi toliko random =P

^^ Kupujem ovakav ili slican playmat. Nacionalnost nebitna.

Offline Daki

• Monarch
  • **
« Odgovori #9 : Lipanj 03, 2008, 12:46:45 »
Sve u svemu bilo je dobro u ZG i ja sam zadovoljan sa svojim uspjehom.  :P

Ja nikad nisam bio random ja sam rodeni PRO. xD

Offline DoomHawk

• Trade Count: (12)
  • Beast
  • *
« Odgovori #10 : Lipanj 03, 2008, 17:15:40 »
HA evo vam SVIM hrv proovima koji su puno bolji od mene..... Top 8 bez side decka.... Moram priznati da sam imao dosta lake protivnike ali ne mislim da ce slijedece god biti u T8. :P pozz svima protiv kojih sam igrao
Zbog vas propada ovaj forum ...zbog vas !!!