Prosinac 13, 2019, 18:34:14Najnoviji Član: Geolivey

Autor Tema: Traditional Hopeless (poslijednji ?) oproštaj  (Posjeta: 6147 )

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
Re: Traditional Hopeless (poslijednji ?) oproštaj
« Odgovori #15 : Lipanj 05, 2010, 20:09:35 »
Pokušaj testirati sa ostalim Banned kartama, i uz to, pronašao sam kartu koja bi ti pasala u Deck.

Metamorphosis

SS Cyber Twin i ostalu LV:8 Fusion ekipicu...

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #16 : Lipanj 06, 2010, 14:07:09 »
Da uvik dobro dođu za pokazivanje svoje nadmoći

ot. wcc ovaj CCV
Što ću tributati za CCV  ??? trepice nemaju mijesta unutra, jednostavno pre spore. Dek ide na brzinu, kao što rekoh sve je gotovo u potez dva ;)

Pokušaj testirati sa ostalim Banned kartama, i uz to, pronašao sam kartu koja bi ti pasala u Deck.

Metamorphosis

SS Cyber Twin i ostalu LV:8 Fusion ekipicu...
Jedino što me zanima je draw, dek ide na brzinu. Metamorphosis bi bio dobar kada bih mogao pozvati Blue-Eyes Ultimata.

Gotovo sve se vrti oko DMoC-a, Future Fusion sam izbacio, nije bio potreban, dodatnu stabilnost daju Dark World Dealingsi. U sajdu je i Norleras koji daje dodatnu "brutalnost" deku.
They who know shall remember the Legend .

Offline Someone

• Trade Count: (1)
  • Beast
  • *
« Odgovori #17 : Lipanj 06, 2010, 20:55:25 »
Što ću tributati za CCV  ??? trepice nemaju mijesta unutra, jednostavno pre spore. Dek ide na brzinu, kao što rekoh sve je gotovo u potez dva ;)
Jedino što me zanima je draw, dek ide na brzinu. Metamorphosis bi bio dobar kada bih mogao pozvati Blue-Eyes Ultimata.

Gotovo sve se vrti oko DMoC-a, Future Fusion sam izbacio, nije bio potreban, dodatnu stabilnost daju Dark World Dealingsi. U sajdu je i Norleras koji daje dodatnu "brutalnost" deku.
Metamorphosis nije ni tako losa ideja,mozes si REDMD-a pretvoriti u Cyber End dragona.

Offline raviel

• Trade Count: (179)
  • Legend
« Odgovori #18 : Lipanj 06, 2010, 22:53:43 »
Metamorphosis nije ni tako losa ideja,mozes si REDMD-a pretvoriti u Cyber End dragona.

Još ću razmisliti o tome.
They who know shall remember the Legend .