Listopad 16, 2021, 16:51:50Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Nova ban lista  (Posjeta: 4635 )

Offline Zec

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
Odg: Nova ban lista
« Odgovori #15 : Lipanj 29, 2015, 22:24:54 »
Dakle, nema šanse da se europsko i južno američko prvenstvo (oni isto slijedeci vikend imaj svoj turnir) održi po novoj listi, dok su ostala bila po staroj. Ovo pravilo za 1.7. sada ništa ne znači jer oni nisu napisali do kada vrijedi trenutna lista. Tako da bih se začudio da ju dobijemo prije slijedećeg ponedjeljka ili nedjelje. Čak bih se kladio da tog faktora iznanađenje neće biti. Preostaje pitanje hoćemo li tcg listu dobiti prije ili poslije svjetskog prvenstva, jer se ono igra po kombinaciji ocg i tcg liste.

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • Trade Count: (106)
  • SPAMER!
« Odgovori #16 : Lipanj 29, 2015, 22:38:08 »
hmm, koliko vidim na netu europsko traje od 3. do 5.7, a lista je uvijek izlazila prvog, tako da mi to nema smisla, jer bi onda ban listu trebalo pomaknut na 6.7. osim ako ne žele ići na "faktor iznanađenja", pa da ekipa u ta 3 dana dođe nepripremljena.. ali mislim da to neće imat velikog učinka...
Listu objavljuju 1.7,ali stupa na snagu nakon Europskog.Tako je isto i prosle godine doslo pravilo o 5 karata u hendu ko prvi pocinje i 2 fieldice pa je stupilo na snagu nakon americkih Natsa.
Citat:
Razlika između Honesta i Kaluta je ista kao razlika između njuba i PROa.

Quote by Horus

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=18706.0

Offline Kiryu

• Battle group
  • Trade Count: (32)
  • Beast
  • **
  • Information - the biggest weapon in todays world.
« Odgovori #17 : Lipanj 30, 2015, 11:30:04 »
hmm, koliko vidim na netu europsko traje od 3. do 5.7, a lista je uvijek izlazila prvog, tako da mi to nema smisla, jer bi onda ban listu trebalo pomaknut na 6.7. osim ako ne žele ići na "faktor iznanađenja", pa da ekipa u ta 3 dana dođe nepripremljena.. ali mislim da to neće imat velikog učinka...

"Quick comment on all of the F&L list rumours flying about:
The current F&L List (which started on April 1) is the one that will be used at this weekend's European Championship.
Additionally, do not expect any announcement on a potential future list this week. There will be no updates or new pages added to the EU/OC yugioh-card.com pages this week, except for maybe a final update to the Invited Players List tomorrow.
The current list has no publicised end date, so any comments you hear about publication dates or whenever a "new list" goes into effect are simply speculation.
Unless you read a comment from an official source (such as Official Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME (TCG)) please treat any "new F&L list" information as suspicious.
Finally, as mentioned previously:
The newly-released cards in CROS Advance Edition will be legal for the European Championship.
The newly-released cards in Duelist Pack: Battle City are not legal in Europe, and are listed on the Card Legality page."

Izvor: PJ Tierney na Facebooku.

Offline Kama

• Trade Count: (61)
  • Primus
« Odgovori #18 : Lipanj 30, 2015, 21:30:42 »
mislim ovo je isto jedan od glupljih poteza... tu nema reda, nema pravila, nema organizacije... zasto se ti veliki eventi nisu organizirali prije 01.07.?? ovo stvarno postaje jadno, vise nije niti smijesno...

Offline Zec

• Trade Count: (2)
  • Monarch
  • **
« Odgovori #19 : Lipanj 30, 2015, 23:55:08 »
mislim ovo je isto jedan od glupljih poteza... tu nema reda, nema pravila, nema organizacije... zasto se ti veliki eventi nisu organizirali prije 01.07.?? ovo stvarno postaje jadno, vise nije niti smijesno...
O čem ti pričaš? Gdje je tu problem? Sve je u redu sa organizacijom i eventima. Ako nisu napisali kad je kraj liste, nisu ni dužni izdat novu samo zato jer su prošlih godina tako radili. A to što se mi ljutimo i što nam se ova njihova neodređenost ne sviđa je naš problem. Svi smo nervozni i dosta nam je ovog formata i jedva čekamo da vidimo novu listu, ali konami nije ništa krivo ili loše napravio.

Offline Kama

• Trade Count: (61)
  • Primus
« Odgovori #20 : Srpanj 01, 2015, 07:50:55 »
Tebi stvarno nije jasno da Konami radi sta hoce, kad hoce i kako hoce?! ocito da im prodaja ovaj format ide jako dobro i zbog toga ne izdaju novu listu... mislim to ti je valjda jasno?!
a neizdavanje novog formata to jest nove liste na vrijeme u koje ga inace izdaju uopce nije do organizacije konamia?? nego eto  tak... kak oni vele tako i bude jel?? boli njih ona stvar za igrace... bitno da se proda...

Offline Xyster

• Moderator
  • Trade Count: (411)
  • Legend
  • Nihil curo de ista tua stulta superstitione
« Odgovori #21 : Srpanj 01, 2015, 09:59:48 »
Ako pogledate prijašnju godinu, Konami još ništa ne kasni s novom ban listom.
Prošle godine je ban lista izašla 14.7.2014, te je trajala do 30.9.2014.

Vjerujem da ove godine možemo očekivati nešto slično; objaviti će je idućeg tjedna po završetku Europsko prvenstva, a stupit će na snagu nekih tjedan dana kasnije.

Offline Lofigirls

• Trade Count: (0)
« Odgovori #22 : Srpanj 22, 2021, 08:45:04 »
 :) :)