Prosinac 02, 2021, 16:21:17Najnoviji Član: Veronaa

Autor Tema: Machina Solidarity Real Life Deck v0.1  (Posjeta: 1284 )

Offline Kill_Switch

• Trade Count: (3)
  • Beast
  • *
Machina Solidarity Real Life Deck v0.1
« : Veljača 09, 2013, 15:58:47 »
x3 Machina Fortress
x2 Machina Force
x1 Machina Peackeeper
x3 Machina Gearframe
x2 Red Gadget
x2 Yellow Gadget
x2 Green Gadget
x2 Cyber Dragon
x1 Scrap Recycler
x1 Battle Fader
...

x3 Solidarity
x3 Mystical Space Typhoon
x1 Pot of Duality
x1 Book of Moon
x1 Heavy Storm
x1 Monster Reborn
x1 Dark Hole
x1 Limiter Removal
x3 Enemy Controller

...

x2 Compulsory Evacuation Device
x2 Magic Cylinder
x1 Mirror Force
x1 Divine Wrath (Zamjenit ce ga Judgment dok ga nabavim)

E sada, kao sto vidite ovo je jedan jako cudan build. Igram 3 enemy controllera. Zasto? Zato sto je precool karta jer je chainable i Machine nemaju drugog nacina da ubiju protivnicke monstere osim borbom. Smashing Grounde ne kartam radi prevelike kolicine Stardusta te razmisljam o Creature Swapovima. Cylindri mi jako dobro dodju jer je kod nas Samurai Meta u gradu te ono Cylinder kad Shi-En negate, ali Mirror Force nece moci negatati. Ovo je tek prva verzija pa mi preporucite.

btw. Igram Solidarity verziju jer sam Solidarity-mark.
Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline the dragon ra

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
Odg: Machina Solidarity Real Life Deck v0.1
« Odgovori #1 : Veljača 09, 2013, 20:06:37 »
duality je dobar jer malo prefiltrira deck. Ga bi ja igrao namjesto solidarityja... ova karta može koristiti i protivniku... Enemy controller neznam zašto igraš... ja bi više trapova igrao... možda još koji warning i prison. Gorz možda ti još fali (naravno je mišljeno da izbaciš solidarity)

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #2 : Veljača 09, 2013, 20:35:57 »
Neznam bas. Trapovi mi se bas i nisu pokazali korisnim.
Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • Trade Count: (106)
  • SPAMER!
« Odgovori #3 : Veljača 09, 2013, 20:40:35 »
Zašto ne probaš verziju sa Goblindbergovima i Double Summonima,odlični su,brzi čak,a i ubaciš i Ultimate Offering i voze ko ludi,ovak bi trebo onda igrat

Citat:
Razlika između Honesta i Kaluta je ista kao razlika između njuba i PROa.

Quote by Horus

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=18706.0

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #4 : Veljača 10, 2013, 09:29:33 »
goblin - ne (warrior je)
double summon - mb

Offline Kristijan

• CRITICAL TRADER
  • Trade Count: (106)
  • SPAMER!
« Odgovori #5 : Veljača 10, 2013, 09:33:05 »
goblin - ne (warrior je)
double summon - mb

pa ako bi igro tu verziju sa Double Summonom ne treba ti Solidarity jer deck agresivno igra na XYZe,testaj možda ti se svidi.
Citat:
Razlika između Honesta i Kaluta je ista kao razlika između njuba i PROa.

Quote by Horus

http://www.forum.yugioh-planet.net/index.php?topic=18706.0

Offline Kama

• Trade Count: (61)
  • Primus
« Odgovori #6 : Veljača 10, 2013, 11:16:16 »
Imam vam ja jednu verziju... I fkt je dobra... Nije baš za ovu metu, al ako naletiš na deck koji nema removal iz groblja na konju si... BIG TIME...

Monsters:  17
1x Machina  Cannon
3x Machina Fortress
3x Machina Gearframe
2x Green Gadget
2x Yellow Gadget
2x Red Gadget
2x Giant Rat
2x Tragoedia

Spells:  10
1x Monster Reborn
1x Heavy Storm
1x Dark Hole
3x Mystical Space Typhoon
1x Book of Moon
2x Pot of Duality
1x Pot of Avarice

Traps: 12
1x Mirror Force
1x Torrential Tribute
1x Solemn Judgment
2x Solemn Warning
2x Dimensional Prison
2x Bottomless Trap Hole
2x Call of the Haunted
1x Ultimate Offering
1x Starlight Road

Dakle, iz priloženog se vidi sljedeće...
Samo vrtit Gadgete, pomoću Call of the Haunted i Giant Ratova... Čupat sve što brže iz decka pomoću Pot of Dualitya i Pot of Avaricea i Gadgeta... Radit Gear Giganta i tonu XYZ monstera nije uopće problem, neki prosjek po dvoboju ako se izvrtiš je oko 5-6 XYZ monstera... Vadit Gearframeove od Giganta... Call of the Haunted vadi i Fortresse iz groblja... Tragoedie ne moram objašnjavat šta su u stanju sve napravit...
I da tu je još Ultimate Offering... Karta koja je OTK, nema Limiter Removal jer je nepotreban i autodestruktivan...

E sad problem je sljedeći...
Treba ti u extri minimalno 2x Gear Gigant X-a i 1x Big Eye... Što ti je otprilike 550-600 kn samo za te 3 karte...
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2013, 11:20:43 Kama »

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #7 : Veljača 10, 2013, 18:04:27 »
Kao prvo u BiH niko nema Gear Giganta (bar mislim), kao drugo ne pada mi na pamet bacat tolke pare xD

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #8 : Veljača 11, 2013, 17:49:37 »
BUMP!

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #9 : Veljača 20, 2013, 16:16:58 »
BUMP!