Studeni 26, 2022, 21:17:08Najnoviji Član: rodeoneerer

Autor Tema: WTF?!  (Posjeta: 1632 )

Offline Kill_Switch

• Trade Count: (3)
  • Beast
  • *
WTF?!
« : Studeni 12, 2011, 10:38:34 »
Koji se k. događa na sajtu? O. Napišem blog od 1200 + riječi, nemogu ga onda pročitat ni otvorit, oću da otvorim deck arhivu u bloggeru ni to ne mogu? Molim WD-a da mi objasni u ćemu je problem i ako je moguće da ga što prije riješi.
Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline white dragon

• Administrator
  • Trade Count: (88)
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
Re: WTF?!
« Odgovori #1 : Studeni 12, 2011, 10:53:58 »
Koji se k. događa na sajtu? O. Napišem blog od 1200 + riječi, nemogu ga onda pročitat ni otvorit, oću da otvorim deck arhivu u bloggeru ni to ne mogu? Molim WD-a da mi objasni u ćemu je problem i ako je moguće da ga što prije riješi.

kako si nazvao article? jesi ga spremio?
[Poštovanje i cjenjenost ne dolazi hvalom i diplomom već radom i djelima]

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #2 : Studeni 12, 2011, 10:58:22 »
Birdman Tengu by Jinzo, i dole gdje ispiše zadnjih 5 blogova piše moje no kad kliknem nemgu ga otvorit:

Wenger ga je cekao godinama da proradi,u ovih 8 godina kol je u Arsenalu nije pokazao koliko vrijedi zbog brojnih ozljeda koje je imao.Medjutim proslu sezonu je zavrsio s 37 golova u svim takmicenjima i odmah zaboravlja ko je bio snjim u teskim trenutcima i napusta nas..hvala ti na tome Robine!!BIO SI KAPITEN,ZVJEZDA KLUBA,NAVIJACI TE OBOZAVALI,al od danas si niko i nista

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #3 : Studeni 12, 2011, 11:45:48 »
Pa normalno kada si sjebo kod sa url-om slika.
-.-

Offline Kill_Switch

• Beast
  • *
« Odgovori #4 : Studeni 12, 2011, 11:47:49 »
I kako to sad da popravim?  :o

EDIT: Otišo mi trud 4 ... -.-
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2011, 11:49:04 Kill_Switch »

Offline white dragon

• Administrator
  • Legend
    • Yu-Gi-Oh! Planet
« Odgovori #5 : Studeni 12, 2011, 11:57:02 »
I kako to sad da popravim?  :o

EDIT: Otišo mi trud 4 ... -.-

poslao sam ti kod na pm, izbriši ono što ti nije tekst i biti će ok :)

Offline CCV

• Trade Count: (1)
  • Primus
« Odgovori #6 : Studeni 12, 2011, 14:37:42 »

Ja sam napisao 1400 od DW prije nego što mi je antivirus restarto laptop... Na kraju inače ima skoro 3500.

Offline smorgart

• Trade Count: (0)
  • Novi igrač
seroquel 300mg kaufen quetiapin ohne rezept  seroquel online kaufen
vermox kaufen rezeptfrei vermox 100 mg kaufen  vermox tabletten ohne rezept kaufen
dulcolax kaufen deutschland dulcolax kaufen deutschland  dulcolax rezeptfrei kaufen
cytotec online kaufen cytotec 200 tabletten  cytotec 200 tabletten
propranolol kaufen rezeptfrei propranolol ohne rezept kaufen  propranolol ohne rezept
vermox rezeptfrei deutschland vermox rezeptfrei kaufen holland  vermox bestellen ohne rezept
nitrofurantoin kaufen ohne rezept nitrofurantoin rezeptfrei  nitrofurantoin kaufen
lasix ohne rezept bestellen furosemid online ohne rezept kaufen  lasix 40 mg ohne rezept kaufen
vermox kaufen rezeptfrei vermox kaufen online  vermox bestellen ohne rezept
azithromycin 250 mg kaufen azithromycin ohne rezept kaufen  azithromycin kaufen ohne rezept