Prosinac 04, 2021, 15:05:16Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Prijedlog  (Posjeta: 2495 )

Offline zecodcipia

• Trade Count: (47)
  • Primus
  • Kennen is OP!
Prijedlog
« : Ožujak 01, 2011, 10:13:12 »
Evo imam prijedlog, zašto nebi mi kao yugioh organizacija napravili naš časopis vezan uz yugioh?
Ipak je tu najveći broj igrača i imamo dobre materijale za staviti tu, npr. članke, analize deckova, intervjui sa pobjednicima eventa, event report itd.
Ima puno toga, a vjerujem da će biti zainteresiranih koji bi to čitali.
Evo ta ideja mi je pala na pamet pa mi recite što vi mislite o ovome?

Btw ako je krivi podforum molim da admin prebaci topic. Hvala.

Offline Yubel

• Trade Count: (31)
  • Master
  • Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u t
Re: Prijedlog
« Odgovori #1 : Ožujak 01, 2011, 10:41:14 »
haha izdan je probni broj
nerazumijem zasto je tekst napisan pola na slovenskom pola hrvatskom,90% stvari je izvađeno iz časopisa koji je izasao prije 2 godine,napisano je tolko gluposti kao npr za dark bribe:

Drži svoje čarolije i klopke na sigurnome pomoću ovog korisnog BROJAČA klopki,omogućavajući ti da poričeš čarolije i klopke prema svojoj želji!

Offline Wu-Lord

• Trade Count: (4)
  • Master
  • IT'S OVER 9000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovori #2 : Ožujak 01, 2011, 10:41:44 »
Evo imam prijedlog, zašto nebi mi kao yugioh organizacija napravili naš časopis vezan uz yugioh?
Ipak je tu najveći broj igrača i imamo dobre materijale za staviti tu, npr. članke, analize deckova, intervjui sa pobjednicima eventa, event report itd.

Mislim da je ponajvise razlog to sto dosad nismo imali casopis to sto je premalo ljudi koji bi to ubiti kupovali

Offline LusterXD

• Trade Count: (0)
  • Beast
  • *
  • MINIMAL TECHNO
« Odgovori #3 : Ožujak 03, 2011, 07:23:04 »

Po mom misljenju ( koje je uvijek krivo) mislim da vise ljudi lakse nađe  pristup internetu, a ne daje 20 kn mjesecno.
Ali ne vidim razlog zasto nemamo nove clanke NA SITEU! Treba netko osvjeziti site. WD javi se pa reci sta mislis.
Koristiš IE sa nekoliko toolbara.
Your argument is invalid.

Offline Mono 11

• Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Legend
« Odgovori #4 : Ožujak 03, 2011, 09:30:25 »
Po mom misljenju ( koje je uvijek krivo) mislim da vise ljudi lakse nađe  pristup internetu, a ne daje 20 kn mjesecno.
Ali ne vidim razlog zasto nemamo nove clanke NA SITEU! Treba netko osvjeziti site. WD javi se pa reci sta mislis.

To trebaš pitati Writer-e...
Iako mislim da je bilo rečeno da zbog toga što se obnavlja Site ( ili tako nešto ) da ne mogu staviti na Planet...

Offline Križa

• Trade Count: (138)
  • Legend
« Odgovori #5 : Ožujak 03, 2011, 13:16:47 »
haha izdan je probni broj
nerazumijem zasto je tekst napisan pola na slovenskom pola hrvatskom,90% stvari je izvađeno iz časopisa koji je izasao prije 2 godine,napisano je tolko gluposti kao npr za dark bribe:

Drži svoje čarolije i klopke na sigurnome pomoću ovog korisnog BROJAČA klopki,omogućavajući ti da poričeš čarolije i klopke prema svojoj želji!
Hahaha,istina

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #6 : Ožujak 03, 2011, 22:48:08 »
Časopis je izlazio u svoje vrijeme, čak je i moja malenkost sudjelovala u njegovom stvaranju i pisanju/prevođenju materijala za njega, no prestao je izlaziti zbog ekonmske računice.

Novi časopis mogao bi se napraviti uz mnogo truda i angažiranosti pisaca, ovaj trenutni časopis nije dobar kao što ste i primijetili. Samo što to treba učiniti netko ala One2Play, ygo planat bi mogo to raditi kada bi se osnovala udruga i pravna osoba sa tom djelatnošću, što znači mnogo love vremena.

Što se tiče sitea, moja je krivica što nema novih članaka. Razlog tome je to što ulažemo vrijeme trenutno na novu verziju sitea koja bi trebala moći davati svaki dan novi content, a i ne mogu negirati da moja malenkost nema trenutno nogo vremena za pisanje dobrih članaka za site kao nekad...
« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2011, 22:49:34 white dragon »
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]