Studeni 26, 2022, 19:53:51Najnoviji Član: rodeoneerer

Autor Tema: Boosteri  (Posjeta: 837 )

Offline TeddyBear

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
Boosteri
« : Studeni 05, 2011, 22:58:19 »
Ljudi meni se svida ova stranica, forum je odlican, ali meni se reklo da cu dobit boostere za svoj blog, ali nisam ih dobio, a cekam vec 2 mjeseca.Ako mi moze itko rec koje su to vise sile koje salju boostere da se ja njima obratim?

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
Re: Boosteri
« Odgovori #1 : Studeni 06, 2011, 11:08:34 »
Ljudi meni se svida ova stranica, forum je odlican, ali meni se reklo da cu dobit boostere za svoj blog, ali nisam ih dobio, a cekam vec 2 mjeseca.Ako mi moze itko rec koje su to vise sile koje salju boostere da se ja njima obratim?
xD...

Offline Kill_Switch

• Trade Count: (3)
  • Beast
  • *
« Odgovori #2 : Studeni 06, 2011, 12:13:39 »
I ja čekam isto toliko , sada ću čekati duplo još zbog i ovog mjeseca :S
Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline Chaos D.A.D.

• Battle group
  • Trade Count: (35)
  • Monarch
  • **
  • Clara pacta, boni amici.
« Odgovori #3 : Studeni 06, 2011, 12:23:57 »
A dobro slažem se da nije u redu što se tako dugo čeka, ali opet budite sretni što ste nešto dobili, pa kad dođe doći će, nisu vam valjda tako hitni ti boosteri.
Chaos .D.A.D. Have/Want Lista
Twilight Deck

D_o Isso Miki! al' ste ga zaspamali  :o  a nitko na moj post odgovorio nije ... pa u pritvor uz Sanadera ću vas sve, Maajke mi, e . Tko je moderator ovdje, pitam tko !? Sad ću da ga .!.
Ajmo trebamo novih ljudi za borbu, svi su dobrodošli, ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte:
http://www.erepublik.com/en/referrer/Sokol29

Offline Kira

• Trade Count: (27)
  • Primus
    • Instagram...
« Odgovori #4 : Studeni 06, 2011, 12:43:23 »
A dobro slažem se da nije u redu što se tako dugo čeka, ali opet budite sretni što ste nešto dobili, pa kad dođe doći će, nisu vam valjda tako hitni ti boosteri.

Kako znas da smo osvojili...?:)

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #5 : Studeni 07, 2011, 15:31:51 »

poslai su, ne brini :)
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline smorgart

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
cytotec ohne rezept kaufen cytotec kaufen schweiz  cytotec rezeptfrei kaufen
rizatriptan kaufen ohne rezept rizatriptan kaufen ohne rezept  maxalt rezeptfrei kaufen
isotretinoin rezeptfrei kaufen isotretinoin ohne rezept kaufen  accutane rezeptfrei
dulcolax kaufen dulcolax kaufen  dulcolax kaufen schweiz
orlistat günstig online kaufen orlistat 120 mg ohne rezept  xenical ohne rezept kaufen
stromectol kaufen stromectol kaufen österreich  stromectol rezeptfrei deutschland
dulcolax tabletten kaufen dulcolax kaufen deutschland  dulcolax kaufen schweiz
bupropion ohne rezept bupropion 150 mg kaufen  bupropion rezeptfrei kaufen
meloxicam al 15 mg kaufen meloxicam ohne rezept  meloxicam kaufen
clomid kaufen clomid kaufen rezeptfrei  clomid online kaufen